limo limo komentáře u knih

Ledová země Ledová země John Flanagan

Zajímavý a podle mě druhý nejzábavnější díl z této serie.

11.08.2017 5 z 5

Dobrá kniha, určitě dopororučuji. Akorát se mi ve filmu nelíbili mozkomorové, ale jinak moc moc moc moc dobrá kniha.

03.08.2017 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Konečně další díl!!! Já tuto serii mám ráda, ale už je to takové dlouhé a bez nějakého poznání. Nedivila bych se, kdyby byly ještě další 4 díly. Ale je poznat, že to píše ta samá autorka, a tak doufám, že to budou dobré díly, jako ta předchozí serie.

02.08.2017 4 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Zase krásná kniha.Když se na to podíváte ve filmu tak ti skřeti a skuruti vypadají příšerně(já si je představovala ještě hůř).

07.02.2017 5 z 5

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

Už skoro nevím co psát! Já tudle sérii prostě žeru!

Oheň a led Oheň a led Erin Hunter

Výborná kniha, minulý díl se mi však líbil víc. Vůbec se mi nelíbí Popeluška.

05.02.2017 4 z 5

Rozdělená smečka Rozdělená smečka Erin Hunter

Konečně nový díl. Teď když jsem to dočetla nevím co mám dělat tak jsem si pořad četla konec a snažila se uhodnout kdo to udělal. Naštěstí má za chvíli být další díl.

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

Další perfektní díl.

05.02.2017 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Hodně vtipná. Stejně jako ostatní poseroutkové.

05.02.2017 5 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

Jsem příjemně překvapená, že tento díl nebyl tak špatný jako ten předtím.
Minulý díl byl podle mě zatím nejhorší díl poseroutky vůbec. Přiznám se, že mi trochu vrtá hlavou, jestli ten autor vůbec poseroutku ukončí (a jak).

04.02.2018 5 z 5

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Nakonec jsem se rozhodla že to budu dále číst. Musím se přiznat že je mi mooooooc líto že tato druhá série je psaná z pohledu Bouře a ne Štístka. Navíc v této sérii vypadá Štístko jako nervní pes. To že odešla Bella se Šípem mi nevadí, ale budu si muset zvykat. Další věc kterou bych vytknula je ta, že mají Štístko s Hvězdou štěňata. V posledním díle první série bylo nádherně podáno že budou mít štěňata, bohužel jak to u úspěšných knih bývá se utvořilo pokračování. To, že mají štěňata podle mě celou sérii zhoršilo. Starají se jen o ně a navíc se vůbec nechovají statečně vůči smečce, ale braní svoje štěňata. Nakonec jsem se stím smířila, ale doopravdy doufám,
že nebude 3 série protože bych asi doopravdy brečela. :( :( :(

02.01.2018 5 z 5

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Docela zajímavá kniha. Já osobně jsem díly přečetla celé jen 4, protože mi padl do ruky poslední díl :) , ale nemám ráda to, když autor ukončí jednu serii a pak začne psát druhou serii ve stejném ději a jde tam o něco, co vlastně otevře děj a přemění úplně věechno, co se stalo v předchozích dílech např. na konci posledního dílu někdo definitivně umře a v prvním dílu druhé serie se dozvíš, že to co umřelo vlastně neumřelo.

26.10.2017 3 z 5

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Rachel Renée Russell

Tato serie je podle mě velice špatná. Jediný tento díl jsem dokázala celý přečíst. Jeden deníček jako druhý, špatný humor, bez pointy, podle mě je zkráceně tato kniha ztráta času. Nic si zní nevezmete (humor ani děj). Vůbec se mi nelíbí příběh (krom toho, že tam žádný nevidím). Doopravdy ŠPATNÁ kniha!!

15.09.2017 1 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Toto je dobrý díl a pořád to má pointu.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tuto serii mám ráda, ale tento díl je uplně nejlepší!!!

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Promiňte mi za ten nával negativu, ale toto je podle mého názoru doopravdy špatná serie. Jelikož ráda čtu Deník malého poseroutky, tak mam pár důvodů, proč se mi Deník mimoňky nelíbí : 1. Tuto knihu jsem původně chtěla přečíst, ale jakmile jsem otevřela první stranu, hned mě napadlo, že je to tak trochu kopírovaný od Deníku malého poseroutky, jelikož první Deník malého poseroutky vyšel před serii mimoňky. 2. Podle mě tato kniha ani není dobře vtipná, u této knihy jsem například nevydržela ani 2 minuty ( jenom k obhajobě mimoňky podle časového rozpětí je podle mě Deník malého poseroutky z části kopírovaný od několika dalších deníků).

02.08.2017 odpad!