LilliBell LilliBell komentáře u knih

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Táto knižka, to bola šupa.. tak táto mi vyčarovala úsmev na tvári niekoľkokrát. Neuveriteľné, zábavné, pútavé, jedinečné.

09.01.2021 5 z 5

Příliv Příliv Lucie Schánělová

uzasne citanie.. som sa preniesla na par dni do Californie.. naozaj skvele napisane

14.12.2020 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Tato kniha ma neskutocne bavila, temne, krute, realisticke, drsne, prekvapujuce, napinave, sokujuce.

11.12.2020 5 z 5

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Velmi ma to bavilo, od zaciatku do konca, nepreskocila som ani par riadkov. Zmysluplne, humorne dialogy hlavnych postav sa citali doslova same. Jednoduchy putavy pribeh. Mii som zavidela pevne nervy, Edwina by som na jej mieste asi uskrtila uz v prvej polovici.

06.12.2020 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Pre mna top, uz davno som sa tak dobre nepobavila ako pri tejto kniha

19.11.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Krasny pribeh o druhej sanci pre dve zlomene duse, ktore si v zivote presli peklom.

26.09.2020 5 z 5

Zákon príťažlivosti Zákon príťažlivosti Katarína Kuniková

Mne sa to pacilo. Pekny pribeh.

18.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Skvele, vtipne, iskrive..

13.04.2020 5 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Vyborne som sa pobavila. Kniha bola skvela a zabavna. Nedoporucujem film. Nechapem ako mohli podla tak dobrej knihy natocit tak strasny brakovity film.

26.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nadherna kniha... mala vsetko, vela zabavy, emocii, skvele sympaticke postavy, jedna z naj tento rok..

29.11.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Tato knizka je uplne top. Pribeh je skvely.

22.10.2019 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Keby to šlo, dala by som desať hviezdičiek. Milujem knihy tohto autora. Jeho unikátny štýl písania, jedinečné charaktery postáv a dej, nečakané zvraty, ktoré držia v napätí do posledného konca.

25.05.2019 5 z 5

Unesená Unesená Nataly Castle

strasne prazdne a tupe... a depresivne

12.05.2019 odpad!

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Táto kniha mi doslova vyrazila dych. Ako bol začiatok pomaly rozbiehajúci sa a klišoidný, tak po krátkom čase kniha ma upútavala viac a viac. Nemohla som prestať čítať. Skutočne krásny príbeh.

12.05.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Krasny pribeh, od ktoreho sa nedali oci odtrhnut.

01.03.2019 5 z 5

Totál Balkán Totál Balkán Blanka Čechová

Skvely styl pisania. Knihy Blanky Cechovej citam velmi rada.. plati to aj o tejto. Znamenity humor ako prostriedok pre vykreslenie casto dost krutej reality, resp. charakterovej reality ludskeho pokolenia na miestach, kde sa bezny clovek nedostane.

03.02.2019 5 z 5

Eroticonus: V zajetí osudu Eroticonus: V zajetí osudu Stela K.

Par stran a dost.. zlaranina.

31.01.2019 odpad!

Posledný džentlmen Posledný džentlmen Michaela Zamari (p)

Vyborne napisane, citalo sa to samo :-)
Pre mna to bolo fascinujuce dozvediet sa ako veci funguju v oblasti tvorby knih. Nedalo sa mi pochopit jednanie hlavnej hrdinky vo vztahoch ale zaujinave to bolo vdaka prirodzenemu rozpravacskemu talentu autorky.

18.11.2018 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Autorka opat nesklamala. Jej meno navrchu knihy je zarukou skveleho citania, nech uz sa dej odohrava na akomkolvek mieste a postavy nech su akehokolvek veku... Jednym dychom precitane.

16.11.2018

Láska je pre bláznov. Ako som ja. Láska je pre bláznov. Ako som ja. Sabine Schoder

Skvele... stalo to za to, pustit sa do toho, aj ked som vopred predpokladala,ze citat o sedemnastrocnych a drogach bude strata casu. Dojemny nezny pribeh dvoch dusi, ktore sa naucili vdaka sebe opat zit. Ocenujem skvele dialogy a bezchybny styl pisania. Na pozadi smutnej udalosti, smiech cez slzy...

10.11.2018