Lilinka.Ká Lilinka.Ká komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Trochu jiná C. Hoover, než jak ji známe, ale opět skvělá. Je pravda, že u některých míst mi bylo přímo špatně od žaludku. Vlastně jsem nečekala takový příběh a trochu jsem z něho byla překvapená, ale C.H. prostě dokázala, že dokáže psát temné psycho thrillery stejně poutavě, jako zamilované romány.

11.09.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Moc hezké, ale hrozně smutné. Myslela jsem, že to bude taková pohodová erotická četba, ale ten příběh je mnohem hlubší a silnější. I jsem si pobrečela.

11.09.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Bylo to takové fajn odpočinkové romantické čtení. Mám příběhy ze sportovního prostředí ráda a hlavně, když tam mezi hrdinama funguje chemie! :-)

25.04.2023 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Tohle mě moc bavilo, určitě víc, než první díl. Cormoran je mi sympatický a s Robin jsem jim moc fandila. Je to prostě jiné, než klasické thrillery, na které je teď člověk zvyklý, ale to se mi na tom právě líbí.

19.07.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Tohle byla opravdu krásná knížka! Ten příběh mě hodně silně zasáhl, Tristana i Elisabeth jsem si zamilovala a prožívala to všechno s nimi. Život někdy umí být hodně krutý... A spousta věcí se dá překonat.

Prázdniny za trest Prázdniny za trest Petra Langová

Jeden z nejhezčích románů pro dívky - ale myslím, že zdaleka ne jenom pro ně - co jsem za poslední dobu četla! Sama jsem pár let hrála divadlo, tak jsem si scény z nácviku divadelního představení ohromně užila, ale i zbytek příběhu byl skvělý. Romantika, legrace, trocha napětí... Tohle já ráda!

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Knihy s LGBT tématikou mě vcelku baví, ale tahle je zatím nejlepší ze všech, co jsem četla. Četlo se to krásně, ten příběh mě moc bavilva už se těším na další autorčinu knížku!

19.07.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Moc hezké, plné emocí. Takové mi to přišlo odvážnější než předešlé dva díly, ale asi se mi tenhle díl líbil nejvíc.

27.03.2023 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Moc mě to bavilo, spojení YA a thrilleru mám ráda a tady se to opravdu povedlo.

14.02.2023 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Bála jsem se, že druhý díl už nebude tak skvělý jako Bez rozloučení, ale jsem stejně nadšená jako u předchozího dílu! Hudební témata mě baví a ten příběh byl strhující.

08.11.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Nádherné a dojemné! Tenhle typ příběhů se mi vždycky líbil, takže jsem věděla, že mě příběh Fallon nemůže zklamat. Můžu jen doporučit!

03.08.2022 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Asi bych to hodnotila stejně jako předchozí díl. Je to takové milé pohlazení. A Jack byl opravdu hodný možná až trochu moc :-)

29.05.2023 4 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Chytlo mě hned od začátku a už nepustilo. Lukáš mi byl sice místy dost nesympatický, ale ten příběh jsem si užila na maximum. Výborné, napínavé, originální.

23.11.2022 5 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Knížka se mi líbila, ale není to podle mě úplně klasické YA čtení. Zabývá se vážnými věcmi. Dlouho mi trvalo, než jsem dokázala přijít Annabel na chuť.

24.07.2022 4 z 5

Písnička pro Klaudii Písnička pro Klaudii Petra Langová

Další výborná knížka, která se mnou trávila dovolenou. Bylo mi s Vítkem a s Klaudií moc hezky, moc se mi líbilo prostředí koňského tábora. a oceňuji, že jsou v příběhu písničky:-)

31.07.2023 5 z 5

Měsíc za úsvitu Měsíc za úsvitu Jude Deveraux (p)

Příjemná romantická oddechovka, určitě se podívám i na další díl.

12.12.2022 5 z 5

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Jedna velká emoční jízda. Přečteno za necelé tři večery, jsem z příběhu nadšená, na konci jsem i uronila slzu, jak moc mě to dojalo.

08.11.2022 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Zajímá a moc hezká knížka, bavilo mě prostředí, ve kterém se odehrává, Skotsko je moje oblíbená země - a bavil mě celkově ten příběh. Určitě se podívám ještě na další knížky této spisovatelky.

20.10.2022 5 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Kasie West

Jedna z mých top autorek. A tahle kniha se jí opravdu moc povedla, těším se na další!

Rivalové Rivalové Emily Wibberley

Já mám tyhle hate to love příběhy celkově ráda, i když jsou vždycky dost předvídatelné. A tohle mě opravdu bavilo! Skvěle napsaný příběh, bylo to vtipné, jenom ten konec by za mě mohl být truchu víc "emotivní".

21.07.2022 4 z 5