LilianVanRose LilianVanRose komentáře u knih

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Kniha je prostě kniha :3 kdybych ji nečetla bylo by to pro mě asi lepší protože z filmu jsem byla hodně zklamaná :( Knihu jsem přečetla jedním dechem. V ději jsem sem trochu místy ztrácela ale rychle se vrátíte zpátky. Trochu mě štve že je to pořád zahlceno otázkami. Možná trochu i reklamní tah na další díl kdo ví?!
Třetí díl jsem ještě nečetla ale těším se a doufám že nebudu zklamaná :)

29.09.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Kniha konečně dočtena. Musím říct že ten třetí díl už opravdu nebyl potřeba a děj mne velmi zklamal rozuzlení jak to celé tedy bylo a je, mi trochu místy připomínalo Labyrint. Ano chápu že když kniha nebude mít happy end tak že to bude mít trochu horší ohlasy kor když s tím dotyčným jste celou dobu ale to že tam nechá povraždit skoro každýho koho znáte tak to mě fakt namíchlo. Zbytečné protahování knihy kdy aktéři lítají z místa na místo a vlastně jim to trvá skoro celou knihu než se vůbec pořádně rozhoupou. Konec knihy dobrý líbí se mi to a zarazilo mě to ale rozdělení na Tobiase a Tris mě přišlo zbytečné a místy to až mátlo. Proto uděluji málo hvězdiček....

29.09.2015 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knihu jsem měla už jednou rozečtenou a dočetla jsem ji. Teď během pár dnu jsem ji zhltla ale dávám nižší hodnocení. Konec mě hodně zklamal. Už od půlky knihy jsem se bála aby s toho paní Rothová neudělala nějakou ohromnou blbost... Škoda

23.09.2015 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Napíši jen toto.... Kéž by byl jen první díl :-/

23.09.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Na knihu jsem čekala jak na Vánoce. Po shlédnutí filmu jsem si řekla že si knihu musím prostě prečíst jelikož jsem filmu vůbec nerozuměla. Kniha mne velmi zaujala a já sem ihned po chvíli spadla do děje jako kdybych tam byla s nimi zavřená. Místy si říkám že je to trochu zmatené ale později se to trochu vyjasní. No aspoň si to myslíme :D že víme o co jde. Moje oblíbená postava je Minho a Newt ostatní mi přijdou ,,divní,,.

16.09.2015

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuto knihu jsem si jak asi tady všichni hrozně přála. Hlavně kvůli tomu že všichni okolo už ji měli za sebou a já jsem se teprve dívala na film. Souhlasím že je mnohem lepší přečíst si knihu až potom juknout na film já jsem to udělala naopak a možná toho i lituji že jsem byla nedočkavá.
Kniha mne velmi zaujalala takovými těmi vyřčenými myšlenkami nahlas. Je trochu zvláštní jak až spisovně spolu mluvili Hazel a August. Ale velmi mě chytlo za srdce že i při tak těžkých chvílích se dokázali něčemu zasmát či aspoň pousmát.
Čekala jsem možná více děje v knize ale najednu stranu málokdy se podaří aby ve filmu bylo skoro všechno z knihy.

04.01.2015 5 z 5

Deník strážného anděla Deník strážného anděla Carolyn Jess-Cooke

Na knihu jsem přišla zcela náhodou. Hrozně se mi zalíbil její obal a tak jsem si řekla že knihu prostě musím přečíst. A nelituji toho. Ze začátku to bylo docela chaotické ale čtenář se do děje dostane poměrně rychle. Při některých situacích sem prožívala stejná muka skoro jako Ruth a tak to pro mě bylo i dost citlivější. Bohužel nedávám plný počet bodů protože se mi opravdu nelíbilo když místo ,,Dobře,, bylo všude ,,OK,, . To se fakt nepovedlo :/ Škoda....

09.08.2014 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nemám slov ♥

09.08.2014 5 z 5

Radleyovi - Upíři odvedle Radleyovi - Upíři odvedle Matt Haig

No jako ze začátku mě příběh docela nadchnul a já jsem byla spokojená. Ale ten konec? Co to jako sakra bylo? Bylo to hrozně splácané dohromady a skoro to ani nedávalo smysl...Prostě jak kdyby někdo tlačil na autora ať to honem dopíše ať to je blbost nebo ne....Škoda no..mohlo to skončit lépe

09.08.2014 3 z 5

Harryho Pottera miluji ale na tuto knihu jsem přišla náhodou. Jako menší ale hned mě chytla a opravdu dobře jsem se u ní zasmála :DDD Mě se to moc líbí jak jde o humor nepřijde mi to nějak že by se to dotýkalo přímo Harryho...prostě takový oddech od toho všeho... :)) Miluji knihy a miluji když mě kniha dokáže rozesmát :3

23.04.2014 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Souhlasím knihy jsou takové neustále pořád nahoru dolů,nahoru dolů...jak se Zoe osočuje že je dě*** mě už opravdu někdy přijde k smíchu a to co udělala s Lorem, to teda můj rozum nechápe. No autorčina dcera teda musí být pěkný kvítko když knihu píše s její pomocí aby viděla jak se chovají ,,pubertální,, dítka :) :D Jinak další díly si určitě plánuji pořídit ale to jen z důvodu toho abych věděla jak to dopadne. Rozhodně tedy je to dobré čtivo ale není to úplně na prvním místě.. bohužel... a to se to od prvního dílu tak hezky rozvíjelo... myslím si že už to jen zbytečně prodlužuje...

23.04.2014 3 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Opravdu krásná kniha...velmi se mi dobře četla a děj byl také zajímavý. Já mám moc ráda takové žánry :3 Taky mě dost mrzí že tak dobrá kniha je za takovou cenu :(

23.04.2014 5 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Knihy se mi moc líbili ale tato poslední mi teda přišla už jako prostě napsaná honem,honem....Ke konci si prostě člověk řekne že to převtělování můžou provést kdykoliv a určit tak kdykoliv vraha....No ale jinak jsem ráda že knihy mám :))

10.04.2014 4 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Úžasná kniha... krásné pohádky !!

03.03.2014 5 z 5

Romeo a Julie / Tartuffe Romeo a Julie / Tartuffe William Shakespeare

Velmi mne kniha zaujala. Ze začátku jsem se bála že se hra bude číst hodně špatně ale když se do toho člověk začte stojí to za to. Obě dvě hry jsou moc hezky zajímavé i když se spíše přikláním ke hře Tartuffe kdy je tam trošku lepší děj.

03.03.2014 5 z 5