LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak tohle se opravdu povedlo. V žánru už se klišé nikdo neubrání a právě díky nim to všichni chceme stále číst.
Postavy mě bavily, líbilo se mi, jak autorka využila jejich rozdílná společenská postavení a z Jasona udělala sem tam rozmazlené princátko. Povedlo se jí to nepřehánět, aby si jeden neříkal, že tohle už prostě není chlap.
Nechybělo jiskření, pro mě zábavné hádky a na to, jaká to byla bichle bych řekla, že to mělo i pěkný spád.
Už teď se těším na Tristana.

25.07.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Když už číst erotiku tak takovouhle :-D Protože ty scéný byly vážně žhavé.
Bylo to zvrácené a bylo lepší nad motivy hlavních hrdinů příliš nepřemýšlet...
Každopádně styl autorky mi vyhovuje. A líbí se mi, jak je každá její kniha jiná.

23.07.2021 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Škrtat, škrtat a škrtat. Knížka byla zbytečně dlouhá, měla jsem pocit, že se stále jen nutím do čtení. Nešlo nepřeskakovat. Dovedu si představit, že o 150 stránek míň a byla bych napnutá jak kšandy.

19.07.2021 3 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

3,5 hvězdičky... Knížka je úplně jiná než jsem po prvních pár stránkách čekala. Tak nějak to vypadalo jako prvoplánová romantika se skákáním v čase, ale ono ne... O romantiku tady vůbec nejde.
Hodnoty, život, přátelství, ztráta.

18.07.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak jo :-D To byla vážně prča. Vtipný, sexy a jak bylo slibovaný tak to bylo plný skvělých klišé, který jsem si vážně užila.

12.07.2021 5 z 5

Vánoční prázdniny Vánoční prázdniny Sophie Claire

Hezká oddychovka, rozhodně jedna z těch lepších vánočních.
Líbilo se mi, že se oba hlavní hrdinové vyrovnávali se ztrátou blízkého.
A když se nad tím člověk zamyslel, na bedra hlavní hrdinky toho autorka naložila docela dost - smrt sestry, rodiče, kteří ji neustále shazovali, ex-partner, který ji psychicky týral a podváděl, neúspěšné podnikání... Ještě, že to byla taková věčná optimistka :D

01.07.2021 4 z 5

Advokátův syn Advokátův syn Rachael Anderson

Po předchozích knížkách zklamání. Jednoduše mě to nebavilo. Čekala jsem, že se aspoň trochu pobavím, a i když mám normálně příběhy, kdy si slečna jde za svým a je ochotná se provdat pod svou úroveň, mám ráda, tohle prostě nebylo ono.

29.06.2021 3 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Tak jo... Autorka se dost opakuje. To by mi nevadilo. Postavy byly celkem sympatické. Ale příběh jako takový mi připadal nedotažený.
Dala bych i jen 3 hvězdičky, ale to by bylo strašně nespravedlivé. V rámci žánru je knížka i tak nadprůměrná.

26.06.2021 4 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Knížka je naprostá pecka. Jako ostatně vše, co jsem od autorky četla. Zase jsem se od příběhu nemohla odtrhnout a doufala v happy end (bez mučení přiznávám, že jsem si hned v Aj koupila druhý díl, protože, kdo na to má jako čekat? :D) .
Ale stále trvám na tom, že by byla lepší jedna delší kniha, než to takhle po zvratu sekat na dva díly.

22.06.2021 5 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Neurazilo ani nenadchlo.

20.06.2021 3 z 5

Lesní klenot Lesní klenot Kateřina Loučková

Lovec věna je moje srdeční záležitost, kterou už jen tak něco nepřekoná. Ani Lesní klenot.
Ale příběh Deana a Rose byl taky krásný. Autorka umí napsat sympatické postavy, skvěle popsat prostředí a ještě k tomu vymyslet příběh, který zkrátka baví.
U Lesního klenotu ale musím vyzdvihnout hlavně závěr knihy. V momentě, kdy jsem se bála, že toho drama bude trochu moc, to autorka vyřešila tak elegantně a neotřela, až bych jí nejradši zatleskala.
Zkrátka už teď se nemůžu dočkat vyprávění o třetím z bratrů Flemingových.

18.06.2021 5 z 5

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Bohužel knížky této autorky mě vyloženě nebaví a do čtení se musím nutit. A to že v rámci žánru jsem schopná přečíst kde co.

14.06.2021 2 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Trochu zklamání. Řekla bych, že autorka uchopila až moc témat a ani jedno nedotáhla do zdárného konce.
Začátek ale vypadal opravdu zajímavě.

13.06.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Po Everly s Nolanem zlepšení, ale i když jsem měla pro chování hlavních hrdinů pochopení, tak bych asi potřebovala, aby mi aspoň jeden byl v téhle knize pořádně sympatický.
Jasně, že Jude se zrovna zbortil svět, tak jen fňukala... To se dá pochopit.
A jasně, že když si Blake myslel, že má po sportovní kariéře a ještě se vrátila jeho ex, co mu zlomila srdce, tak se asi nebude chovat jak pan božský...
Ale když se dva lidi v takovýhle mizérii dají dohromady je to prostě moc. Všeho moc zkrátka škodí.
Navíc to na mě jako skoro u všech knih této autorky bylo příliš rozvleklé.

12.06.2021 3 z 5

Dcera noci Dcera noci Kristen Ciccarelli

Po druhém dílu jsem se trošku bála, naštěstí zbytečně. Bylo to zajímavé, napínavé, dívkám, co mají rády dobrodružství bych knížku opravdu doporučila :-)

12.06.2021 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Ehm. i podruhé nuda s velkým N. Vážným tématům jako je sebevražda, se většinou nevyhýbám, ale v tomhle případě to působilo strašně kýčovitě.
A vlastně cokoliv, co si autorka vybrala.

08.06.2021 2 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nerada dávám takhle nízké hodnocení, ale postavy se chovaly nelogicky, hrdinka mi většinu doby připadala vyloženě natvrdlá a pokrytecká.
Na wattpadu by to byla perla, ale od fyzicky vydané knížky bych čekala mnohem víc.

02.06.2021 2 z 5

Štěstí na dně silné kávy Štěstí na dně silné kávy Agnès Martin-Lugand

Hezká pohádka.
Člověk by si vážně moc přál, aby svět fungoval tak jednoduše, aby si všichni byli schopní všechno vyříkat a najít pochopení pro toho druhého.

19.05.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Začátek byl skvělý, rychle vtáhl do děje. Pak nastalo dost sporných momentů, kdy mi přišlo, že jednání hrdinů neodpovídá jejich vykreslenému charakteru, no a...
Závěrečná část se neskutečně vlekla.
A i toho sexu tam na můj vkus bylo moc.
Ale když to vezmu kolem a kolem, nebylo to až tak úplně špatné.

18.05.2021 3 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

I jako u některých předchozích autorčiných titulů by se nad některými věcmi dalo polemizovat, ale i tak to pro mě byl zatím její nejlepší počin.

16.05.2021 5 z 5