levap levap komentáře u knih

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Za mě pěkné čteníčko

20.07.2020 5 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Perfektní čtení jako vždy

20.07.2020 5 z 5

Pokušení Pokušení Kateřina Plachá

Ani druhý díl nezklamal vůbec jsem se při čtení nenudila bylo to prostě počteníčko od začátku až do konce a budu doufat v brzké pokračování

03.06.2020 5 z 5

Doteky Jihu: Adam a čarodějka / Noc v ráji / Rajčatová válka Doteky Jihu: Adam a čarodějka / Noc v ráji / Rajčatová válka Jennifer Blake (p)

Skvělá autorka,u této knihy jsem se opravdu nasmála super čtení

06.04.2020 5 z 5

Návraty Návraty Inga Lindström

Někdy mám vyloženě chutˇna něco moooc romantického ,hezké čtení

10.03.2020 5 z 5

Zrádná vůně Zrádná vůně Karen Robards

Moc hezké a napínavé čtení

07.03.2020 5 z 5

Ostrov kamélií Ostrov kamélií Beate Rygiert

Pěkné čtení

04.03.2020 5 z 5

Poručník lady Fiony Poručník lady Fiony Amanda Scott (p)

Hodně zamotaný a napínavý příběh a rozhodně jsem se nenudila už se těším na další knihu od této autorky

29.02.2020 5 z 5

Naděje v oblacích Naděje v oblacích Meredith Appleyard

Nemám co dodat,knihy této autorky mám moc ráda takže spokojenost veliká a budu čekat na další čteníčko

Na útěku Na útěku Iris Johansen

Kniha se moc líbila,rozhodně jsem se u ní nenudila byla super akční za mě plný počet hvězdiček

28.02.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Další super počteníčko od této autorky

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Pro mě moc smutný příběh ale hezké čtení

17.02.2020 5 z 5

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst ale potom to stálo za to knihu jsem nemohla do dvou hodin ráno odložit,příběh mě naprosto strhl i emočně a na konec jsem byla zklamaná že už ji mám přečtenou,moc hezký příběh.

17.02.2020 5 z 5

Zkáza z nebes Zkáza z nebes Kateřina Plachá

Kniha mě chytla od samého začátku přesto že jsem nevěděla co čekat,protože téma andělé moc nevyhledávám ale byla jsem mile překvapena jak skvělé čtení to bylo a už se těším na druhý díl

10.01.2020 5 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Knihu jsem si moc ráda přečetla je v ní od všeho něco takže se i zasmějete nebo si s chutí a nevěřícně odfrknete jako že fakt?Ale pro mě to bylo fajn počteníčko u kterého se ráda odreaguji a jak jsem psala minule je jich málo

07.01.2020 5 z 5

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Je nás mnoho čtenářů a určitě nemáme všichni stejný vkus na čtení,co se líbí jednomu nemusí se zamlouvat druhému a to je dobře že máme na výběr z různých žánrů mě osobně se kniha líbila a je škoda že takových knih je jako šafránu

07.01.2020 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Knihu jsem přečetla jedním dechem byla neskutečná

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Mě osobně se kniha moc líbila,mám ráda styl této autorky a už se těším na nově vydanou knihu k přečtení

Ohnivý cejch Ohnivý cejch Nalini Singh

Těšila jsem se dlouho na další díl a konečně jsem se dočkala autorka opět nezklamala ale to se dalo čekat jako ostatně u předchozích dílů které jsem četla jedním dechem a doufám že se bude pokračovat ,že tento nebyl poslední jako u spousty jiných autoru,jinak tato kniha bylo super počteníčko

Kapka štěstí Kapka štěstí Linda Lael Miller

Kniha mě bavila od začátku až do konce,četla jsem jedním dechem moc hezký příběh