Zrádná vůně

od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavní hrdina se vrací po letech z vězení do rodného města, místní obyvatelé o něj však nestojí, pouze mladá učitelka Rachel projeví lidský soucit a toleranci. Johnny Harris se po deseti letech ve vězení vrací do rodného Tylervillu, aby se pokusil začít nový život. Nebude to mít snadné, neboť počestní tylervillští občané o odsouzeného vraha nestojí - pouze mladá učitelka Rachel Grantová nikdy nevěřila v Johnnyho vinu a nabízí mu pomocnou ruku. Ten chlapec, kterého před lety učila, však už není chlapec. Nosí přiléhavé džíny a dlouhé vlasy a vůbec neskrývá, co ke své bývalé učitelce cítí. Jak dlouho mu Rachel dokáže odolávat? A zatímco se oba snaží porozumět svým citům, je ubodána další mladá žena. Stejně jako u oběti vraždy, k níž došlo před lety, se na jejím těle najdou poházené voňavé květy, Johnny opět upadne v podezření a Rachel se ocitá ve smrtelném nebezpečí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30633/zradna-vune-PTx-30633.jpg 4.425
Orig. název:

One Summer (1993)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
agatha2
10. listopadu

Jiiž trochu starší kousek, nějak unikl mé pozornosti, ale líbil se mi, americké maloměsto, místní rebel navrátivší se po 10 letech z vězení, kde seděl za vraždu místní dívky, celé město je díky jeho návratu vzhůru nohama, věří mu jenom jeho bývalá učitelka. A vraždit se bude dál. A dojde i na trochu té duchařiny. Prima oddechovka na jedno odpoledne.

zuzipol
09.04.2015

Kniha byla úžasná, přečtena jedním dechem. Závěr perfektní téměř hororový, nechybělo i duchovno...no prostě super!!!

pirin
23.07.2013

Moc hezká kniha, taková nenáročná, ale velmi příjemná oddechovka, přečtena jedním dechem :-)

pirin
11.06.2013

Jsem teprve v půlce, ale už teď můžu říct, že je to moc zajímavé a hezky napsané.

Val
23.09.2012

Ač jsem autorku vůbec neznala, byla jsem mile překvapena. Spojení love story a napětí, ke konci až skoro hororového ,mám moc ráda..Super !!!