Zrádná vůně

Hlavní hrdina se vrací po letech z vězení do rodného města, místní obyvatelé o něj však nestojí, pouze mladá učitelka Rachel projeví lidský soucit a toleranci. Johnny Harris se po deseti letech ve vězení vrací do rodného Tylervillu, aby se pokusil začít nový život. Nebude to mít snadné, neboť počestní tylervillští občané o odsouzeného vraha nestojí - pouze mladá učitelka Rachel Grantová nikdy nevěřila v Johnnyho vinu a nabízí mu pomocnou ruku. Ten chlapec, kterého před lety učila, však už není chlapec. Nosí přiléhavé džíny a dlouhé vlasy a vůbec neskrývá, co ke své bývalé učitelce cítí. Jak dlouho mu Rachel dokáže odolávat? A zatímco se oba snaží porozumět svým citům, je ubodána další mladá žena. Stejně jako u oběti vraždy, k níž došlo před lety, se na jejím těle najdou poházené voňavé květy, Johnny opět upadne v podezření a Rachel se ocitá ve smrtelném nebezpečí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30633/zradna-vune-PTx-30633.jpg 4.425

One Summer (1993)

Vydáno:, Ikar (ČR)

agatha2
10. listopadu

Jiiž trochu starší kousek, nějak unikl mé pozornosti, ale líbil se mi, americké maloměsto, místní rebel navrátivší se po 10 letech z vězení, kde seděl za vraždu místní dívky, celé město je díky jeho návratu vzhůru nohama, věří mu jenom jeho bývalá učitelka. A vraždit se bude dál. A dojde i na trochu té duchařiny. Prima oddechovka na jedno odpoledne.

zuzipol
09.04.2015

Kniha byla úžasná, přečtena jedním dechem. Závěr perfektní téměř hororový, nechybělo i duchovno...no prostě super!!!

pirin
23.07.2013

Moc hezká kniha, taková nenáročná, ale velmi příjemná oddechovka, přečtena jedním dechem :-)

pirin
11.06.2013

Jsem teprve v půlce, ale už teď můžu říct, že je to moc zajímavé a hezky napsané.

Val
23.09.2012

Ač jsem autorku vůbec neznala, byla jsem mile překvapena. Spojení love story a napětí, ke konci až skoro hororového ,mám moc ráda..Super !!!