Nebezpečný ráj

Nebezpečný ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34370/bmid_nebezpecny-raj-0Oq-34370.jpg 4 44 11

Psychothriller čtenáře zavádí do poklidného amerického městečka, které je zaskočeno smrtí majitele farmy a tajemným zmizením několika osob. Po tragické smrti svého otce - milionáře je jeho dcera zaskočena pravdou, že byl na pokraji bankrotu a s jeho smrtí se zhroutila celá jeho rozsáhlá finanční říše. Do Kentucky přijíždí, aby dala do prodeje rodinnou koňskou farmu. Její správce však se vehementně brání a Alexandra kupodivu podlehne jeho přitažlivosti a zůstává na čas na farmě i se svou sestrou. V jejich okolí se však začínají dít podivné věci. V podzemních chodbách jejich domu řádí šílený vrah a jen náhodou se i obě dívky nestanou jeho obětí.... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Paradise county , 2000

Mabie
29.02.2024 3 z 5

(SPOILER) Celou dobu co jsem četla tuto knihu jsem se trochu přiblble usmívala a měla pocit, že sleduji starý černobílý film z 30. let minulého století. Starý dům s tajnou chodbou, krásná hrdinka, mužný hrdina, úchylný bídák, duch zavražděného muže a nakonec happyend: dopadení vraha, osvobození unesených, svatba, výhra. No prostě romantika!!! Vzhledem k viróze, se kterou jsem skončila v posteli, byla tato kniha požehnáním.
Tak trochu ale nechápu to hvězdné ocenění, které kniha tady na DK má, protože žádný literární skvost to není a já jsem minimálně jednu hvězdičku (nebo možná i dvě) přidala za to, že se mi lépe stonalo. Za týden už nejspíš nebudu vůbec tušit o čem kniha byla.

Arsi
27.07.2021 5 z 5

Perfektní kniha - romantika i napětí. Přečteno jedním dechem.

georginaa
14.10.2020 5 z 5

Alex přijíždí na rodinou farmu, aby pozůstalost prodala po smrti svého otce. Tam se však zamiluje do správce Joea, kterému chce dát výpověď z ranče koní. Ten ji chce přemluvit, aby to neprodávala. Zároveň se začínají dít divné věci, ztrácejí se lidé a bohužel i sestra Alexy a syn Joea. Moc zajímavý příběh s detektivní zápletkou.

Pajii
09.08.2017 5 z 5

Luxusní knížka. Přečtena jedním dechem a úžasná na představivost. Psana v super krátkých kapitolách. Napětí i romantika v jednom.

malen
24.05.2015 3 z 5

No , já bych tomu psychothriller neříkala, přestože se to tak zpočátku tvářilo. Pak z toho byla spíš červená knihovna. Ale jako oddychovka dobrý..

zuzipol
21.05.2015 5 z 5

Perfektní kniha, stejně jako Zrádná vůně :-D Romantika na vlnách horroru....

Harinka
16.09.2014 5 z 5

Úplně úžasná jemná romantika, vřele doporučuji!!!

Val
11.05.2014 5 z 5

Vážně super knížka . Miluju romantiku s prvky skoro hororovými. Je to má druhá kniha od této autorky a můžu jen doporučit .

inule
20.04.2013 5 z 5

Napínavé s trochou romantiky, čtivě napsané. Přečetla jsem jedním dechem.

Moňula7
09.09.2012 5 z 5

Úplně fantastická kniha :)

Evaevelína
05.01.2012 4 z 5

pěkná kniha,čte se jedním dechem...

psychologické thrillery zmizení lidí

Karen Robards