Naděje v oblacích

Naděje v oblacích https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426431/mid_nadeje-v-oblacich-hZT-426431.jpeg 4 30 11

Když se Anně naskytne příležitost pracovat u leteckých záchranářů, je bez sebe nadšením. Jediný háček je v tom, že má základnu v odlehlém vnitrozemí v rodném Broken Hillu. Ale skvělá práce, noví přátelé a především okouzlující kolega Nick jí dávají pomalu zapomenout na hořkou minulost. Co když ale vyjde temné tajemství na povrch a všichni se od ní znovu odvrátí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Home at Last

čef
19.12.2022 3 z 5

Spíš romantika v oblacích, překrásná pilotka se zamiluje a má samé mindráky, nepochopil jsem z čeho, ale to je jedno. Pro mne ta kniha prostě není, potřebuji přeci jen, aby to bylo alespoň trochu s nějakým reálným dějem, a ne povídání o konzumaci jídel a kdo, s kým, proč.

bekule
09.05.2022 5 z 5

I druhá kniha od autorky se mě na rozdíl od zdejšího hodnocení líbila moc.Zajímavé prostředí ,romantika, problematické rodinné vztahy jako od Chamberlainové.Při četbě této knihy jsem se bavila ještě o trochu víc než u Ordinace v divočině, určitě doporučuji.

LenkaKa
13.01.2022 2 z 5

Za mě nic moc, hlavní hrdinové mě docela štvali, jen jsem čekala, že nakonec to dopadne.....

Ellesime
11.04.2021 2 z 5

Jak se mi četla kniha, kde mi hlavní hrdinka byla od začátku nesympatická? Kde je pořád vedro k padnutí, rozpálený beton pod nohama, hejna much, rozpálená auta od slunce, oba hrdinové neustále podráždění, unavení, nevyspalí. Chemie mezi nimi vůbec nefunguje, nebylo mi jasné, proč Anna Nicka tak přitahovala, když byla pořád napružená a protivná. Navíc nemám ráda knihy, kde je od počátku jasné, jaký konflikt budou na konci mezi sebou řešit. A je to všechno uměle protahované tím, že se pořád a pořád odkládá chvíle, kdy mu to měla říct, a zase bůhví proč neřekla. Takže odpověď na mou otázku? Nečetla se nic moc.

Ivetaa
01.04.2021 5 z 5

Nádherný příběh

le21nka
08.09.2020 3 z 5

Pohodový odpočinkový román.

Vlcice72
27.06.2020 4 z 5

Čtivý romantický příběh ze současné Austrálie.

ANDY28
16.06.2020 1 z 5

Opravdu odpočinkový román

keiko33
08.05.2020 5 z 5

Take pohodove citanie o zivote dvoch ludi, ktori sa uz stretli v minulosti a teraz po 15 rokoch ich osud opet spojil. Obaja maju za sebou nedoriesenu minulost, no maju problem sa s nou zverit tomu druhemu. Krasny, jednoduchy pribeh zo zivota letkyne a zachranara z horucej Australie.

levap
28.02.2020 5 z 5

Nemám co dodat,knihy této autorky mám moc ráda takže spokojenost veliká a budu čekat na další čteníčko

alzbeta4340
23.02.2020 5 z 5

Naděje v oblacích je sympatické čtení pro ženy. Příběh Anny, která pracuje jako pilotka u leteckých záchranářů. Jako vždy autorka výborně popisuje prostředí, ve kterém se její hrdinové pohybují. Kombinace letectví, zdravotní tématiky a australského venkova je dobře zvolená a namixovaná. K tomu nepřeslazená romantická linka - a zábavné čtení na dva večery je tu. Ráda doporučuji.