Když se začíná znovu

Když se začíná znovu

Příběh zachycuje snahu čtyřicetileté Maggie, která přišla o manžela při leteckém neštěstí, najít nový smysl své poničené existence.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33714/kdyz-se-zacina-znovu-33714.jpg 4.464

Bitter Sweet (1990)

Vydáno:, Iris

allyska

Autorka mi opět umožnila krásné počtení. Hned se člověk vžije do hlavní postavy, fandí jí a přeje po tom smutku i nějaké to štěstí. I moc oceňuju, že celkem rozumě byla napsána postava její dcery, že se dokázala povznést nad svoje trochu nesnesitelné puberťácké chování. Ještěže má zlatého dědečka, jehož dějový zvrat se mi také moc líbil.

AlenaF

Přečetla jsem podruhé s odstupem cca 15 let. Měla jsem náladu na něco lehčího, co upoutá, zahřeje. Očekávání se mi splnilo. Příběh hlavní hrdinky mě chytil.

ladyka

Četla jsem poprvé na střední škole a moc se mi líbila. Podruhé jsem ji četla asi o 15 let později a potěšilo mě, že mě opět "chytla" a byla jsem z ní stejně nadšená. Kdo ví, třeba se do knížky někdy pustím potřetí! Laskavý lidský příběh, který pohladí a zahřeje.

alzbeta4340
24.09.2016

Krásný romantický společenský román, o tom, že někdy se podaří začít znovu. Vyšel už před lety, ale dostal se mi do ruky až teď, takže čtení bylo pro mě takové objevování zapomenutého pokladu.

niknikita
25.04.2016

Potřebovala jsem romantiku, tak jsem občas přivřela jedno oko a vyšlo mi to na čtyři hvězdy...

Janinka1412
28.02.2016

Rozhodně 5 hvězdiček

jluky
28.09.2015

Sladká, milá - romantika, aj keď s predvídateľným koncom.

mimikova
15.09.2015

Tomu říkám romantika kterou napsal sám život. Je to příběh živý, aktuální, zcela reálný...nádhera!

Racík
26.07.2015

Kniha se čte dobře, děj ubíhá, romantika. Ale od začátku je jasné, jak se bude příběh vyvíjet. Příjemné čtení na dovolenou, když se nechcete ke knize připoutat a být nuceni číst, dokud neznáte konec.

hlina
12.07.2015

Krásné čtení.

Marselle
07.06.2015

krásná kniha plná lásky.....a na konci mi ukáply i slzy

Evka27
15.08.2014

Moje oblíbená, nerada ji půjčuji, ale kdo ji četl, byl nadšen. Bez kapesníčku nečíst.

Virusek
21.08.2013

Nádherná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

vladuš
01.07.2013

Super knížka, moc dobře se čte!

kika 13
26.12.2012

Zfilmováno.Pěkný román plný napětí a lásky.

modranka
05.11.2012

Jeden z najkrajších príbehov, ktoré som od LaVyrle Spencerovej čítala. Maggie sa musela vysporiadať nielen so stratou milovaného manžela, matkou, ktorá ju nikdy nedokázala podržať, dospievajúcou dcérou s vrtochmi a v takejto situácii sa v nej prebudí stará láska k bývalému spolužiakovi. Nebudem veľa prezrádzať, lebo by som vám pokazila zážitok, ale musím podotknúť, že nikdy som nemala rada príbehy, kde jedna láska rozbíja druhú, najmä manželstvo, v ktorom sa obaja manželia milujú. No, v tomto prípade som si ku všetkým postavám vytvorila akési sympatie a nenašla som žiadneho vinníka.