Když se začíná znovu

Příběh zachycuje snahu čtyřicetileté Maggie, která přišla o manžela při leteckém neštěstí, najít nový smysl své poničené existence.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33714/kdyz-se-zacina-znovu-zmp-33714.jpg 4.473
Vydáno, Iris

Bitter Sweet, 1990

Kniha Když se začíná znovu

levap

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst ale potom to stálo za to knihu jsem nemohla do dvou hodin ráno odložit,příběh mě naprosto strhl i emočně a na konec jsem byla zklamaná že už ji mám přečtenou,moc hezký příběh.

Jana-Marie

Celkem dost růžová knihovna. Občas asi neuškodí si něco takového přečíst :-)

Evaho73
27.11.2019

Strhujúci a dojemný príbeh o nezabudnuteľnej prvej láske plný vášne, citu a snahe vybudovať si nový život aj po ťažkej životnej strate.
Oceňujem autorkinu schopnosť vcítenia sa do myšlienok svojich hrdinov, ktorej výsledkom sú majstrovské opisy ich pocitov a konaní.
Odporúčam ako oddýchové a nenáročné čítanie síce s predvídateľný dejom, ale so strhujúcim podaním.

zapletai
18.10.2019

Velmi čtivé.

allyska
13.09.2018

Autorka mi opět umožnila krásné počtení. Hned se člověk vžije do hlavní postavy, fandí jí a přeje po tom smutku i nějaké to štěstí. I moc oceňuju, že celkem rozumě byla napsána postava její dcery, že se dokázala povznést nad svoje trochu nesnesitelné puberťácké chování. Ještěže má zlatého dědečka, jehož dějový zvrat se mi také moc líbil.

AlenaF
18.08.2018

Přečetla jsem podruhé s odstupem cca 15 let. Měla jsem náladu na něco lehčího, co upoutá, zahřeje. Očekávání se mi splnilo. Příběh hlavní hrdinky mě chytil.

ladyka
02.03.2018

Četla jsem poprvé na střední škole a moc se mi líbila. Podruhé jsem ji četla asi o 15 let později a potěšilo mě, že mě opět "chytla" a byla jsem z ní stejně nadšená. Kdo ví, třeba se do knížky někdy pustím potřetí! Laskavý lidský příběh, který pohladí a zahřeje.

alzbeta4340
24.09.2016

Krásný romantický společenský román, o tom, že někdy se podaří začít znovu. Vyšel už před lety, ale dostal se mi do ruky až teď, takže čtení bylo pro mě takové objevování zapomenutého pokladu.