Leskodka Leskodka komentáře u knih

Bílá princezna Bílá princezna Oldřiška Ciprová

Pěkné, stručné čtení.

26.12.2015 4 z 5

Nepříjemně blízko Nepříjemně blízko Linwood Barclay

Skvělé, čtivé, autor opět nezklamal.

11.12.2015 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Úžasné čtení, tajemné, pohlcující,velmi čtivé, těším se na další knihy autorky.

26.11.2015 5 z 5

Jitka Lucemburská - sestra Karla IV. dobývá Francii Jitka Lucemburská - sestra Karla IV. dobývá Francii Melita Denková

Kniha byla zajímavá, četla se mi dobře. Jen na pět hvězdiček jsem postrádala jistou "šťávu". Ale ohledně stručné historie dobrý.

28.10.2015 4 z 5

Dokonalé plány Dokonalé plány Sidney Sheldon

Napínavé, čtivé. Přečteno za jeden den.

25.10.2015 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Nemůžu jinak, než souhlasit s již kladně psanými komentáři o úžasnosti knihy. Skvělé, poutavé, tajemné...prostě jsem si přišla na své!!!

19.10.2015 5 z 5

Neviditelné nestvůry Neviditelné nestvůry Chuck Palahniuk

Moje prvotina od tohoto autora. Prvních několik stran jsem si nemohla zvyknou na styl psaní, později to taky nebylo to pravé ořechové. Zatím nevím, zda si od autora přečtu i jinou knihu, ikdyž nikdy neříkej nikdy, ale nevím, nevím.

18.10.2015 3 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Krásné pohlazení na duši. Příjemné odpočinkové čtení hezkého příběhu.

10.10.2015 5 z 5

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Kniha nebyla špatná, posledních pár stran jsem přečetla jedním dechem, v tom domě bych nevydržela ani hodinu :-). Viděla jsem i filmové zpracování, líbilo se mi více.

07.10.2015 3 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Zpočátku bylo horší se zorientovat ve všech těch postavách, ale děj byl zajímavý,poutavý,posledních sto stran jsem zhltla na posezení.

03.10.2015 4 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Opět úžasné počtení, kniha nezklamala. Už se těším na další díl!!!

21.08.2015 5 z 5

Krásný, zajímavý a čtivý příběh. Kniha se četla úplně sama...

07.08.2015 5 z 5

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Kniha se mi moc líbí!a, četla se mi velice dobře a nerada jsem ji na noc odkladala. Film jsem zatím neviděla, ale podívám se pro srovnání. Čtení jsem si užila, zajímavé, napinave , poutavé.

03.05.2015 5 z 5

Všechny lásky světa Všechny lásky světa Jaroslava Ševčíková

Klidné počteníčko, některé zajímavé příběhy, ale podruhé ji číst nemusím.

21.04.2015 3 z 5

Učebnice reflexní terapie Učebnice reflexní terapie Július Pataky

Myslím, že knihu je lepší mít doma v knihovně ... zakoupím.

31.03.2015 5 z 5

No, absolutní zklamání...:-(

31.03.2015 2 z 5

Ošklivá vévodkyně Markéta Pyskatá Ošklivá vévodkyně Markéta Pyskatá Lion Feuchtwanger

Tak trochu zklamáním...čekala jsem zajímavější knihu.

04.11.2014 3 z 5

Vzpomínky na půlnoc Vzpomínky na půlnoc Sidney Sheldon

Slabší, než první díl, až po přečtení zhruba 100 stran to mělo větší spád a zajímavost. Ale i tak hodnotím dobře, stojí za přečtení.

07.10.2014 4 z 5

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

skvělá, napínavá, velmi dobře se četla

03.10.2014 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Zajímavá, čtivá. Trochu jsem se obávala číst knihu, o které hodně lidí píše, jak je skvělá, že mě nemusí tak nadchnout (což se stává), ale tentokrát splnila moje očekávání!

25.09.2014 5 z 5