Vzpomínky na půlnoc

Noc co noc se Catherine probouzí s křikem z drastického snu. Uprostřed jezera jí nějaký muž se ženou drží hlavu pod vodou a snaží se ji utopit. Cítí, že by to mohla být její skutečná minulost. Jak ubíhá čas, dostavují se záblesky paměti, které se vytrácejí i vracejí, aby nakonec vyústily v hroznou pravdu...

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129080/vzpominky-na-pulnoc-129080.jpg 4.3174

Půlnoční série 2.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Alpress

Memories of Midnight, 1990

Kniha Vzpomínky na půlnoc

Ester71
29.11.2020

Příběh plný intrik, podfuků, msty...
Podle mě trochu přitažené za vlasy, ale hodně čtivé a napínavé.

georginaa
28.09.2020

Volné pokračování Catherine, opět příběh plný intrik, zápletek a čekaného rozuzlení celého příběhu. Možná kdyby se v první knize přidalo něco z této knihy bylo by to lepší a ne tak zbytečně zdlouhavé. Jinak Sheldon umí čtenáře nechat v napětí do poslední kapitoly.

Maryan
29.01.2020

Oproti jednotke to bolo slabšie. Chýbal tam dej. Od začiatku sa čakalo, ako to skončí s Catherinou, ktorej sa vrátila pamäť. Medzitým boli hluché medzery, zaplnené nepodstatnými príbehmi a opismi. Chýbalo stretnutie Catheriny s Fraserom. Chýbalo zverejnenie jej osoby v Grécku, keď za jej smrť boli popravení dvaja ľudia. Záver nebol zlý, ale nič prekvapivého nepriniesol. Vražda hlavnej hrdinky bola spackaná. Ak by v prvej knihe autor pridal 30 strán, ako Catherina dopadla, mohli si čitatelia ušetriť túto druhú, nevýraznú knihu.

Ishir
29.08.2019

Napínavá detektivka až do poslední strany.

moudivlacek
13.12.2018

Je pravdou, že se mi první díl líbil o trošku víc. Tento se mi zdál dějově dost přeplácaný, bylo tam toho zbytečně moc. Ale 4 hvězdičky dávám proto, že nakonec každý záporný hrdina "dostal své". Cathy žije a nakonec ...., to si přečtěte sami.
Docela slušná detektivka.

Lady Jane
09.11.2018

Příjemná, oddechová retro detektivka, která rozhodně neurazí.

Stanas513
29.09.2018

Četla jsem již podruhé, ale asi mi tato kniha v paměti nijak neutkvěla. Většinou si po prvních pár stranách vzpomenu, že už knihu znám, ale tentokrát ne. Ale jinak se Sheldon čte velice dobře.

Mruskulka
29.08.2018

Dlouho jsem vybírala knihu do Čtenářské výzvy 2018-kniha vydána v roce narození. Nakonec jsem koukla mezi mé oblíbené autory a byla jsem nadšená, když na mě vykoukla kniha Sheldona.
Trochu jsem se ji bála z důvodu komentářů od zdejších čtenářů i z toho důvodu, že jsem nečetla první díl Půlnoční série. Děj mě však pohltil a intriky se mi moc líbily. Demirisovi jsem z nějakého důvodu fandila a byla jsem zklamaná z jeho chování na jeho lodi. O to větší zážitek, když to nakonec skončilo jinak. Děj knihy uzavřen tak nějak narychlo, ale naprosto ideálně.