LenRan LenRan komentáře u knih

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Na začátku jsem nějak nechápala, proč hlavní hrdinka trpí takovou paranoií a docela mi to vadilo. Později se samozřejmě ukázalo, že k tomu nějaký důvod měla, takže jsem ji mohla začít mít ráda. Zápletka i děj měly spád a kniha byla napínavá tak akorát, celkově je kniha super.

29.07.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Není to nejlepší Colleenin počin, ale líbilo se mi to psychiatrické panoptikum, které bylo místy až absurdní. Působilo to sice nereálně a tím pádem i sdělené poselství nedopadlo, pro mne, na úrodnou půdu, ale určitě to stojí za přečtení a nesmím opomenout zmínit krásné surrealistické kresby, ty se mi hodně líbily.

18.07.2019 4 z 5

O té noci O té noci Julie James

Zatím nejlepší díl. Bavil mě od začátku do konce, už jsem si i trochu zvykla na styl vyprávění, který mi ze začátku moc neseděl. Těším se co bude dál.

15.07.2019 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ano, chtěla jsem romantiku, měla jsem ji. I když ji ve finále bylo na mě až moc. Je celkem jedno, v jakých kulisách se příběh odehrával, jestli hlavní roli hraje invalidní pracháč z Anglie a prostější dívka, kterou ještě v 27 letech nenapadlo přemýšlet nad svojí budoucností nebo ošetřovatelka z Chrudimi a chlápek s českým invalidním důchodem. Láska s smrt si prostě nevybírá a tento příběh stojí za přečtení, ale jen jednou. Víckrát bych do toho nešla.

09.07.2019 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Asi 10x jsem se musela přemlouvat, abych to dočetla. Hlavně v části, kde se hlavní hrdinka rozhoduje co chce. Bylo mi z ní špatně. Příběh je neuvěřitelnej a nechutně přeslazenej. Za mně jedna hvězda, ani nevím za co, ale odpad si to nezaslouží.

02.07.2019 1 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Málo kdy, nevím, co si myslet, ale tímto si nejsem úplně jistá. Na jednu stranu se mi líbil styl, jakým to je napsané, na druhou mi to připadá trochu odfláknuté. Raz, dva, tři....a je konec!

27.06.2019 3 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

ANO, toto byl úžasný díl a krásné zakončení série. Drsňák Tom a bojovnice Ambra, oba s těžkou minulostí a ránami, které si pomohli navzájem vyléčit. Krásný příběh.

26.06.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Četlo se to dobře, pobavila jsem se, u obou dílů. Je to takové jednoduché čtení, na odreagování a ano, souhlasím s tím, že obálka je strašná. Nemáte pocit, že pána někdo vyfotil když šel na malou? :)

24.06.2019 4 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Na tuto knihu jsem se hodně těšila, autorku mám ráda. Bohužel, téma a prostředí mi tentokrát nesedlo, hlavní hrdinku jsem si trochu oblíbila až v poslední třetině knihy, jinak mi celkem lezla na nervy a nedokázala jsem pochopit, že je takovej srab. Nakonec se teda rozhodla a zabojovala nejenom o Troye, ale i o sebe, pro mě, už bylo pozdě, myslím, že zničila sobě, Troyovi a manželovi značnou část života, jenom kvůli strachu. Jinak krásná obálka, hezčí než originál.

17.06.2019 4 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Celkově hodnotím pozitivně. Kniha se četla dobře, styl se mi líbil. Vadili mi dvě věci:
Jakmile dostala hlavní hrdinka BMW, začala jsem ji nesnášet :)
A pak ty příjmení......přídavná jména u skoro všech příjmení?....to mi celkem nesedělo.
Uznávám ale, že moc ČR literaturu nečtu, takže o to víc mi to asi vadilo.
Líbilo se mi prostředí v kterém se to odehrávalo, určitě bych i uvítala, kdyby byla kniha delší. Ale jinak gratulace autorce, povedený začátek spisovatelské kariéry :)

06.06.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Na této knize je nejhorší její obálka. Ta, se k ní vůbec nehodí, je laciná a to tato kniha opravdu není.
Uznávám, že hlavní linka knihy není zrovna originální, ale je vlastně absolutně nepodstatná. Podstatný jsou na této knize pocity. To, co uvnitř Alex a Indii prožívají, co cítí a jak s tím naloží. Je to nádherná kniha, plná a barevná a já se do ní úplně zamilovala. Určitě se k ní brzy vrátím.

27.05.2019 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Tak toto bylo o hodně lepší než první díl. Hezky to gradovalo, Fallon to dělala pěkně napínavý, příběh jako takový byl zajímavý a dramatické hrdinky já prostě zbožňuju :)

25.05.2019 4 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Zaujala mě obálka, která je stejná jako knížka, kterou jsem akorát dočetla. Nechápu....existují ve fotobankách miliony fotek tak proč ???
Každopádně knížka je takový průměr, s pološílenou hlavní hrdinkou. Jako 3 roky chodit kolem sebe....nejlepší kámoši....a ani si nepromluvit? Četlo se to dobře, ale je to dost přitažené za vlasy.

21.05.2019 3 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Tak tento příběh mě úplně ohromil. Popis toho co se děje Travisovi v hlavě a jak si znovu a znovu prochází traumatem války byl neuvěřitelný. Romantika, zde byla na druhé koleji, ale vůbec to nevadilo. Jediné co mi vadí, že je příběh moc krátký, určitě by to šlo trochu víc rozpracovat, ale i tak, jsem nadšená. Moc pěkné.

15.05.2019 4 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Za mě celkem zbytečné, ale OK, na chvíli jsem se vrátila do této super série, ale spíš mi to jen podráždilo chuťové pohárky.

03.05.2019 4 z 5

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

Dlouho jsem čekala, jestli kniha vyjde v češtině, evidentně marně, takže jsem se do toho pustila "po slovensky" a jsem úplně unešená krásou tohoto příběhu. Málokdy se mi stane, že bych se tak sžila s hlavní hrdinkou, fandila jsem jí od začátku příběhu s Jimem a později i s Aidnem. Bylo tam všechno co tam má být, zlomená a osamělá dívka, která se dokázala postavit osudu a nakonec i sama sobě. Měla jsem slzy v očích když jsem to dočetla, určitě se k ní časem vrátím.

25.04.2019 5 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Nejlepší díl série. Z pohledu Hudsona je příběh mnohem svižnější a zajímavější. Jsem zvědavá zda vyjde u nás i příběh o Chandlerovi.

12.04.2019 4 z 5

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

Líbilo se mi to, ale bylo to zbytečně dlouhé, zbytečně popisované spousty detailů, bez kterých bych se obešla.

09.04.2019 3 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Moc hezký příběh, krásně popsané třídní rozdíly, manipulace, politika, nevinnost vztahů a rodinné vazby. Oba hlavní hrdinové sympaťáci a ač tak mladí, mohli jít příkladem. Jsem ráda za happyend.

05.04.2019 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Mám ráda knihy z mužského pohledu. Líbilo se mi to, bavilo mě to a doporučuji to. Jedna hvězda dolů za až příliš rychlou proměnu hlavní hrdinky.

01.04.2019 4 z 5