LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Strašně mě to baví a celou dobu se směju nahlas.

27.07.2020 5 z 5

Poslední detektiv Poslední detektiv Robert Crais

Zatím třetí kniha od autor, svižné, napínavé, líbilo se mi to.

27.07.2020 4 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběh hrozný... nikdy bych se nechtěla dočkat toho, že něco podobného budou prožívat mojí blízcí.

08.07.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Třetí díl se mi četl dobře. Mám ráda rodinné příběhy.

08.07.2020 4 z 5

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Zajímavé čtení, kniha se mi líbila a závěr překvapil.

23.06.2020 3 z 5

Za mě hodně zajímavá knížka, ale někdy se mi četla docela těžko, proto "****".

19.06.2020 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Robert Crais

Moje druhá kniha od autora, kterého jsem objevila náhodně. Byla úplně jiná, ale bavilo mě to. Příběh "okořeněný" služebním psem se mi líbil.

05.06.2020 4 z 5

R... jako risk R... jako risk Sue Grafton

Postupně čtu všechna písmenka a baví mě to.

26.05.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl určitě lepší než první. Váhala jsem, jestli to číst, ale tentokrát jsem zklamaná nebyla, takže se těším na třetí.

18.05.2020 4 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Za mě krásná kniha, skvělý příběh, hltala jsem to téměř bez přestávky. Jenom ta duchařina na mě moc není, ale naštěstí to tam bylo jen okrajově. Určitě si přečtu od autorky něco dalšího.

30.04.2020 5 z 5

Postranní úmysly Postranní úmysly Penny Jordan (p)

Přečetla jsem jen první příběh. Na mě to byla moc "červená knihovna". Jenom samé pochyby, vzdychání.....

27.04.2020 1 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Skvělá kniha, často jsem se nahlas smála. Slyšela jsem autora i naživo, můžu jen doporučit.

06.04.2020 5 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Tak úplně nevím, co k tomu napsat. Chvílema mě to vysloveně štvalo (ale postavení žen v té době asi fakt bylo takové), ale pak to bylo zase svižné a čtivé. No zkusím od autorky časem něco jiného.

30.03.2020 3 z 5

Zloději lidí Zloději lidí Robert Crais

Za mě skvělá detektivka. Mělo to spád, občas humor.... na to, že jsem to náhodně popadla těsně před zavřením knihoven dobrý. Až se knihovny otevřou, určitě zkusím od autora něco dalšího.

25.03.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Trochu mě to zklamalo, na mě to byla až moc "červená knihovna". Ani nevím, jestli si seženu další pokračování, protože v knihovně to je na záznam. Ale na druhou stranu jsem to dočetla.

23.03.2020 3 z 5

Malé ženy (převyprávění) Malé ženy (převyprávění) Jindřiška Smetanová

Viděla jsem nový film a řekla jsem si, že si tu knížku musím konečně přečíst. Bohužel v knihovně měli jen tohle převyprávěné a zkrácené vydání. Nikdy jsem nečetla "zkrácené vydání" a už to taky nikdy neudělám a dám si na to příště pozor. Proto to slabé hodnocení. příště jedině "originál".

10.03.2020 3 z 5

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

Docela dobré napínavé čtení.

25.02.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje druhá kniha od autorky. Některá témata jsou podobná, ale příběh je silný a kniha moc pěkná. Téma holocaustu a židovství je určitě potřeba stále připomínat.

17.02.2020 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Z romantické knihy se vyklubala docela slušná "detektivka" :). Dobré čtení.

07.02.2020 4 z 5

Tři lékaři Tři lékaři Martin Winckler

No ani jsem to nedočetla, vlastně jsem přečetla jen kousek a vůbec mě to nechytlo.

01.02.2020 odpad!