-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Návrat Návrat Victoria Hislop

Docela zajímavá kniha, místy trošku hodně zdlouhavá a a popisná, ale je to krásný a ojedinělý příběh, všem můžu doporučit!

Deník Deník Anne Frank

Určitě zajímavé a poučné čtení, ale na můj vkus moc dlouhé a a popisné .. dle kladných ohlasů jsem čekala něco trochu více, bohužel :-(

16.05.2011 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

V této knize je názorně vidět, co je člověk všechno ochoten udělat pro drogu a jak může dopadnout! Doporučuji všem přečíst, chvilkami vám bude běhat mráz po zádech!

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Knížka je trošku jiná, než film, který určitě každý zná. Jsou tam trošku jiné otázky, je to podle mne takové delší a místy trošku "nudnější" než ve filmu. Ale určitě můžu doporučit :-)

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Musím říct, že na to, jaký má knížka ohlas všude ve světě a jak každý druhý, co si jí přečte, říká, že je to ta nejlepší kniha, kterou kdy četl a že vám ukáže smysl života, apod., tak mne docela zklamala :-( Podruhé už bych si ji nepřečetla, bohužel jsem čekala něco více :-(

16.05.2011 3 z 5

Zajímavá kniha, která stojí za přečtení!

Pokání Pokání Ian McEwan

Ten příběh je opravdu zajímavý .. dle mého názoru byla knížka napsána dost těžce a jsou tam popisovány skutečnosti, které by se mohly určitě vynechat! Viděla jsem i film a ten byl úchvatný, takže všem můžu jedině doporučit! :-)

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Taky mám ráda tento příběh, všem můžu doporučit! :-)

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Nejlepší milostná kniha, kterou jsem kdy četla! Mohu všem doporučit!

16.05.2011 5 z 5

Láska za časů cholery Láska za časů cholery Gabriel García Márquez

Dle kladných ohlasů a zajímavého nadpisu jsem si říkala, že tahle knížka bude určitě super .. dle mého názoru je však toto dílo přeceněné, moc mne nezaujalo, bylo to takové všechno dlouhé, rozvláčné, myslím, že jsem knihu snad ani nedočetla, jak mne to nebavilo .. :-(

16.05.2011 2 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Můj názor je, že mě tato kniha moc nezaujala, ten příběh se mi moc nelíbil :-(

16.05.2011 2 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Příběh je opravdu super a je to i dobře napsané! Jen mi tam teda vadilo velké množství sprostých slov, které tam být ani nemusely. Ale jinak určitě můžu doporučit, nebudete se nudit!