LéňaS. LéňaS. komentáře u knih

Příliš tichá Šumava Příliš tichá Šumava Zuzana Rampichová

Podporuji a čtu české autory detektivek. Četla jsem, dočetla, ale špice a dechberoucí a napínavá detektivka to není. Takové průměrné čtení pro starší :) Napsané je to dobře, ale Příliš hořká čokoláda byla lepší. O dost

12.05.2015 4 z 5

Vyšinutí Vyšinutí Michael Katz Krefeld

Dobrá úchylárna :) To myslím v dobrém a dávám plný počet

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Napsaná je dobře (Na Němku určitě), ale ta záhada je záhada ve stylu ABC od Agathy Christie. Nic nového pod sluncem. Mě to napadlo hned.

12.05.2015 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Je to thriller, je to klasická detektivka, ALE já ji vyřešila už na začátku :-( Kdybych měla doporučit jednu detektivku, pak by to byla POLICIE. Ta se povedla

12.05.2015 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Z celé série je nejlepší. Na rozdíl od Sněhuláka, který je také dobrý, jsem do poslední chvíle nevěděla, jak to skončí. Je tam záhada, jsou tam zápletky, je to napínavé a Harry je MISTR! Výborná detektivka

Právo na vraždu Právo na vraždu Veronika Černucká

Já jsem začala číst romány a tohle je jiné. Možná ještě lepší. V románech jsou dialogy, scény s výslechy, je to vtipné. Tohle je "hlubší" a temnější. Povídky jsou skvělé! Měla jsem je s sebou v nemocnici a kolovaly po oddělení. Ženám se líbily, ale nevím, jak by reagovali chlapi :) Mně se líbí duchařské příběhy. Nejvíc o ženě, která se účastní seance. Pokud chcete logické příběhy, tak tady s logikou neuspějete. Je tu i duchařina, ale to se mi zrovna líbilo.

Chuť na hřích Chuť na hřích Veronika Černucká

To bylo pošušňání, skvělý zážitek. Četla jsem ji až po románech a tohle je lepší - napsané líp. Povídky jsou originální a překvapivé. Některé mě dostaly! Bestie od Měsíčního jezera je bomba. Díky této knize jsem si pak sehnala i Právo na vraždu. To mi přijde víc pro ženy a víc mysteriózní. Čte se to skvěle a je to zážitek.

Azurové nevěry Azurové nevěry Petra Nachtmanová

Nejlepší byla ta holka s nevlastním otcem. Je to zajímavé čtení a věřím, že se to mohlo stát. Hezké čtení pro ženy a dívky. Hodně mě baví humor a ten tam byl. Kam se hrabe Nesvadbová a spol. Autorka umí psát

Brouk Brouk B. M. Horská

Ta mě bavila víc než první kniha. Hezké bylo střídání míst kde se to šetřilo. Připomíná světové thrillery

Pach smrti Pach smrti B. M. Horská

Mohlo to být napínavější a čtivější. Hezčí je druhá kniha, ta mě bavila

28.04.2015 3 z 5

Modřiny Modřiny Michal Kliment

Hezká kniha, ale mohli z toho udělat dvě :)

Návrat na Longstray Návrat na Longstray Tomáš Zářecký

Lepší než 15 mínus. Ale nevím, jestli byla pro mládež nebo pro dospělé. Hrdinka byla dívka. Těším se na další knihy autora

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Originální námět a byla napínavá. Ale mohlo se to proškrtat, něco se tam opakovalo

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Ta byla slabší, ostatní knihy napsal lépe. I tak je to hezké čtení

28.04.2015 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Na konci jsem si poplakala, hezká kniha

Naše heslo Apokalypsa Naše heslo Apokalypsa Veronika Černucká

Bylo to napínavé a srandovní. Příběh byl hezky zamotaný, ale na konci se to logicky vysvětlilo. Pak jsem to četla ještě jednou a ty stopy tam fakt byly :) Budu číst i další, tohle byla ukázková knížka od maminky k narozeninám. Tara mě pobavila, má skvělé hlody a je drzá na policajty.