Len2očka Len2očka komentáře u knih

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Třetí díl lepší než druhý,ale nějak mě tahle knižní série neučarovala.

26.01.2021 3 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Tento druhý díl byl oproti prvnímu,pro mě místy nudný,přesto nezavrhuji četbu třetího dílu.

17.01.2021 2 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Ani při odložení knihy jsem na Julii a Agnes nezapomněla,je mi jich líto obou

07.01.2021 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Kniha se mi četla dobře,dokázala mě zaujmout,budu určitě pokračovat v dalších dilech.

01.01.2021 3 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Moje první knížka od této autorky,jsem ji četla docela dlouho,což značí,že mě až tak moc nelákala,asi bych ji už více nemusela číst.

05.12.2020 3 z 5

Experiment Experiment Henry Denker

Knížku jsem četla před lety, ovšem moje poznámka v papírové formě říká, slabé.

08.11.2020 1 z 5

Čas vlků Čas vlků Elisabet Nemert

Už krásná obálka mě vybídla si knihu přečíst a byla jsem spokojená a můžu jen doporučit.

29.10.2020 4 z 5

Kaštánek a Kaštanka Kaštánek a Kaštanka Hans Greschek

Oblibená knížka mého dětství,nesčíslněkrát listovaná a čtená,přesto
mě vždy vzpomínka na tuto milou knížečku zahřeje,je to už tak dávno a přesto vzpomínka tak živá.

23.10.2020 5 z 5

Ve stínech Ve stínech G.R. Halliday

Tenhle detektivní případ mě bavil číst,za mě žádné postávání na místě,žádná nuda mezi řádky,dobré čtení,moc dobré.

18.10.2020 5 z 5

Láska a krev. Druhý díl Láska a krev. Druhý díl Vlasta Javořická

Tento díl byl ve srovnání s prvním dílem dle mého názoru mírně nudným,leč čtivé to určitě bylo.

18.09.2020 3 z 5

Láska a krev. První díl Láska a krev. První díl Vlasta Javořická

Pro mě opět příjemné čtení od mé oblíbené autorky.

24.08.2020 5 z 5

Za co se pyká Za co se pyká Olle Lönnaeus

Kniha je zajímavá po všech a na všech stránkách,mě bavila.

20.08.2020 4 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Česka detektivka,a dobrá byla,dost mě bavila a nevnadila na další autorova díla.

21.07.2020 4 z 5

Pád lorda Draysona Pád lorda Draysona Rachael Anderson

Kniha mě něčím dráždila,a to zda číst dál,jsem nakonec překonala.Přiběh samotný mi nevadil,proč né,aby vše dobře a krásně dopadlo,ale to vše kolem,no já už se ke knize určitě vracet nebudu.

13.07.2020 2 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Zajímavá knížka,oba pohledy na únos,jak ze strany únoskyně,tak ze strany postižené rodiny se dobře prolinaly a mě to bavilo.

15.05.2020 4 z 5

Bukůvky Bukůvky Táňa Kubátová

Já jsem četla nejdříve "Malomocnou",ta se mi líbila tak,že jsem si ji nakonec pořídila do své knihovničky."Bukůvky"mě taky bavily,ač přece jen o trochu méně. Včil mi chybí přečíst vše,co je mezi tím a já si to přečtu.

29.04.2020 4 z 5

Skrýš Skrýš Anna Simons

Knížka se mi četla dobře a určitě bych si přečetla dalši,pokud bude.

26.03.2020 3 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Tak mě se tahle knížka líbila,četla se moc dobře a zároveň jsem byla napnutá,jak tohle celý dopadne.

03.03.2020 4 z 5

Polední hodina Polední hodina Dörte Hansen

"Polední hodina",kápla mi do noty.

24.02.2020 4 z 5

Tíha lží Tíha lží Emily Carpenter

Mě kniha celkem bavila,určitě jsem ji neměla chuť odložit,i když mě občas lecčím dost naivním,až nereálným zaskočila.

09.02.2020 3 z 5