Len2očka Len2očka komentáře u knih

Kuřátko a obilí Kuřátko a obilí František Hrubín

Milionkrát čteno mým dcerkám,tak mi to toto krásné leporelo připomene tu dobu(před více jak 30 lety),kdy byly naše holčičky malé a stály o to je číst a číst a číst,pořád dokola,což svědčí o tom,že se moc líbilo.Nyní jsem leporelo koupila vnučce,a doufám,že opět najde to stejné zalíbení v další generaci.

26.03.2022 5 z 5

Prach, popel a dým Prach, popel a dým Jarmila Pospíšilová

Za mě prostě pohodové počtení,zdolávám celou tuto sérii a jsem zatím maximálně spokojená.

22.03.2022 5 z 5

Apatykář Apatykář Lucie Hlavinková

Pro mě oddychové a povedené čtení,děj mě nechal si dělat vlastní závěry,a to mě baví.

07.03.2022 4 z 5

Boty do nebe Boty do nebe Jarmila Pospíšilová

Další suprová knížka a nebude ani poslední,neb celou zelenou sérii se od autorky chystám přečíst a moc se na to těším.

31.01.2022 4 z 5

Leopard nemění skvrny Leopard nemění skvrny Jarmila Pospíšilová

Super pohodové
čtení,moje zatím druhá autorčina knížka a nebude určitě poslední.

09.01.2022 4 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Knížka je skvělá,četla jsem ji,už je to dosti let a stále ji mám v živé paměti,leč vlastniti se mi ji z nějakého důvodu nedařilo a nyní jsem ji s láskou darovala pod stromeček mým milým,kde velké a upřimné radosti nadělila.

29.12.2021 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Tak tohle mě bavilo číst,stala jsem se na pár večerů součástí Klokočí a pozvolna odkrývala tajemství místních obyvatel.Doma máme růženec z klokočí,ale zakoupený nebyl u Žofky,takže klokočí znám a je pro růženec jako stvořené.

02.12.2021 4 z 5

Můj Míša Můj Míša Zinaida Alexandrovová (p)

Ano,musíme mluvit o pokladu a střežit tohle nádherné leporelo jako oko v hlavě,neb se už léta nevydalo,a přitom se na trh hrne ledacos,nad čímž kolikrát zůstává rozum stát.

Bylo jedno paraplíčko Bylo jedno paraplíčko Ljuba Štíplová

Škoda jen,že tyto skvosty se už nevydávají a trh je zahlcen mnohdy různými paskvily.

Bylo jedno paraplíčko Bylo jedno paraplíčko Ljuba Štíplová

Ano,ano,ano,tohle nádherné leporelo si vybavuji ze svého dětství a když jsem se naučila číst,tak jsem je četla mému o 7 let mladšímu bráškovi,miloval čtení knížek a já,velká sestra jsem četla a četla.

Když se rojí smrt Když se rojí smrt Jarmila Pospíšilová

První moje přečtená kniha z této série,(ač desátá v pořadí),mě se to moc líbilo a četlo se na pohodu,určitě si přečtu celou řadu.

23.10.2021 4 z 5

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Tak tuto skvělou knížku jsem pořídila na uvítání naší první vnučky.Není lepšího prvního čtení,a proto nesmí v její knihovničce chybět.

03.10.2021

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Já jsem knížku přečetla na pohodu,leč ji už asi více nevyhledám,ale udržet rozevřenou brožovanou vazbu(dost pevně držela),mě unavovalo a teda pěkně otrávilo.

30.09.2021 3 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Knížka je opravdu čtivá a navíc mi nechala prostor pro moji vlastní zápletku,ale mezi moje TOP knihy se nedostane.

30.08.2021 4 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Od autorky mám přečteno ,,Hříšníci" , ,,Suvenýr" a ,,Znám tajemství", a to byla četba,to byl zážitek.Tato knížka bylo klopýtani a několikrát jsem si říkala ,,a proč je tam vlastně tohle????", na odložení to nebylo,ale jako tip na přečtení ji taky nedávám.

25.07.2021 3 z 5

Kniha pohádek Kniha pohádek Josef Štefan Kubín

Opět knížka z 90 let,kterou jsme koupili k večernimu čtení našim malým dcerkám.Ty si samozrejmě jako z každé knížky oblibily některou pohádku více či méně,a ty se poté četly a četly a četly,byl to prostě krásný čas.

11.07.2021 5 z 5

Žena z roku 1899 Žena z roku 1899 Milan Krčmář

Knížka mě bavila se vším všudy,navic jsem z Třebíče a tak jsem se spolu s knížkou vrátila do doby minulé a vše mi bylo takové blízké až osobní.

13.06.2021 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Nádherné čtení,nesmrtelná kniha.

07.06.2021 5 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Robin Cook

Moje první autorova knížka,která si mě získala natolik,že jsem si začla kupovat každou nově vydanou Cookovu knížku.Je to ovšem dobrých 25 let,dle mých papírových poznámek,ale hodnocení jsem tehdy dala maximální a těším se,že si knížku s chutí přečtu znovu.

07.06.2021 5 z 5

Rodinné povídky Rodinné povídky * antologie

Knížku už číst vícero nebudu,ale nezavrhuju ji tímto.

01.06.2021 2 z 5