le21nka le21nka komentáře u knih

Cesta ze dna: Neuvěřitelně pravdivý příběh o dvojím životě jedné narkomanky Cesta ze dna: Neuvěřitelně pravdivý příběh o dvojím životě jedné narkomanky Tiffany Jenkins

Příběh drogově závislé ženy, která prošla vězením, léčebnou a dokázala se vrátit do běžného života. Napsáno dle skutečné události.

01.10.2023 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Úžasné! Popusťte uzdu své fantazie a ponořte se do děje. A můžete se začít třeba i bát.....

25.09.2023 5 z 5

Uvězněna v rodné zemi Uvězněna v rodné zemi Katja Schneidt

Kolik knih s podobnou tématikou již bylo napsáno a kolik žen stále věří, že ony takto dopadnout nemohou, protože jejich "cizinec" by se ničeho zlého nedopustil. Je mi líto všech těchto žen. Bohužel láska bývá slepá a někdy je opravdu velmi těžké z takového vztahu uniknout.

21.09.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Dojemný a smutný příběh o dívce z bažin. Nádherně popsaná příroda i pocity Kyi. Překvapivý konec. Kniha se mi moc líbila.

17.09.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Krásný příběh na základě skutečných událostí.
Australanky plující na válečné lodi za svými manžely do Anglie.

05.09.2023 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

Nejslabší díl z celé trilogie.

03.08.2023 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Pohodové letní romantické čtení. Už na začátku člověk ví, jak to dopadne, ale to vůbec nevadí. Jen to množství chyb mi trochu vadilo.

29.07.2023 4 z 5

Bez narkózy Bez narkózy Stanislav Rudolf

Příběh třicátníka, který ve vyšetřovací vazbě přemýšlí o způsobu svého života.

16.07.2023 3 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Nevadily mi vulgarismy ani přeházené kapitoly. Do této knihy, tohoto příběhu to prostě sedne. Jedna z lepších knih RT.

13.07.2023 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Šílené, odporné. Četlo se to dobře, závěr překvapil.
Vracet se ke knize určitě nebudu.

07.07.2023 3 z 5

Poslední úkol pro Gwendy Poslední úkol pro Gwendy Stephen King

Skvělé zakončení trilogie o Gwendy. Velmi dobře se kniha čte. Mě to prostě bavilo.

07.07.2023 4 z 5

Kouzelné pírko pro Gwendy Kouzelné pírko pro Gwendy Richard T. Chizmar

Kniha se čte velmi dobře a rychle. Zajímavý děj. Jsem zvědavá, jak celá série dopadne.

03.07.2023 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Pár stránek navíc..... Doplnění příběhu Kroniky prachu. Nejlepší byly kapitoly, které popisovaly děj u rodiny Reedových během vánočních svátků.

28.05.2023 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Obálka je krásná, bohužel obsah už není tak dokonalý. Netvrdím, že to bylo špatné. Je to určeno spíše mladším čtenářkám. Co se mi líbilo, tak bylo prostředí - Londýn a knihovna.

21.05.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Silný příběh, otřesné téma. Skvěle napsané.

13.05.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvěle napsáno. To, že vraha známe cca od poloviny knihy vůbec nevadí, protože stejně potřebujeme vědět jak a kdy ho dopadnou.

23.04.2023 4 z 5

Vítězové Vítězové Fredrik Backman

Kniha vás během chvilky vtáhne do děje tak, že musíte číst dál a dál. Chcete vědět, jak se vše vyvíjí a jak to vše dopadne. Při dočítání knihy si přejete, aby příběh dál pokračoval, aspoň kousek a vše špatné, aby byl jen zlý sen.

Budete si připadat jako na horské dráze. Chvíli se smát a vzápětí plakat, milovat i nenávidět, mlčet a křičet z plných plic, souhlasit i oponovat.

Přichystejte si hromadu kapesníků a hodně štěstí. Hodně štěstí.

Omlouvám se všem autorům, jejichž knihy ještě letos budu číst, ale Vítězové jsou mou knihou roku.

09.04.2023 5 z 5

Lehce čtivá knížka. Zábavné, vtipné, lehce erotické, romantické. Perfektní oddechovka. Autorka ví, jak na to.

06.04.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Mám ráda Romantické útěky i Skotsko. Tato kniha je opravdu velmi povedená, i když už na začátku víte, jak to dopadne. Doporučuji všem romantickým duším.

02.04.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělé. Strhující, napínavý a velmi dobře napsaný thriller. Těším se na další díly.

27.03.2023 4 z 5