Laviedete Laviedete komentáře u knih

Tři ženy Tři ženy Lisa Taddeo

Senzace roku 2019, jak je uvedeno na obálce knihy, příběh opravdu není. Nerada nedočítám knihy, takže jsem nějak dočetla, ALE i když jsem neočekávala v ženském, sexuálně zaměřeném díle zázrak, opravdu se to číst nedalo. Alespoň dvě hvězdy za část Doslov.

07.01.2020 2 z 5

Uvolňování fascií Uvolňování fascií Frank Thömmes

Skvělá a přehledná knížka jako pomocník k uvolňování svalů a protažení. Praktické pro sportovce i pro kancelář.

20.11.2019 5 z 5

Jediný príbeh Jediný príbeh Julian Barnes

Nejspíš byla očekávání větší nebo jsme se jen s autorem zrovna nepotkali. Pro mě moc zdlouhavý, natažený, místy opakující se příběh. K dočtení jsem se musela trochu nutit.

20.11.2019 2 z 5

Běhej, dokud můžeš Běhej, dokud můžeš René Kujan

Krásná kniha nejen o běhání. Je především o motivaci, nadšení, tvrdohlavosti, umění dotáhnout věci do konce. Četla se skvěle a líbilo se mi prolínání dvou příběhů - běžeckého a času po nehodě. Obdivuhodný výkon, navíc velmi čtivě zachycený.

24.08.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Slepá mapa je poslední z vydaných knih, kterou jsem od autorky četla. Jediné, co mě “mrzí”, že jsou příběhy tak skvěle vystavěné, že mi knihy vydrží maximálně dva večery! Nelze se odtrhnout. Nádherně psané. Opět nejlepší hodnocení a těším se na další autorčinu tvorbu ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

20.08.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásně plynulý a čtivý příběh. Linie vyprávění navazuje jedna na druhou, neměla jsem pocit, že něco chybí nebo přebývá. Kniha se četla úplně sama. Plný počet hvězd.

17.08.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Chvílemi mě v začátku čtení rozptylovalo přeskakování mezi postavami, ale od poloviny knihy jsem se naopak těšila, které se bude věnovat další kapitola. Jemné a postupně rozbalující se vyprávění složitosti vztahů jedné rodiny.

21.07.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečetla jsem za dvě noci a určitě doporučuji. Knížka má tempo, spád, velmi silný příběh.

21.07.2019 5 z 5

Pražské jaro Pražské jaro Simon Mawer

Skvělá! Dávám 100%. Prolínající se příběhy, napětí, romantika, fakta. Všechno, co u Mawera miluji. Nedokázala jsem jí odložit, přečtená za dvě delší noci.

11.02.2019 5 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Dvě nenáročné povídky na dva večery. Odpočinkové čtení, které posílám dál.

03.02.2019 3 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Jedna z mála knih, kterou jsem odložila nedočtenou. A mrzí mě to, protože Jojo Moyesová patří mezi mé oblíbené autorky. Zakázané ovoce jsem přesně v polovině odložila a, ač jsem mu dala po pár dnech šanci, už jsem se nezačetla.

23.01.2019 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Fajn mezisvátková oddychovka. Přečetla jsem za dvě noci. Splnila, co jsem očekávala, příběh běžných životních radostí a starostí. Hezky se četla.

28.12.2018 5 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Kniha je graficky moc pěkně zpracovaná, ale obsahově mě úplně neoslovila. Asi jsem očekávala nějaké hlubší zamyšlení. Neurazila, ale nenadchla.

04.11.2018 2 z 5

Meditace pro zdraví Meditace pro zdraví Danny Penman

První kniha o meditacích, která mi dává smysl. Nahrávky jsou výborně namluvené. Jednoznačně doporučuji 5*.

04.11.2018 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kniha mě nadchla, motivovala. Asi přišla ve správný čas. Určitě 5* a pouštím se do vyzkoušení doporučených kroků a metod.

12.07.2018 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super, super, super! Přečetla jsem jedním dechem, bavila moc. Tolik první dojem po dočtení poslední stránky. 100%

10.03.2018 5 z 5

Kouzlo intuice Kouzlo intuice Louise L. Hay

Milá knížka, krásně pozitivní ilustrace. Neočekávala jsem v ní náboženský podtext, spíš inspiraci, ale i tak se čte hezky. Odpočinkové nenáročné zastavení se.

26.02.2018 4 z 5

Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření Donna Finando

Vynikající kniha se skvělým popisem bolestivých bodů na těle a jak si od bolesti pomoci. Osobně mi velmi pomohla s nalezením problému v pohybovém aparátu. Velmi doporučuji mít doma.

26.02.2018 5 z 5

Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu Brian L. Weiss

Příjemná inspirativní kniha pro zastavení se a relaxaci.

26.02.2018 5 z 5

Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z Olga Strusková

Výborný systém cvičení na bederní páteř. Praktické by bylo, kdyby se dala cvičební část vyjmout (např. při cestování). Rozhovory stačí (pro zajímavost) přečíst jednou, ke cvikům se vracím pravidelně.