Lablynt Lablynt komentáře u knih

Město snících knih Město snících knih Walter Moers

Úžasná kniha plná knih a krásných ilustrací! Zajímavý příběh a ještě zajímavější rozuzlení, rozhodně doporučuji!

18.11.2014 5 z 5

Soužení Soužení Maggie Stiefvater

No... Moc se mi do toho nechtělo, ale nakonec jsem to přečetla. Myslela jsem, že dám jen 2*, protože mě Dee v tomhle díle fakt štvala. Trochu mě také zklamalo, že to nebylo z jejího pohledu. Všechno vyvážil konec - to se mi líbilo. Ale od autorky jsem čekala víc, když ji lidi chválí...

23.10.2014 3 z 5

Království Království Amanda Stevens

Jsem unešená! Tohle je mnohem lepší než první díl této série. Opravdu stojí za přečtení. Napínavé, skvěle napsané. Amelie je opravdu zajímavá postava!

15.10.2014 5 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Čekala jsem víc...

11.10.2014 3 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Nápad je vážně úžasný, kniha je napsaná také úžasně. Celý den jsem byla ponořená do děje, také jsem ho rychle přelouskala. Knihu bych klidně doporučila i dospělým :) Už se těším, až si půjčím další díly!
Ale film... Vždyť mnohé vynechal! :(

05.10.2014 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Nevím, nevím. Nápad se mi opravdu líbí, ale bylo tam prostě málo akce. Pořád kecali, ona pořád přemýšlela o Devlinovi, o tom, jak by se od něj měla držet dál... Nemůžu říct, že je to úžasná kniha, ale doufám, že ostatní díly mě zaujmou víc.

04.10.2014 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Připadalo mi to jako taková klasická kniha o duchách: zůstávají, protože něco musí dodělat. Podle mě to není zas tak originální nápad, navíc zezačátku se skoro nic nedělo. Ale pak jsem se nakonec chtěla dozvědět, co se stalo s Jonasem... Stejně jsem ale čekala víc, obálka mě zaujala snad o trošičku víc....

01.10.2014 3 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Četla jsem a četla, čekala jsem, kdy se něco bude dít. Bylo to zdlouhavé, ale zároveň čtivé. Každá kapitola mě překvapila něčím napínavým, takže knihu se nedalo jen tak odložit. :)) Jinak se mi hodně líbilo, jak s Piou Eio mluvil, jak říkal, že je jeho srdce, to bylo opravdu krásné... Konec jsem teda nečekala, ale kniha si určitě zaslouží 5 z 5 :)

28.09.2014 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Je to opravdu psané jako pohádka a to mě na tom mrzí, protože to je krásný příběh. I tento díl byl hodně popisný, ani v něm nebylo tolik akce. Musím říct, že film mě zaujal víc.

25.09.2014 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Zezačátku mi připadala čtivá, ale nějak ke konci tam toho bylo moc. Jako líbilo se mi to, ale spíš to byl jenom popis, jak to všechno začalo. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla, odkaď se vzala ta skříň, jak vlastně Narnie vznikla.

24.09.2014 4 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Velmi mě zaujala. I když byla krátká, rychle se četla. Neuvěřitelné, co dokáže jediný člověk...

23.09.2014 5 z 5

Biblické příběhy Biblické příběhy Ivan Olbracht (p)

Jsem ráda, že jsem to přečetla. Podle mě by měl alespon něco každý znát

22.09.2014 5 z 5

Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu Georgia Byng

Tahle kniha je nepopsatelně úžasná... Nevím, co říct. :-)

Vetřelci Vetřelci E. E. Richardson

Když jsem viděla obálku, myslela jsem, že tam budou mít nějaké příšery, co je špehují, když hrají badminton :D A popravdě jsem si to myslela i po přečtení anotace... Podle mě si určitě zaslouží 5 hvězd, protože se stále něco dělo, nebyl žádný zdlouhavý začátek... A jelikož jsem srab a knihu jsem četla, když jsem byla doma sama a při bouřce, naháněla mi strach :D

Královna Města stínů Královna Města stínů Christoph Marzi

Super, super, super! Tahle série odstartovala mou čtenářskou kariéru :D Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

Zrada Zrada Gregg Olsen

Zrada se mi líbila mnohem víc, než Závist. Bylo to hodně napínavé, vždy mě kniha překvapila. Určitě hodlám pokračovat ve čtení této série!

Závist Závist Gregg Olsen

Když jsem to koupila, nevěděla jsem co očekávat. Jediné, co mě zklamalo, byl konec. Jinak jsem knihu měla přečtenou poměrně rychle, protože se vážně hezky čte. :-)

21.09.2014 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Pět hvězd jsem nedala jen proto, že tam bylo málo krve a vnitřností :D

21.09.2014 4 z 5

Krev Života Krev Života Tom Becker

Nejvíc mě překvapil konec. Vůbec to nedávalo smysl, byl takový prázdný. Ať si jde, vrah. Docela mě zarazilo, že se pak nemluvilo o jeho matce... Ale líbil se mi nápad, takže podle mě si 3 hvězdy u mě zaslouží :-)

21.09.2014 3 z 5

Poslední cesta do podzemí Poslední cesta do podzemí Roderick Gordon

Kniha mě absolutně zklamala. Čekala jsem úplně něco jiného, čekala jsem mnohem víc. Ten konec byl úplně přehnaný. Planeta se vychýlila z dráhy, uf, tohle byl nejhorší díl série.

21.09.2014 2 z 5