Zrada

Stalo se to velice rychle, jak už to u tak strašných věcí bývá. K Olivii se přiblížila čepel nože a zapíchla se jí do hrdla. Prudce a zuřivě. A jen vrah mohl vnímat ironii jejích posledních slov: Teče mi krev! Když na večírku kdosi ubodá Olivii Grantovou, studentku, která přijela na výměnný pobyt, obvinění se městečkem Port Gamble šíří rychleji než nejpopulárnější zprávy na Twitteru. Skoro všichni ukazují prstem na Briannu, již mnozí pokládají za falešnici a jejího přítele Drewa. Čisté svědomí však nemá ani Beth Leeová, samotářka, u níž Olivia bydlela. Bethiny nejlepší přítelkyně Hayley a Taylor Ryanovy se pokusí její jméno očistit, přitom však objeví hustou pavučinu šokujících tajemství. GREGG OLSEN, autor bestsellerů New York Times, ve svém druhém skandálním románu ze série Prázdná rakev zkoumá odvrácenou tvář společnosti. Inspiroval se skutečným případem Amandy Knoxové. 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147708/zrada-Uwu-147708.jpg 3.890

Prázdné rakve 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Betrayal, 2012

Kniha Zrada

Dudek25
09.06.2020

Jako předchozí kniha závist mohu doporučit alespoň za mě.. Mě se líbila

SoniaR
13.02.2020

Dnes dočteno. Až na chyby v textu se kniha četla velmi dobře a tak trochu mi ukázala přemýšlení náctiletých. Za mně moc fajn, škoda, že už není žádný další díl.

oblakaknih
12.02.2019

Jedna z nejnapínavějších knih. Moje oblíbená. Bavila mě.

renefer
24.09.2018

Ne ne, tohle není nic pro nás odkojené severskou krimi nebo Gerritsen. Interaktivní přístup k ději, proloženo chaty a SMS zprávami, popřípadě novinovými titulky.
Tentokrát opravdu určeno pro kategorii teen.

Veronika33
14.03.2018

Kniha sa mi páčila, nie je to nič náročné, taká skôr oddychovejšia detektívka. Tento diel bol o niečo slabší ako Závisť. Určite si ju však ešte niekedy prečítam.

Kikim
13.06.2017

Tato kniha byla úplně mimo! Přišlo mi, že děj se kolem Olivie točil jak nejméně mohl a vyřešení její vraždy bylo skoro ,,na vedlejší koleji". Příběh kolem dvojčat byl zajímavý a zcela jasně dominoval nad hlavním tématem, i když vůbec neměl. Ráda bych autorovi vzkázala : Když už něco píšete, dotáhněte to do konce, prosím! Konec byl nicneříkající a odkládala jsem knihu s pocitem ošizení a zklamání.

Jarka 55
01.06.2017

Dobra detektivka četl jsem obě knihy a nebylo to špatne,bohužel třetí kniha už nevyjde.

Revizor
14.09.2016

Velmi oddychova detektivka:) zápletky se mi líbily doporučuji