kvnhvta kvnhvta komentáře u knih

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Jako nebylo to špatné, první 3/4 knihy jsem si říkal: "šlaka je to vůbec Agáta, dyť se tam nic neděje, nesplet sem se?!" A překvapivý konec mě nepřekvapil, neb jsem já trubec napřed přečetl zdejší komentáře, které pointu vesele vytroubily. Nečtěte komentáře!!

24.04.2018 3 z 5

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Ta romantika v druhé půlce mi vůbec nesedla ????

31.10.2020 2 z 5

Nadace a Říše Nadace a Říše Isaac Asimov

Druhý díl mě už tolik nebavil, přišlo mi to pořád stejně vědecky uhlazené a nudné. Co bych dal za trochu romantiky nebo nečekaný zvrat.

29.07.2020 3 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Líbilo, je to potrhlé a pěkně ubíhá.

18.04.2018 4 z 5

Čas přílivu / Tragédie o třech jednáních Čas přílivu / Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

Líbilo se mi, jak Agáta přiblížila dobu po válce, zřejmě i z vlastní zkušenosti.

21.04.2018

Červenka Červenka Jo Nesbø

Přežil jsem to, ale že by mě Červenka nějak bavila, tak to moc nebavila. U děje z WW2 jsem se fakt nudil a cukrbliky v (a po) lazaretu byla čirá červená knihovna. Ale plno jiných knížek ani nedoposlouchám, tuhle jo, tak za tři dneska.

18.04.2018 3 z 5

Vzhůru do povětří! Vzhůru do povětří! Hans-Eric Hellberg

Pro mě taky The-Kniha-Mýho-Dětství, musím si jí sehnat a zjistit, co na ní bylo tak boží. Už ten obrázek na obálce… ♥

23.01.2018 5 z 5

Poirotova pátrání Poirotova pátrání Agatha Christie

Takové krátké blbinky.

04.04.2020 3 z 5

Michaela Michaela Miloš Urban

Zajímavé, celkem krátké, děj odsýpal, logické vysvětlení toho násilí mi uniklo, ale asi tam ani není potřeba.

01.04.2020 3 z 5

Pozvánka pro Hercula Poirota Pozvánka pro Hercula Poirota Agatha Christie

Trochu mi vadila Hastingsova přepjatá romantičnost, jinak se to dalo.

24.02.2020 3 z 5

Opona Opona Agatha Christie

Na můj vkus tam bylo málo Poirota a moc kapitána Hastingse, jehož myšlenkové pochody mi občas daly zabrat. Ale doposlouchal jsem a to se počítá (y)

29.01.2020 3 z 5

N či M? N či M? Agatha Christie

Lehce zmeteny som z toho bol, možná dám ještě jednou.

21.04.2018 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Poslouchal jsem jako zdramatizovanou audioknihu, dokonce dvakrát a fakt líbilo.

18.04.2018 5 z 5

Schůzka se smrtí Schůzka se smrtí Agatha Christie

Hodně povídání si, vyslýchání, rozhovorů, logického rozebírání; kdo to má rád (jako já), užije si. Stejně jako u 10 černoušků jsem si matně pamatoval, kdo asi tak bude vrah, ale tady mi to nevadilo, Černoušci mě ke konci už trochu *rali :)

27.03.2018 3 z 5

Její pastorkyňa (drama) Její pastorkyňa (drama) Gabriela Preissová

Nečekaný happyend

28.01.2018 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Moc pěkné popisy postav a jejich zážitků, jen je kniha na mě trochu moc překombinátorovaná, doposlouchal jsem jí jen, abych jí měl hotovou.

22.01.2018 3 z 5