kuSty kuSty komentáře u knih

Drsná magie Drsná magie Larry Correia

Po Lovcích monster nový svět, který mi sednul daleko víc. Třicátá léta, gangstři, vzducholodě, thompsny, a do toho magie, co by člověk mohl chtít víc? :-) Příběh je parádně propojený a zamotaný. Různorodé charaktery, které nestojí na místě, ale vyvíjí se. Doporučuju, obzvláště těm, kteří mají rádi setampunk.

14.01.2016 5 z 5

Blokáda Blokáda Marko Kloos

Za mě teda super vyvrcholení série, jako u všech tří knih první půlka lehce nudnější, ale druhá půlka jedna velká jízda! Za mě 5 :-)

29.10.2018 5 z 5

Okovy války Okovy války Larry Correia

Za mě nejlepší kniha série. Monstrózní vyvrcholení už tak našlapané trilogie.

27.01.2017 5 z 5

Spartan Spartan Jeff O'Connell

Pokud chcete dál sedět na gauči a dívat se na televizi, tak nečtěte tuto knihu! :-) Autor vypráví poutavý příběh svého života, o tom, jak přišel na myšlenku založení Spartan race, popisuje účastníky, kteří se rozhodli změnit svůj život ze dne na den a prostředkem k této změně jim byl právě Spartan race. Kniha dává návod jak "se dokopat" k této změně, se všemi aspekty. Knížka je napsaná motivačním stylem, i když na mě sem tam moc filozoficky.

01.10.2015 5 z 5

Letka 307 Letka 307 Pavel Fritz

Kdybych nevěděl, že je to prvotina, asi bych to ani netipoval. Knížka je napsaná výpravným stylem formou denníku. Ač oproti mému obvyklému čtivu není nabitá akcí, tak jsem se od ni nemoh odtrhnout. Dávám plný počet a vřele doporučuju!

23.04.2013 5 z 5

Bitva na Pekelných měsících Bitva na Pekelných měsících Graham Sharp Paul

Máte rádi vesmírné bitvy, souboje nabité futuristickou technikou a knihy nabité akcí? Tak tohle není kniha pro vás! Přečetl jsem asi 3/5 knihy, kdy jsem celou dobu čekal na akci, která nepřichází. Kniha sice není o nekonečných popisech prostředí, ani o politice, ale děj tak nějak neubíhá. Posunujeme se v čase, ale přišlo mi že tak nějak od ničeho k ničemu. Knihu jsem nedočet, takže nehodnotím.

08.10.2015

Temná je budoucnost Temná je budoucnost Wolfgang Hohlbein

Osobně mi kniha přišla malinko slabší, než první díl, ale děj ubíhal stejně rychle, ani jsem se nenadál a už byl konec.

13.11.2014 5 z 5

Nejlepší žena Space Force Nejlepší žena Space Force Wolfgang Hohlbein

Pro mě hodně milé překvapení. Po delší době knížka, která má spád a je napínavá od začátku až do konce. Místo zbytečných sáhodlouhých popisů krajin a hromady zbytečné politky je tam hromada akce. Pro mě pecka!

Pro Eigis: Pokud dáváš takový komentář, tak piš že je to SPOILER, jinak tím kazíš ostatním překvapení!

07.11.2014 5 z 5

Chameleoni Chameleoni Petr Nečas

Pro běžné, začínající chovatele, kteří si chtějí koupit jemeňáka je knížka zbytečná. Je psaná odborným jazykem (naštěstí nechybí slovník pojmů :-) ). Je určená spíše pro pokročilejší chovatele, kteří by chtěli chovat některý z náročnějších druhů chameleona.

26.10.2014 5 z 5

Stanice Bazilišek Stanice Bazilišek David Weber

Na můj vkus bylo v knížce příliš monoho politky a intrik a málo akce. Nic-méně mě politika, popis a promyšlenost vesmíru dlouho bavily a vesmírné bitvy stály za to!

09.08.2013 4 z 5

Carpe Diem - Reedice Carpe Diem - Reedice Robert Fabian

Hvězda a Mariňáci se mi líbily víc, ale pěkné čtení to bylo!

23.07.2013 5 z 5

Protiúder Protiúder Marko Kloos

Za mě povedený díl, ikdyž neměl tolik akce jako předchozí.
A umím si představit, že by byl poslední :-)

28.09.2022 5 z 5

Valkýry Valkýry Robert Fabian

Za mě zatím nejlepší, co Fabian napsal. Styl mi hodně sedl. Doporučuji!

16.02.2020 5 z 5

Alfa Alfa Larry Correia

Za mě, z přečtených 3 dílů je tenhle rozhodně nejlepší! Kniha nabitá akcí a zvraty od začátku do konce.

09.12.2015 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Od Kotlety zatím to nejlepší!

10.01.2015 5 z 5

Devět princů Amberu Devět princů Amberu Roger Zelazny

Nevím, nijak mě to neoslovilo. Svět Amberu mi nepřirostl k srdci a zbůsob vyprávění taky nic moc. Další díly už mě nelákají,...

26.10.2014 3 z 5

Jeden z devíti Jeden z devíti Alex Drescher

Tovaryš se mi líbil víc, ale i tak výborné čtení.

15.10.2014 5 z 5

Tovaryš Tovaryš Alex Drescher

Parádně vymyšlený a prokreslený svět, knížka má spád a akce střídá akci. Přečteno na jeden zátah.

18.09.2014 5 z 5

Porucha reality, část 1: Zjevení Porucha reality, část 1: Zjevení Peter F. Hamilton

Nevím, začátek fajn, svět vymyšlený super. Ale celkově mi kniha nesedla vůbec. Postav jak na orloji, děj se vleče, málo akce, a když už mi bylo jedno jak první díl knihy dopadne, tak jsem to vzdal pár desítek stránek před koncem,...

16.09.2014 2 z 5

Svoboda - Kréda ze silnice Svoboda - Kréda ze silnice Sonny Barger (p)

Sony, jeho názory, myšlenky, rady a události,...

16.10.2013 4 z 5