Nejlepší žena Space Force

od:


KoupitKoupit eknihu

Na hranici sluneční soustavy se objevila cizí kosmická loď; která se obrovskou rychlostí blíží k Zemi. Speciální tým astronautů letí lodi vstříc… Expedici velí Charity Lairdova, mladá, atraktivní, odvážná, inteligentní-a navíc nejlepší pilot kosmické eskadry US-Space Force. Když kosmonaute tajemný vzdušný objekt dostihnou, ke svému překvapení zjistí, že je úplně prázdný…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28393/charity-i-nejlepsi-zena-space-force-28393.jpg 3.927
Série:

Charity (1.)

Orig. název:

Die beste Frau der Space Force (1989)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
trudoš
21.09.2017

Na brakovku, navíc německou, to není špatné. Mít to redaktora, který by dokázal autora kočírovat, aby zápletka někam směřovala, mohla z toho být neskutečná zábava. Ale jak se to bere vážně, výsledek působí dojmem nízkorozpočtového béčka. Příběh ovšem šlape v povedeném duchu military sci-fi, kdy lidstvo na plné čáře projíždí invazi mravenčího šmejda z kosmu. V rozpacích jsem byl pouze z rozdělení vyprávění do dvou dějových linií, protože se zbytečně znepřehledňovala pospolitost gradace. Navíc mě bavila spíš ta rekapitulace makabrózní prohry, než co špatného z toho vzešlo. Jen by možná stálo za úvahu nedělat z hrdinky největšího borce v galaxii, který si poradí s kde čím, jen chlápek s pistolí v ruce znamená konečnou. Charity Lairdová je jinak okatou coververzí Ellen Ripleyové, přičemž podobnost s vetřelci je vůbec v mnoha bodech výrazná, i když si Wolfgang Hohlbein jde čistě vlastní cestou. Závěr naneštěstí prvoplánově utnut v bodě, kdy nutnost dalšího pokračování je prakticky nezbytná.

kuSty
07.11.2014

Pro mě hodně milé překvapení. Po delší době knížka, která má spád a je napínavá od začátku až do konce. Místo zbytečných sáhodlouhých popisů krajin a hromady zbytečné politky je tam hromada akce. Pro mě pecka!

Pro Eigis: Pokud dáváš takový komentář, tak piš že je to SPOILER, jinak tím kazíš ostatním překvapení!

Eigis
11.08.2013

Jedná se o celkem příjemnou změnu, kdy je lidstvo pro změnu celkem rychle poraženo. Hlavní hrdinka nejprve vede tým, který má zaúkol prozkoumat mimozemskou loď a po útoku mimozemšťanů se jí podaří probít do tajného vládního bunkru, ve kterém zkončí v hybernační komoře.