Kukicka Kukicka komentáře u knih

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Oddechovka, kterou prectete za 4 hodiny. Cte se to samo, ale nenajdete tam nic noveho. Vse krasne plyne, ale kniha ve vas nevyvola zadne extra emoce. Splni ucel odpocinku, ale pribeh se Vam brzy vykouri z hlavy

27.11.2019 3 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Jednicka a dvojka byly takove fajn oddychovky. Tento dil uz byl moc prekombinovany. Umirajici otec, unosy, vydirani, trauma z napadeni, novy clenove rodiny... A musim rict, ze nektere vyrazy a slova, hlavne u postelovych scen me zacinaji iritovat

03.10.2019 2 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Autorka se neskutecne zlepsuje. Dil od dilu se mi to libi vic a vic. Prvni dil byl pro me s odrenyma usima za dve hvezdy a u tohoto sesteho nemuzu jinak nez dat pet. Maverick mi byl neskutecne sympaticky, ten zacatek jak dva mlcenlive typy k sobe hledaly cestu byl kouzelny. To jak k sobe hledali cestu i s Remym a ten konec... Byly i slzy a to ze me dokaze vydolovat jen opravdu velmi dobra kniha a skvely pribeh

24.09.2019 5 z 5

Léto na maximum Léto na maximum Petra Martišková

Kniha mi pripomnela casy pred 20 lety, kdy jsem hltala Lenku Lanczovou. Pekne se alespon v knizce zase vratit do casu letnich prazdnin a prvnich lasek

12.07.2019 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Uz davno mi u zadne knizky netekly slzy jak hrachy. Nechtela bych byt v kuzi hlavni hrdinky. Na jedne strane manzel, ktereho jste milovali od stredni skoly, nazyvali ho svoji prvni a jedinou laskou a po roce manzelstvi vas o nej zivot pripravil a na druhe strane snoubenec, ktery vas po letech trapeni vratil do zivota a naucil znovu milovat...

09.04.2019 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tohle docist me skoro fyzicky bolelo. Nechapu, ze podle toho natocili i film, ktery jsem tedy nevidela, ale to brzy napravim, protoze jsem opravdu zvedava, jaky skvost z toho mohl vzniknout.

17.01.2019 1 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knihu jsem četla již 2x a myslím, že se k ní ještě někdy vrátím, což vypovídá samo o sobě. Velice čtivé, vtipné, funguje tam chemie. Kniha vás vtáhne do děje a litujete, že je konec a tak to má u knížky být

22.01.2018 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Nemuzu uverit, ze jsem od teto autorky nikdy nic necetla. Tohle me taaaak bavilo a nemuzu se dockat dalsich knih a pribehu

27.06.2023 5 z 5

Chvění kouře a zlata Chvění kouře a zlata Ava Reed (p)

Miluju tema andele, demoni, svetlo, stiny, upiri, vlkodlaci...Proto saham temer po vsech knihach z nekterym z techto tematu. Casto jsou to ale knihy pro deti a mladez a tim nejsou uplne naplneny me chutove bunky. Hlavni postavy jsou vekove zajicci, jeden cudny polibek za knihu a smitec :-D , ale samozrejme chapu to. Obalka je nadherna a velka cast se odehrava v mem rodnem meste, takze vsechny popsana mista vidim v hlave, za to davam autorce velke plus

14.06.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tento dil byl lepsi nez prvni a cetlo se to super, ale vlastne to nema smysl cist, kdyz clovek nema vsechny dily, jelikoz je pak akorat vytoceny. Mela jsem jeste mesic vydrzet. Nevim proc je ted takovy hit knihy rozdelovat. Kdyz ma jedna kniha 400 stran, tak se to jeste pochopit da, ale tyto knihy maji cca 150 stran , takze vsechny dohromady budou mit kolem 500. Jenze to by samozrejme nebyl takovy byznys

15.05.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Musim se priznat, ze jsem chtela dat hvezdicky 3 a v prubehu cteni si rikala, ze se jedna asi o jednu z nejslabsich knih, ale tech poslednich 50 stran byla smrst, kdy vse do sebe zapadlo a bylo to tak krasne, slzy tekly jak hrachy, ze nemuzu jinak, nez hodnotit plnym poctem. Tomu tedy rikam love story

05.01.2022 5 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Za me bohuzel nejslabsi kniha ze zatim vydanych. Hlavni hrdiny jsem si neoblibila, dokonce Fifi mi byla az spise nesympaticka. Bylo to kratke, ale me se to zdalo mnohem delsi. Stranky mi nemizely jako obvykle, protoze me to po pravde nejak extra nebavilo

20.10.2021 2 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Neni to muj zanr a vubec nevim, co me napadlo to cist :-D. Bylo to psycho a obdivuji autora, ze neco takoveho vyplodil. Do posledni chvile netusite vubec nic, kdo je kralovna a i jine souvislosti v pribehu. Kdybych mela volit znovu, tak uz to rozhodne nectu, ale pokud to nekoho zanr je, tak verim, ze se to muze libit, protoze v takovych knihach je dulezite, ze pribeh neni pruhledny a at si namahate mozkove zavity, jak chcete, tak konec proste neuhadnete, proto davam vysoke hodnoceni

19.09.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

70% knihy, jak se rodilo jejich pratelstvi me bavilo moc. Neni zase tolik spisovatelek, ktere oplyvaji takovou lehkosti psani, jako Sarina, kdy si vse predstavujete, vse krasne plyne a Vam se zda, ze jste soucasti samotneho prihehu a vse se vam odehrava pred ocima. Tomu opravdu rikam spisovatelsky dar. Jina vec je ale samotny priheh. Nejak jsem uplne nepobrala ten prechod z pratelstvi na Miluji te. Ten duvod proc vlastne zacal chodit se svoji pritelkyni a ve vztahu setrvaval byl take pritazeny za vlasy. Celkove ten konec mi prijde nedotazeny

28.03.2021 3 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Tohle bylo snad nejrychleji prectenych 270 stran v mem zivote :-D. Velmi slibne rozjeto na vsech frontach. Carter, Alden, Owen, koruna. Hmmm :-D. No jsem velmi zvedava co nam dalsi kniha/y prinesou. Objektivne je to spis 3,5 hvezdy. Zatim kniha spis pripomina divci romanek nez strhujici roman pro zeny plny intrik, zhaveho sexu a nadavek. Kdyby toto v uvodu nebylo napsano, tak se nad tim nepozastavim, ale takhle to proste musim zminit. Ale je to opravdu ctive a jak rikam slibny zacatek

27.03.2021 4 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Jednu hvezdicku davam u toho dilu dolu za poslednich asi 10% pribehu. Na me asi az moc cukrkandl a valeni se smichy a vyprskavani smichu uz mi trochu vadilo :-) Jinak jsem si ale cely tento dil rikala, jak je vubec mozne, ze cela tato saga ma pouze jednotky hodnoceni a komentaru a knihy, ktere temto 5-ti kniham nesahaji ani po kolena se pohybuji v Databazi knih ve stovkach. Tyto knihy by si zaslozily preklad do nekolika jazyku a statisice nebo miliony ctenaru po celem svete. Je to opravdu krasny a hlavne do posledniho detailu propracovany pribeh, ktery ma presah a nektere casti pribehu se Vas vnitrne dotknou a donuti zamyslet se nad vlastnim zivotem. Mozna, ze prvni dil se nezda a muze se jevit jako divci romanek, ale ctete dal... At uz vahate, protoze se treba jedna o ceskou spisovatelku nebo Vas odrazuje to, ze knihy nemaji stovky hodnoceni, nebo cokoli jineho, tak se od toho odprostte a pokud Vas alespon trochu toto tema zajima, tak si knihy prectete... Navic od zacatku obdivuji ty s pribehem souvisejici, krasne propracovane obalky

02.02.2021 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Jelikoz jsem ted sama ve viru peceni pernicku, zdobeni stromecku a kazdodenniho zapalovani adventniho vence, tak na jeden vecer to bylo fajn knizni zpestreni. Stejne jako u lonske knihy si myslim, ze by to byl skvely namet na zfilmovani. Presne na takove filmy rada o Vanocich koukam. Vymysleny pribeh a zapletka mi prisla dobra a originalni. Ale celkove zpracovani knihy je takovy prumer. Ve Vanocnim obdobi myslim ale neurazi.

09.12.2020 4 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Za me tentokrat zdlouhave a naprosto bez stavy. Serii Nepratele a milenci to nesaha ani po kolena...

27.11.2020 2 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jak me prvni dil prekvapil, tak me tento zklamal. Uz hodne dlouho jsem takovou blbost necetla. Nemuzu se vlastne ani vyjadrovat k deji, protoze si ho skoro uz nepamatuju, az tak moc nezazivne to pro me bylo. Za me to nemelo nic. Humor mi vtipny neprisel, nektere sceny nebo dialogy bych nazvala az trapne. Nevidela jsem tam zadne jiskreni, budovani vztahu, poradne dej, proste sup sem, sup tam, miluji te, vezmi si me, konec. Hrala jsem si i s myslenkou dat odpad, coz jsem udelala snad 2x, ale budu se drzet sveho kreda, ze to dam jen kniham, ktere nedoctu, ze se to fakt neda. Tato kniha ale byla tak kratka, ze jsem to zahodit nestihla

21.11.2020 1 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Asi nejsem na knihy z prostredi mafie, protoze jinak si neumim predstavit, ze vsude tady kolem lita 5* a za me je to tak 2,5*. Cetla jsem i serii Krev za krev od Doyle a ta mela take hrozne vysoka hodnoceni a za me nic moc. Z teto knihy mam podobne pocity. Styl psani, popisy a ani postavy me neuchvatily a neprirostly k srdci, tak aby me treba zajimalo, jak to bude dal s dalsimi cleny rodiny. Precetla jsem to, ale ze bych se od toho nemohla odtrhnout, tak to ne

21.06.2020 3 z 5