Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Genesis Genesis Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora a určitě si ještě přečtu další. Doporučuji k přečtení, jen ne slabším povahám :-)

04.05.2023 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Kerstin Signe Danielsson

Musím říct, že to byla moje první knížka od autorů a určitě šáhnu po další. Severské krimi mám rád, líbilo se mi, že i když jsem šáhl po 5 v serii, nebyl problém se orietovat v postavách. Zápletka byla taky dost zajímavá a konečné rozřešení překvapení. Rozhodně doporučuji k přečtení.

03.05.2023 4 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Nevím proč má kniha tak nízké hodnocení. Mě bavila :-) Určitě to tedy není nejděsivější trhák roku ale některé pasáže by někomu mohli dělat zle. Za mě určitě doporučuji k přečtení.

17.04.2023 4 z 5

Vraždy bez svědomí Vraždy bez svědomí Luke Delaney

Tak tohle byla fakt super detektivka, kterou jsem nemohl odložit, dokud jsem jí nedočetl. Hodně zajímavý nápad. Rozhodně doporučuji k přečtení.

06.04.2023 5 z 5

Líška Líška Frederick Forsyth

Po opravdu dlouhé době jsem vzal do ruky zase Forsytha a musím říct, že jsem rozhodně neudělal špatně :-) Víceméně jsem knihu ani neodložil, dokud jsem ji nedočetl. Zajímavé téma, které je v současné době asi hodně aktuální. Rozhodně doporučuji k přečtení.

28.03.2023 5 z 5

Čtvrtý přítel Čtvrtý přítel Joy Ellis

Nebylo to špatné ale autorova předchozí kniha se mi líbila víc :-) Určitě si ale přečtu další ze serie :-)

21.03.2023 3 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Tak jsem asi objevil novou sérii, která mě fakt chytla. Velmi dobře napsaná knížka, přelouskaná za chvíli, nedala se odložit. Něco se dalo předpokládat ale závěr vážně překvapil. Rozhodně doporučuji :-)

16.03.2023 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Moje čtvrtá kniha od tohoto autora a musím říct, že hodně zajímavý námět. A věřím tomu, že takto smýšlejících lidech o ženách jako byl Tim je bohužel asi hodně. Rozhodně doporučuji

14.03.2023 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tak tahle knížka nešla pomalu odložit. Jen ten konec byl až moc přehnaný, ale i tak rozhodně doporučuji a rád si od autora ještě něco přečtu :-)

07.03.2023 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jako vždy super, nemohl jsem ji ani odložit. Určitě doporučuji :-)

07.03.2023 4 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Četlo se to fajn ale asi jsem konec předpokládal :-) Rozhodně ale knížka nezklamala a určitě doporučuji k přečtení.

25.02.2023 4 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Opět poslechnuto jako audiokniha a opět nezklamala. I když ukradenou identitu, kterou provedl duch jsem trochu tušil dopředu. Ale knížka je napínavá a nepustí vás. Rozhodně doporučuji :-)

16.02.2023 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Poslechnuto jako audiokniha a opět autor nezklamal. Napínavé a plné zvratů. Rozhodně doporučuji a jdu na Kamennou opici :D

06.02.2023 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

No tak musím říct, že konec knížky mě docela překvapil :-) Celou dobu napínavé a tanečník to skvěle promyslel. Knížku rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

31.01.2023 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Kdysi jsem to viděl jako film, v hlavní roli Denzel Washington. A musím říct, že knížka byla teda 100x lepší :-) Přečteno za 2 dny, nedalo se od toho odejít. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

26.01.2023 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Poslechnuto opět jako audiokniha a musím říct, že hodně dobrý :-) Dobrý nápad na námět, knížka má spád, možných pachatelů hned několik, a konec celkem překvapení :-)
Rozhodně doporučuji

24.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Knížka opět nezklamala, chvíli jsem si myslel, že autor chce sérii ukončit ale pak jsem si všiml zamknutého volantu a nepřítomných klíčů a bylo to hned jasné :-) Rozhodně doporučuji a těším se na pokračování.

19.01.2023 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Opět poslechnuto jako audiokniha, četl Igor Bureš. Zajímavý námět, mělo to děj i spád a otevřený konec jasně dává znát, že se můžeme těšit na další díl :-) Jsem zvědavý, co vyplave z Carlovo minulosti. Rozhodně doporučuji

16.01.2023 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha. Vraždící řidič a zbytek kolem toho všeho? Mě případy Q hodně baví, rozhodně doporučuji :-)

12.01.2023 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že opět nezklamala. Bylo zajímavé se dozvědět konečně pravdu o Asadovi. Jsem zvědavý na pokračování. Rozhodně doporučuji.

11.01.2023 5 z 5