Krysa1769 Krysa1769 komentáře u knih

To To Stephen King

Ta knížka má v sobě víc, než se na první pohled zdá. Není to jen horor, ale příběh o hodnotách, jako je přátelství, odvaha a víra. Přiznám se, že místy jsem se v knížce ztrácela, ale mnohem víc bylo momentů, kdy jsem se v knížce našla. Smolaři si mě získali a prožívala jsem všechnu tu hrůzu, ale i zábavu s nimi. Tohle dílo rozhodně stojí za pozornost, ale asi to není čtení pro každého-nic pro začínající čtenáře. Za mě ale plný počet hvězd.

19.06.2015 5 z 5

Jeden z nejvtipnějších románů, co jsem kdy četla. Určitě se k Alanovi ještě vrátím.

19.06.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Docela příjemné překvapení. Rozhodně stojí za přečtení.

11.06.2015 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Na Boží hod se začala číst a na Štěpána byla již přečtená. Jeden z nejlepších dárků,co jsem dostala k Vánocům. Možná kniha není moc akční a děj se občas vleče, ale tentokrát mi ani tak nevadilo. Hodně se těším na pokračování, zajímá mě,jak se bude vztah detektiva a jeho sekretářky dál vyvíjet.

05.02.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Před Papírovými městy jsem si přečetla Hvězdy nám nepřály, které se mi líbily, ale nenadchly mě tak, jak většinu mých vrstevníků. A stejný názor mám i na Papírová města. Příběh není tak skvělý, abych mu dala plný počet hvězd, ale není ani tak průměrný, abych mu dala tři. Četlo se to skoro samo a zajímalo mě, jak to celé skončí. Knížka má i hlubší myšlenky, což se mi velmi líbilo. Stejně ale pořád nechápu to všeobecné nadšení, které kolem Johna Greena momentálně je.

03.02.2015 4 z 5

První díl, který jsem dřív četla než viděla film. A tak jsem si jeho čtení užívala víc než u předešlých dílů,nikdy jsem nevěděla,jaké tajemství odhalí další stránka,neměla jsem představu,jak to skončí. Nutno podotknout,že závěr mě šokoval a naštval zároveň, protože já MU taky věřila,stejně jako Brumbál a tak byl pro mě konec zklamáním. Tehdy jsem ještě netušila, co přijde v relikviích.

03.02.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý díl této veleúspěšné ságy mě nezklamal. Jak by taky mohl-kdo si to sám nepřečte,nepochopí. Krásný a silný příběh, který doporučuji všem, kteří se neřadí k nudným mudlům.

03.02.2015 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Zdá se mi, že jsem už od Kinga četla lepší knihy, ale nemohu tvrdit, že bych se nebavila. Poslední dobou mám potíž číst díla od jiných autorů, hlavně od těch se zaměřením pro teenagery. Zdaleka totiž nedosahují úrovně tohoto spisovatelského génia, který svým uměním dobývá moji knihovnu. Doporučuji.

02.05.2016 4 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Četlo se to samo. Gatsby má své kouzlo. Zápletka zajímavá.Bylo to hezké. Ale to je všechno. Omlouvám se všem milovníkům této klasiky, ale na mě to zas tak silný dojem neudělalo.

11.01.2016 3 z 5

Bestiář Harryho Pottera Bestiář Harryho Pottera Jody Revenson

Jsem velkým fanouškem Harryho Pottera a tenhle doplňěk do mé fanouškovské sbírky mi udělal radost, ale není to zas tak super, za ty peníze vůbec. A to nejsem žádný skrblík :D

03.01.2016

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Velmi nepravděpodobné a přesto tak opěvované.
Bezesporu jsem si přečetla dílo od Pana spisovatele, ale nečetlo se mi úplně nejlíp. Kdyby Oliver Twist nepatřil do povinné literatury, asi bych ho ani nedočetla, což by byla škoda, protože jestli se mi něco na této knížce líbilo, tak to její dramatické vyvrcholení.

20.12.2015 3 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Kniha psaná neobvyklou formou dopisů, emailů...film se mi líbil více, to přiznávám. Ale i tak, pěkné počtení.

03.12.2015 4 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Přečteno za dva dny.
Mám ráda obsáhlé romány, kde se střídá dějová linie. Miluji knížky, které mi nabízejí spoustu charakterů ke zkoumání. A tady jich je zoufale málo.
Přesto Odpusťte mi, váš Leonard, nemůžu hodnotit špatně. Velmi dobrá knížka, plná hlubokých myšlenek.

03.12.2015 4 z 5

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Příběh měl větší potenciál, než jaký nakonec naplnil. Líbil se mi, ale film s Danielem Radcliffem mě sebral více.

10.11.2015 3 z 5