kolacky kolacky komentáře u knih

Hrob tetovaného Hrob tetovaného Val McDermid

Docela dobrý nápad. Fletchera Christiana a Bounty moc nemusím, ale zpracované to nebylo špatně. Sice mi dokonalý přítel Dan byl už od půlky podezřelý, ale to je můj problém. Jako dost propletený román to ušlo.

25.08.2013 3 z 5

Tajný deník Lucrezie Borgii Tajný deník Lucrezie Borgii Joachim Bouflet

Četla jsem na doporučení kamarádky, ale tohle je na můj šálek čaje moc popisné (intriky, oblečení, hostiny, politika...). Pro milovníky životopisů ideální.

25.08.2013 3 z 5

Místo nejtemnější Místo nejtemnější Amanda Quick (p)

Po dlouhém hledání jsem konečně sehnala poslední knížku do série Vanza - a stála za to čekání! Velice příjemné viktoriánské počteníčko! Dobrodružné, zaláskované, vtipné a rodinně přítulné, jak už to paní Jayne/Amanda umí.

04.08.2013 5 z 5

Medvídek na klíček Medvídek na klíček John J. Lamb

Úžasná hrdinova dcera Heather a její přítel! Nádhera!!! (Víc nenapíšu, aby z toho nebyl spoiler pro ty, kdo ještě nečetli...)

14.07.2013 5 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Souhla se Senza Jenkou - norek NENÍ hlodavec :-) :-) :-)!!! Jinak pohodové čtení a jako další čtenáři jsem za jedničku brala Jenkse!

06.07.2013 4 z 5

Zavolej smrt znovu Zavolej smrt znovu Ann Granger

Tak tady jsem ke svému úžasu věděla hned, kdo je vrah!!! Ale nijak to nezměnilo můj požitek ze čtení.

03.07.2013 5 z 5

Cesta časem Cesta časem Nora Roberts

Mně se četlo moc dobře. Jediná připomínka - český korektor by ode mě dostal za 5. Tolik chybějících nebo naopak přebývajících čárek mezi slovy nebo uvozovek jsem ještě nedoplňovala/nevyškrtávala. Fujtajbl vespolek :-)

30.06.2013 4 z 5

Když ještě žili lidé Když ještě žili lidé Clifford D. Simak

Neobvykle podaná budoucnost, kdy se lidé mohli rozhodnout, jak a kde žít... Moc se mi líbil Simakův přístup. Žádné války, žádné vesmírné bitvy, a přece sci-fi.

18.06.2013 5 z 5

Ztracená noc Ztracená noc Amanda Quick (p)

Moc pěkné počtení a příjemně nakročeno do další série! Tipla bych si, že další kámen najde v příští knize Drake Sebastian se záhadnou vdovou! Doufám, že vyjde brzy...

03.06.2013 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Tak trochu jsem se bála, že to bude o politice... Ale ne, je to pořád náš starý dobrý Královic Štěpán. Moc mě potěšily pasáže z Derry (To). Budu si TO muset zase přečíst.

29.05.2013 5 z 5

…a ležel tam mrtvý muž …a ležel tam mrtvý muž Ngaio Marsh

První, kterou paní N.M. vydala, a poslední, která mi chyběla... Inspektor Alleyn a Nigel Bathgate přicházejí!

25.05.2013 5 z 5

Zaříkávání duchů Zaříkávání duchů Jayne Ann Krentz

Klasická klasika, moc příjemně se to četlo. Mohlo být delší...

11.05.2013 4 z 5

Slečna Kristýna / Had Slečna Kristýna / Had Mircea Eliade

Vzhledem k tomu, že můj synek, studující filosofii, má tohoto pána jako odbornou literaturu, horror mě docela překvapil... i ta fantastika v Hadovi. Příjemné čtení.

08.05.2013 4 z 5

Praga Piccola Praga Piccola Miloš Urban

Kolega Blue - přesně. Nějak mě to nechytlo, jiné knihy od Miloše Urbana jsem hltala od začátku do konce (Sedmikostelí, Santiniho jazyk...), leč, s dlouhými nádechy,dočetla jsem. Líbily se mi popisy staré Prahy a - tehdy - okolí, Libeň, Balabenka, staré vltavské břehy, i ta továrna, to má atmosféru. Ale děj mě neoslovil.

20.04.2013 3 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Jedna z mnou oblíbených "koontzovek".

18.04.2013 5 z 5

Klíč k tajemství Klíč k tajemství Jayne Ann Krentz

Krásně "arkánový" příběh.

18.04.2013 5 z 5

Tajemné kouzlo Tajemné kouzlo Jayne Ann Krentz

Milá klasická červená knihovna. Příjemné počtení k oddechu.

13.04.2013 4 z 5

Gabrielove kopovy Gabrielove kopovy Mary Stewart

Kdysi (když byla čerstvá) jedna z mých nejoblíbenějších knih a i dneska se k ní ráda vracím. Neobyčejně půvabná slovenština...

12.04.2013 5 z 5

Záhadný skvost Záhadný skvost Amanda Quick (p)

Mně se líbí ty slovní souboje!

10.04.2013 5 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Petka-2007 a Bbrody to řekly za mě, kolegyně na podobné vlně :-).

31.03.2013 4 z 5