Ztracená noc přehled

Ztracená noc
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144922/bmid_ztracena-noc-BJK-144922.png 4 88 88

Ostrov Rainshadow série

1. díl >

Rachel Blakeová má velmi vzácnou schopnost rozpoznat aury velice nebezpečných, paranormálně nadaných psychopatů. Naštěstí nalezla i se svým kamarádem, prachovým králíčkem, klid a mír na ostrově Rainshadow na Harmonii a vede zde knihkupectví a kavárničku v jednom. Její ničím nerušený život se však ocitne v ohrožení, když na ostrov přijede Harry Sebastian, potomek neblaze proslulého piráta, který kdysi děsil obyvatele ostrovů. Harry chce vyšetřit podivné úkazy, jež se dějí v soukromých lesích známých jako Rezervace. Harryho krásná žena s jantarovýma očima okamžitě zaujme, ale musí si počínat opatrně. Zatímco mu může Rachel díky svému zvláštnímu talentu pomoci vypátrat nebezpečné ničemy, kteří narušili klid Rezervace, mohla by zároveň vycítit temnotu, jež v něm narůstá. Touha však dokáže rozbořit i ty nejpevnější zdi – a zanechat i toho nejsilnějšího muže naprosto bezbranného.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Lost Night , 2012


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracená noc. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (18)

Kudík
22.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Máme zde Rachel Blakeovou se schopností rozpoznávání aur a zajímavým křišťálovým "trikem" a potomka piráta v podání Harryho Sebastiana, který po svém prapradědovi podědil nejen jméno, ale i silný multitalent, který obnášel jak čtení psi zakódovaných map, halení se do stínů, tak i navození děsu a noční zrak. Nic proti, ale tenhle koktejl byl na mě už moc. Další výtkou je, že se jedná o budoucnost, kde je kvantum mimozemské technologie, ale za čaj se platí papírovou bankovkou? Naopak musím pochválit parádní popis monster, žijících v akvarijním komplexu, a to, že hlavní hrdinka má opět spřízněnou duši v prachovém králíčkovi, tentokrát v roztomilé Darwině s panenkou jménem Amberella.

"Darwina a Rex si ji také prohlíželi. Mrkali na ni svýma modrýma dětskýma očičkama a usilovně se snažili vypadat roztomile. Šlo jim to samo, pomyslela si. Prachoví králíčci obecně vypadali rozkošně jakýmsi zanedbaným způsobem - přinejmenším dokud nepřepnuli do loveckého modu. Jak říkalo staré přísloví, když jste zahlédli zuby, bylo už pozdě."

Vajinka
06.01.2023

Nemá niekto na predaj e-knihu. Nikde sa nedá zohnať. Vdaka


MAU256
17.02.2022 5 z 5

I tuto knihu jsem ráda, že mám ve své knihovně. Příběh je krásně čtivý, nechybí zápletka, trošku paranormálna, ani špetka romantiky. Knížku mohu jen doporučit.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Ztracená noc v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených145x
ve Čtenářské výzvě8x
v Doporučených7x
v Knihotéce119x
v Chystám se číst75x
v Chci si koupit17x
v dalších seznamech3x

Autorovy další knížky

Amanda Quick (p)
americká, 1948
2004  83%Galantní pomsta
2008  87%Zkrocený netvor
2007  83%Nebezpečná láska
2011  80%Až na dno
2004  80%Placená společnice