Medvídek na klíček

Medvídek na klíček https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145430/medvidek-na-klicek-145430.jpg 4 42 13

Někdy byste se raději neměli vracet domů. Když se Brad a Ashleigh Lyonovi vrací do San Franciska poprvé od té doby, co se přestěhovali do Virginie, těší se na setkání s přáteli a s rodinou. Místo toho se ale stanou svědky krádeže na výstavě plyšových medvídků...Když je špičkový mechanický plyšový medvídek později nalezen na místě závažného zločinu, bývalý parťák Brada požádá, aby se s manželkou stali soudními experty na "chlupáče" v daném případu. Vyšetřování jim alespoň dá příležitost strávit více času s jejich dcerou Heather, která pracuje u policie jako detektiv v utajení. Rozluštění záhady však pro ně znamená smrtelné nebezpečí...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Clockwork Teddy , 2008

PetaZ
02.10.2022 5 z 5

Musim rict, ze me mrzi, ze knih je jen 5, ty hlášky pana Lyona jsou proste skvele.. Jasne, ze je to preslazene, ale jsou to pekne oddechove pribehy

Lu200
11.03.2022 3 z 5

Tak nevím. Byla to oddychovka, ale moc mě ničím zvláštním nezaujala. Napětí tam bylo pramálo a děj byl docela předvídatelný.

Ale v zimě ke krbu, proč ne?

Cajda
30.03.2021 5 z 5

Tak už mi zbývá přečíst jen tu poslední knihu ze série. Brad Lyon mi bude chybět.

lucie2371
20.11.2020 5 z 5

Další skvělý díl z medvědí krimi série ❤️

Sabina335
07.04.2020 5 z 5

Velmi pohodová detektivka ze série "Tajemství sběratele medvědů". Bývalý detektiv se svou ženou vyrábí plyšové hračky, jezdí s nimi na různé výstavy a přitom řeší různé vraždy. Velmi oddechové čtení, celkem vtipně napsané.

Danuše7
19.05.2018 5 z 5

Vše dobře dopadlo a vraha jsem do odhalení sama netipovala. už má půjčené pokračování.

Backwie12
29.12.2016 3 z 5

Myslím si že to je nej knížka ze série, ale knížku sem nedočetla protože jsem se na začátku strašně nedavalo smysl jak to bylo napsaný a když sem tu knížku a přímo tu stranu kterou sem nechápala dala přečíst učitelce taky jí to nedavalo smysl

bookie25
26.03.2016 3 z 5

K téhle knížce jsem přišla úplně náhodou při šmejdění v Levných knihách. Ani jsem netušila, že už je to čtvrtý díl série. Upřímně, nevím, co si o tom mám myslet. Detektivka sama o sobě není špatná, ale styl psaní je prapodivný. Chvílemi jsem měla pocit, že to píše dítě. A ty přeslazené vztahy mezi hlavními hrdiny by se snad hodily do nějaké romantické červené knihovny. I když musím ocenit nápad s medvídky. Policista, který má jako koníčka plyšové medvídky, to tu ještě nebylo. Jako oddechovka do vlaku z Brna do Prahy to ujde.

Nikol18
02.04.2015 5 z 5

Tohle byl skutečně zatím nejlepší díl celé série, co jsem četla. Dýchala na mě ta správná kriminální atmosféra.

Acionna
22.06.2014 5 z 5

podle mne jedna z nejlepších knih série :-)

Keddie
09.03.2014 5 z 5

Čtvrtý díl se odehrává v San Franciscu. Mě se ovšem víc líbilo prostředí ospalého maloměsta. Nicméně román je opět velmi čtivý s nezbytnou porcí humoru.

kolacky
14.07.2013 5 z 5

Úžasná hrdinova dcera Heather a její přítel! Nádhera!!! (Víc nenapíšu, aby z toho nebyl spoiler pro ty, kdo ještě nečetli...)

Tulenik
08.03.2013 3 z 5

Třetí kniha ze série.
Tak jak mne první dvě nadchly, tahle byla taková rozvláčná, vyprávěcí, bez dramatičnosti. Možná je to i vnitřním rozpoložením, ale ani skvělý cynický humor, který odkapával z předchozí knihy se v této objevuje pouze v záblescích.
Celý příběh je zamotaný a vyprávěný čistě z pohledu vypravěče, bývalého detektiva Lyona. Nejsou zde žádné časové ani prostorové skoky, které by čtenáři dali šanci odhalit něco dřív nebo dávaly tušit širší souvislosti. Což nemusí být chyba - ale tady se to moc nepovedlo. Přesto jsem dostatečně dopředu vytušila, kdo za tím stojí a v čem bude hlavní problém, který závěr knihy dostal do obrátek.
Takže hodnocení na závěr - nelituji, že jsem si ji přečetla, ale žádné nadšení jako u předchozích knih tohoto autora se nedostavilo. Berte to jako oddechovku na prázdniny.

USA (Spojené státy americké) plyšoví medvídci San Francisco

John J. Lamb
americká, 1955
2012  76%Smutný medvídek
2012  83%Mazaný medvídek
2013  83%Medvídek na klíček
2012  82%Medvídek s falešným srdcem
2014  82%Proradný medvídek

Kniha Medvídek na klíček je v