Proradný medvídek

Proradný medvídek https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186984/proradny-medvidek-186984.jpg 4 34 10

Když Brad vyrábí svého nejnovějšího méďu pro místní přehlídku plyšových medvídků, jeho žena Ash – nyní pracující na částečný úvazek jako zástupkyně šerifa – najde místního farmáře se šípem v srdci. Její vyšetřovací metody jsou někdy mezi ní a manželem jablkem sváru, ale tento případ je oba vyvede z míry. Byla to nehoda při lovu – nebo byl farmář uloven? Nyní musí Brad a Ash shromáždit všechny stopy vedoucí k jeho smrti, zatímco organizují první výročí plyšových medvídků ve městě. A čím více narůstá seznam podezřelých, tím rychleji musí pracovat, aby nevinní nebyli ještě více ohroženi…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Treacherous Teddy , 2009

Cajda
13.04.2021 5 z 5

No jo, tak Medvídci, to je moje srdcovka. I ti plyšoví, ale i tato série detektivek. Moc fajn oddechovka.

Renca.ch
09.01.2021 5 z 5

Pohodová detektivka, asi nejlepší z celé série, je poznat že autor je bývalý detektiv a navíc ma skvělý smysl pro humor. Trochu mi vadila postava jeho ženy jako superpolicistka, ale autor hodně čerpá motivy z osobního života, tak je to možné..Překvapilo mě,že v USA pořádají takové akce s medvídky a dokonce popisovaní výrobci i medvídci se dají najít a prodávají se na internetu :-) Škoda,že to byl poslední díl, super oddychovka.

lucie2371
04.12.2020 5 z 5

I poslední díl byl skvělý, stejně jako ty předchozí.

Sabina335
07.04.2020 5 z 5

Velmi pohodová detektivka ze série "Tajemství sběratele medvědů". Bývalý detektiv se svou ženou vyrábí plyšové hračky, jezdí s nimi na různé výstavy a přitom řeší různé vraždy. Velmi oddechové čtení, celkem vtipně napsané.

Danuše7
03.06.2018

moc se mi to líbilo, škoda, že mi zbývá už jen jeden díl. Kniha je napínavá, ale není strašně vážná. Spíš nevážně vážná.

Anasa
11.12.2016 2 z 5

Nejdřív plus - je to klasická detektivka, nabízí i více potencionálních pachatelů.
A teď mínus - pořád jsem čekala, jak bude pachatel nakonec usvědčen díky medvídkovi, a nic. Proč tedy Proradný medvídek pro mne zůstalo záhadou.
Rozvláčné. Dramatické pasáže vycházely bez napětí.
Věty typu: Co jsi to dovlekl, drahý? jsem nejdříve omlouvala tím, že jsou to přepjatí Američani, ale ke konci už jsem pro ně žádnou omluvu nenacházela.
Největším mínusem ovšem zůstává, že pachatel mi byl jasný podstatně dříve než těm třem skvělým vyšetřovatelům.
Po dalším dílu z této série určitě nesáhnu.

Keddie
21.04.2014 5 z 5

Poslední díl celé medvídkové série. A opět vynikající. Kdo četl předchozí díly, asi už bude celkem naladěn na autorův styl i humor. Jen lituji, že to je poslední díl. Škoda.

danit
06.04.2014 3 z 5

Klasická oddychová detektivka (5. díl volné série) bez krvelačného násilí, přesto nepostrádá napětí, vyšetřování, zvraty a humor. Prokreslení postav uvěřitelné, nic nejde do extrémů, pěkný vztah hlavních představitelů. Trochu mě unavovaly pasáže o medvídcích, ty bych klidně oželela, proto "jen" 3 body.

Lucretat
20.02.2014

On sedí doma u šití a ona je zástupkyně šerifa? Fun! :)

VČJKR
02.02.2014