koki.veru koki.veru komentáře u knih

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nádherná knížka, která mě naprosto pohltila. Měla jsem i slzy na krajíčku. Jednoznačně pět hvězdiček :)

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Asi nejlepší knížka od Sparkse co jsem zatím četla. Zvlášť mně překvapilo, že je i tato knížka zfilmovaná a je to jeden z mála případů, kde je knížka i film úžasný.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Úžasný příběh, který jsem měla přečtený během dvou dnů. Navíc je úžasný, že každá kapitola je vyprávěna z jiného pohledu hlavních hrdinů. Prostě nádhera :)

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Jak knížka tak film jsou úžasný. Je to první knížka, kterou jsem od Nicholase Sparkse četla, a rozhodně ne poslední :)

Drž se Drž se Harlan Coben

Zajímavá knížka. Ze začátku jsem netušila, jak spolu můžou příběhy jednotlivých lidí souviset, ale průběžně se to začalo rozmotávat a musím říct, že jsem byla velmi překvapená. Povedená knížka se zajímavými zápletkami a poměrně šťastným koncem.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Kniha s Lincolnem a Amélií. Opět zajímavá zápletka a nečekaný děj :)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

První díl s Lincolnem a Amélií. Jak kniha, tak i film s Angelinou byli úžasný.

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Kniha opět s Lincolnem, která podle mě ale nebyla tak dobrá jako ostatní knihy. Trošku mě odradilo prostředí knihy - počítače a informace.

04.02.2014 3 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Krásná knížka se zajímavou zápletkou :)

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Kniha s Lincolnem a Amélií, a děj v čínské čtvrti. Postava Ducha naprosto nádherně popsána.

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Opět kniha s Lincolnem a Amélií. Navíc zabroušení do světa kouzel a iluzí. Zajímavá zápletka.

Moje děvče Sunday Moje děvče Sunday Mary Higgins Clark

Kniha obsahuje čtyři příběhy, kde jsou hlavními postavami bývalý prezident a jeho manželka. Každý z příběhů obsahuje nějakou zápletku. Podle mě průměrná, možná dokonce i podprůměrná kniha.

04.02.2014 4 z 5

Temné noci Temné noci Nora Roberts

Velmi zajímavé dva příběhy o dvou sestrách. Druhý příběh se mi tedy líbil víc, byl napínavější se zajímavější zápletkou.

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

Druhý díl úžasné trilogie o třech "bratřích" a třech ženách, které se snaží zachránit městečko Hollow před zlým démonem. Druhý díl je především o Foxovi a Layle, kteří se do sebe zamilují a společně s ostatními bojují proti zlu.

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Úžasná knížka, plná napětí, strachu, záhad, ale i lásky a přátelství. Je to první díl z trilogie knížek o městečku, ve kterém každých sedm let dojde k týdnu plnému katastrof. Cal, potomek zakladatele města, spolu se spisovatelkou Quinn, která chce psát o této záhadě, se díky tomu dají dohromady, a společně s dalšími čtyřmi přáteli čelí nebezpečí, které se rychle blíží.

Klíč vědění Klíč vědění Nora Roberts

Prostě a jednoduše úžasné. Knížky jsem přečetla během pár dní a prožívala je spolu s hlavními hrdinkami. Docela mě to pohltilo. Bylo zde vše, co má správná knížka obsahovat - láska, štěstí, nenávist, odvaha, atd...Jednoznačně pět hvězdiček

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Úžasná knížka s napínavým dějem a překvapivým koncem. Jednoznačně pět hvězdiček, protože tahle knížka je plná lásky, štěstí, nenávisti, pomsty, napětí atd... A konec knihy mě opravdu překvapil.

Gabrielův anděl Gabrielův anděl Nora Roberts

Klasická romantika. Ona miluje jeho, on miluje ji, ale osud ji nastražil na své cestě spoustu překážek, které musí splnit, aby mohli žít šťastně. Průměrná zamilovaná knížka.

04.02.2014 3 z 5