Kodetka Kodetka komentáře u knih

Pacient číslo jedna Pacient číslo jedna Leonard S. Goldberg

Zbožňuji, když má kniha akční začátek bez zdlouhavých úvodů a když touto rychlostí pokračuje, není ji většinou co vytknout. V tomto případě mi přišlo, že autorovi v konečné fázi příběhu jaksi došel dech. Nabušeného všeuměla doktora a přehnaně statečnou zdravotní sestru, jakož hrdiny příběhu, raději nekomentuji..

22.09.2014 4 z 5

Projekt Atlantis Projekt Atlantis Andreas Wilhelm

Zajímavé téma, které bylo bohužel podáno nudným způsobem. Kniha se rozjíždí opravdu pomalým tempem, alespoň konci dal autor trochu šťávu, která knize vynesla třetí *.

16.09.2014 3 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Čtivá kniha, napínavý přiběh. Záporák v podobě bezcitného zla, vraždící v podstatě pro nic.

09.07.2014 5 z 5

Dámský mír Dámský mír Marie Cristen (p)

Velmi hezký příběh ženy, která dosáhla toho, po čem toužila. Na můj vkus kniha obsahuje příliš mnoho historických událostí (na historii moc nejsem), tak se mi trochu mísila všechna ta jména, data a činy.

27.06.2014 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Opět výborná kniha. Pokud chcete na chvíli opustit realitu, rozhodně sahněte po této knize. Jde o typickou Kingovku plnou tajemna a nadpřirozena.

30.05.2014 5 z 5

Vražedná hra Vražedná hra Colleen McCullough

Napínavý příběh, nabytý děj, co také nechybělo bylo rozsáhlé rozuzlení případu. 2 věci mi však na knize vadily: 1. sem tam spisovatelka zbytečně nudně zabředla v popisu osob a míst, zvláště v oblasti obřího podniku Cornucopia a 2. často nečekaně přeskakovala v různých dějových oblastech v rámci neukončené kapitoli či odstavce.

18.04.2014 4 z 5

Zrození Venuše Zrození Venuše Sarah Dunant

Výborný historický román z dob vzkvétajícího florentského umění. V pozadí církevní nepokoje, vraždy a sodomie. Určitě stojí za přečtení.

21.03.2014 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Tuto knihu jsem dlouho odkládala a velmi toho lituji. Je výborná. Detektivní příběh je velmi čtivý, propletený a skvěle rozuzlený. Doporučuji.

06.03.2014 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

No, musím říct, že Charlotte napsala lepší knihy. Na to, že je kniha bestseller, mi připadalo, že se rozjíždí moc pomalu. V podstatě až na konci příběhu bylo napětí a akce, která čtenáře teprve vtáhne do děje. Dávám jen 3 *.

07.10.2013 3 z 5

Sváteční víkend Sváteční víkend Joyce Maynard

Kniha mě příliš nenadchla. Příběh by mohl být dobrý, kdyby nebyl napsán tak nudně a laxně. Těch pár zajímavých okamžiků je spisovatelkou hozeno do autu...

07.09.2013 2 z 5

Osudný příliv Osudný příliv Iris Johansen

Tato kniha mě moc nenadchla. Příběh po prvním výbuchu předvídatelný až do konce, což by nevadilo, kdyby hlavní hrdinkou nebyla příliš emancipovaná, zhrzená žena, která odmítá evidentně potřebnou pomoc mužného chlapáka, do kterého se co? Zabouchne, jak jinak... A aby tomu spisovatelka nasadila korunu, ještě se požádali o ruku a domluvili si počet dětí. To mě fakt dostalo.:-)

22.08.2013 3 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Jedna z těch průměrnějších knih, žádná tutovka. Ale díky konečné zápletce ode mě získává 4*.:-)

13.08.2013 4 z 5

Neúprosný Neúprosný Simon Kernick

Výtečná kniha. Od začátku až do samého konce napínavý a opravdu poutavý akční děj. Doporučuji.

26.06.2013 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tess opět nezklamala. Kniha má poutavý příběh plný napětí a zvratů. Výborná...

02.04.2013 5 z 5