KnihoSny KnihoSny komentáře u knih

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Moje 5 kniha od autorky sice na přeskáčku ale asi mi to nevadí příběh se mi i tak moc líbil jen jsem si myslela že už se tam neobjeví romantika bylo ji min než jsem od autorky čekala ale i tak se mi líbila těším se na další díl

Nina byla skvělá hlavní hrdinka za to Sebastian mě dost štval ze začátku taky mi byly sympatické vedlejší postavy Bill Jane Peter Meddie atd Cukrárna je skvělé vykreslena měla jsem chutě na všechno zmiňovanémohu knihu doporucit

02.04.2024 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhej díl s Kim a začíná se mi strašně líbit :D tohle byla fakt jízda jako nečekala jsem to:D mohu doporučit

23.03.2024 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Četla jsem od autora ledové sestry a ty byly skvělé tahle kniha je průměr ale dobře se četla

17.03.2024 3 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Kniha není špatná je čtivá napětí tam taky trochu hlavní hrdinka s hlavním hrdinou byly fajn občas na parfacek ale Jinak pěkný příběh

11.03.2024 3 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Tohle je přesně typ knihy u které si chcete odpočnout a trošku se i zasmál myslím si že děj byl super na odpočinkové čtení je to super volba mně se kniha moc líbila

26.02.2024 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Musím říct že Kepler Carter Deaver Regan teď už i Marsons jsou série co miluju tohle je první díl s Kim Stone. Musim říct že mě překvapila detektivka mě sedla má dobrej humor a je svá takže nechci se zatím moc rozepisovat uvidíme další dílo

24.02.2024 5 z 5

Hra pro Apollóna Hra pro Apollóna Veronika Synková

Překvapení roka toto už asi nic nepřekonáLGBT tématiky jsme se chtěla pustit a skusit něco přečíst na tohle téma jsem si zvolila tuhle knihu a wow musím se přiznat že jsem ji četla už po druhé a určitě ne na naposledy. Sice mě že začátku Lukáš štval ale hned si začal získávat moje srdce a Daniel tam není o čem tam je láska na první čtení doufám že autorka ještě vymyslí pokračování a dá jim ještě šanci se projevit V knize najdeme krásné chvilky i zlé chvilky ale dohromady je to boží

PS Lukáše s Danielem vidím všude stačí zmínit jméno a nebo potkat blonďáka

22.02.2024 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Kniha je napínavá trošku přitahována dej byl skvělej ale proč proč co díl to víc přebírá Sága já ji mám ráda ale ale chybí mi Jonna :)

22.02.2024 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tohle bylo opravdu moc milé čekala jsem nějaký velký zvrat ale díky bohu tam nebyl o to roztomilejši to bylo

12.02.2024 4 z 5

Modlitba za Černobyl Modlitba za Černobyl Světlana Alexandrovna Alexijevič

Knihu jsem si vzala po druhé a opět mě to úplně dostalo je těžké říct co cítím a proto to radši jen doporučím hlavně i audioknihu je krásně namluvená:)

09.02.2024

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

ty kokos jako měla jsem o knize velké očekávání ale co jsem nakonec dostala bylo ještě lepší přiznám se že mě konec úplně vytočil a potřebovala bych pokračování ale jako strašně to musím doporučit jsem z toho úplně hotová kniha je čtivá vtáhne rychle do děje Naomi je občas fakt na pěst ale dá se to pochopit říkám si proč jsem vůbec knihu odkládala když je to top kniha

09.02.2024 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Téhle knize jsem se dlouho vy hýbala ale nakonec přečetla a byla jsem hloupá že jsem nepřečetli dřív je to kniha která vám dost dá je tam cítit snat úplně všechno za mě je to kniha čtivá čtenář krásné kolikrát mi ukápla i slza (víc slz) dobové fotky dodávají příběhu mnohé jsem moc ráda za to že jsem knihu četla a možná že to bude i top kniha:)

03.02.2024 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Percy Jackson je série která mě též dlouho minula ale jednou jsem narazila audioknihu a zkusila jsem a byla to dobrá volba příběh je krásně vykreslení hlavní hrdina občas na ránu ale jinak v pohodě jsem zvědavá na další díl:)

30.01.2024 5 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Kniha mě bavila od začátku do konce každou kapitolou se mi měnili podezřelí a tipy to se mi často nestává po dlouhé době kniha co mě fakt na vtáhla do děje miluju příběh zasažení v horách:)

26.01.2024 5 z 5

Později Později Stephen King

Já musím říct že celkově jako kniha je to skvělé čtení mám snat jen Vítku a to víc napětí a víc mrtvých a aby se chlapcova schopnost trošku víc zapojila do dění no prostě aby tam bylo toho víc než co jsme dostaly:)

22.01.2024 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Návrat Luciena mě došlo co za zlo Huntra čeká musím říct a doufat že už se s takovým psychopatem nepotkáme že dostane trest smrti ják bylo naznačeno...

17.01.2024 5 z 5

Tohle bylo fakt poučné krásné čtení musím říct že láska k medicíně tu jen sála je vidět že ho právě baví musím doporučit

14.01.2024 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tater z Osvětimi a Cilčina cesta prostě jsem hltala a nemohla přestat :)

10.01.2024 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Oddychový příběh Izzy byla skvělá musela jsem se pořád culit :) Caplin je prostě dobrá volba

06.01.2024 5 z 5

Bílé medvídě Bílé medvídě Holly Webb

Krásný příběh nejen pro děti mě se moc líbil jako odpočinkové počteníčko...

03.01.2024 4 z 5