Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

To co bylo?! Prakticky o ničem, zdlouhavé popisy zbytečných věcí, stále to samé dokola.. sváže ji, nakrmí, zbije, atd.. Nuda, nuda, nuda!

02.04.2019 1 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Nejdřív mi styl psaní neseděl, ale zvykla jsem si a jakmile jsem se začetla, nemohla jsem přestat. Velmi zajímavý příběh s napínavým koncem. Je pravda, že byl konec takový dost chaotický a překombinovaný, ale mě se líbil. Jediné co mi vadilo bylo občas nelogické chování Niky a její naivita.

02.04.2019 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nemám slov, to bylo naprosto, naprosto skvělé! Zvrácené, nechutné, sadistické, brutální, ale skvělé. Hltala jsem stránku za stránkou a na konci jsem ani nedýchala. Geniálně promyšlené, všechno.

01.04.2019 5 z 5

Všichni muži královny Všichni muži královny Linda S. Howington

Kromě pár částí, které mi přišly zbytečně zdlouhavé se mi kniha líbila. John i Niema byli sympatičtí, líbilo se mi jejich postupné sbližování. Čekala jsem víc napětí a akce, proto jednu hvězdičku strhávám.

30.03.2019 4 z 5

Mrazivé hry Mrazivé hry Markéta Harasimová

No..co napsat. Kniha byla zajímavá, četla se celkem dobře navíc stalking je moje oblíbené téma, ale nejsem úplně spokojená. Příběh Báry se mi líbil ale Žofie mě nebavil. Některé její kapitoly jsem i přeskakovala. Nepřišlo mi, že by zde bylo nějak mnoho postelových scén. Podle obálky a názvu jsem čekala víc.
Konec mě překvapil,pachatele jsem neuhodla, měla jsem jiný tip.

29.03.2019 3 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Pěkná knížka se zajímavým originálním dějem. Hlavní hrdince jsem držela palce a byla jsem na ní hrdá co dokázala. Gray mi nesedl, trvalo mi dlouho než jsem překousla to, jak se zachoval a vlastně jak se choval celou dobu. Štvalo mě, že za všechno obviňoval její rodinu..ale jak se chovala jeho rodina, bylo v pohodě...pff.
Ale příběh byl skvělý, romantika, špetka erotiky, intriky, detektivní zápletka, no zkrátka klasická Howardovka.
Název knihy je úplně, úplně mimo. Ale to platí u většiny knih od autorky, jen se nenechat odradit. :-)

27.03.2019 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Knížku jsem začala číst hned po dočtení Šesti vran ale nějak jsem se nemohla začíst, tak jsem knihu na čas odložila.
Nakonec jsem ji přečetla za 3 dny, oproti prvnímu dílu tam byly pasáže, které mě moc nebavily a někde jsem se trošku ztrácela. Takže tento díl se mi líbil o něco méně než první ale i tak byl super. Všechny postavy jsem si oblíbila, hlavně ale Matthiase a Ninu.
Na konci jsem neudržela slzy, proč, proč, prooč?! :-(

25.03.2019 4 z 5

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

Opět detektivní thriller s romantikou, tohle autorka prostě umí. Líbí se mi postupné odkrývání pachatele a také jeho pohled na věc. Opravdu je zajímavé jak takoví psychopati myslí. Až z toho jde mráz po zádech. Brr.

25.03.2019 4 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Výborná knížka. Bailey i Cam byli sympatičtí a zkrátka pro sebe jako stvoření. Líbilo se mi jejich škádlení a jiskření mezi nimi. Červenou knihovnu mám ráda za každé situace no. :-)
Pachatele jsem uhodla, myslela jsem si, že to bude ta osoba, ale ten důvod byl teda opravdu hrozný. Fuj.
A hlavně ten konec byl takový dost uspěchaný, ještě bych pár stran přidala. Proto jednu hvězdičku strhávám.

24.03.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Škoda, že tu nebylo víc akce, přišlo mi, že půlku knihy se nic moc nedělo. Anotace je vážně úplně mimo. :-D
Ale jinak pěkná knížka, čtivá, vtipná a všechny postavy sympatické.
Tato autorka se začíná řadit mezi mé nejoblíbenější autory.

24.03.2019 4 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Velice zajímavá knížka, podle anotace jsem čekala trošku něco jiného a o to víc jsem překvapená takovýmto dějem.
Taky se přidávám ke komentářům, že s tím Seznamem to bylo poněkud přehnané.
Líbila se mi romantická zápletka, která příběhu dodávala takové příjemné kouzlo.
Měla jsem tip, kdo by mohl být vrah, ale pěkně jsem se sekla. Takový konec jsem nečekala, velmi zajímavé odhalení, moc doporučuju přečíst. :)

19.03.2019 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Jedním slovem dokonalost. Rozhodně nejlepší díl! Na konci jsem neudržela a slzy a bulela jako želva! :-D

18.03.2019 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tohle byla neuvěřitelná jízda! Lepší než první díl, příběh jak na horské dráze nahoru dolů. Bože, v jednu chvíli jsem chtěla knihu zničit, spálit, roztrhat! Takové emoce ve mě dlouho žádná kniha nezanechala. Nevím jestli Coltona milovat nebo nenávidět...
No dobřee nejde ho nemilovat... :-D
Konec opět pekně navnadil na pokračování (do kterého se okamžitě vrhnu), ale čekala jsem, že tato situace tam jisto jistě přijde.

18.03.2019 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Přečetla jsem už dost knih s podobným tématem a vůbec mi nevadí, že jsou víceméně na jedno brdo. Mě se tyto knihy zkrátka líbí.
Tuhle knížku jsem přečetla za pár hodin, pohltila mě úplně od začátku a nechtěla pustit. Sexuální napětí mezi hlavními hrdiny je skvělé. Přesně takhle jsem si to představovala.
Colton mě dostal do kolen hned jak se objevil na scéně a Rylee jsem si taky oblíbila. Jsem zvědavá na pokračování, bude to určitě ještě zajímavé. :-)

16.03.2019 4 z 5

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Kniha mě bavila, ale mám pár výhrad. Dlouho jsem hledala cestu k Anthonymu. Od začátku se mi moc nezamlouval a připadal mi jako posedlý psychouš. Nechápala jsem, že mu Cass podlehla tak brzo. U toho ,,poprvé" jsem třeštila oči..to přece není možné! Stále jsem plná vášní, ale nechci dál nic prozrazovat. :-)
Anthony se mi nakonec jakž takž zalíbil, ale není pro mě ten správný hrdina. Ale kniha určitě za přečtení stojí.

13.03.2019 4 z 5

Všechno není zapomenuto Všechno není zapomenuto Wendy Walker

Tak tohle vážně ne. Velké NE!
Kniha se opravdu dost špatně čte, divný styl psaní, chaos. Postavy to snad ani nemá cenu komentovat...normální magoři, všichni. :-D
Od poloviny jsem přeskakovala stránky, protože to se fakt nedalo. Kde byl nějaký děj? Vyšetřování? Přišlo mi, že samotné (opravdu hrůzné) znásilnění šlo úplně někam do pozadí.
Ale zajímalo mě, kdo to nakonec udělal... a... no divný, jako celá tato kniha. Prostě NE, ztráta času!!!

12.03.2019 2 z 5

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Hezký příběh. Asi snad nejvtipnější knížka od autorky co jsem četla. Upřímně jsem ale s hodnocením na vážkách...Anna mi byla strašně nesympatická a musela jsem knížku na chvilku odložit, abych prodýchala to co zrovna udělala, nebo co řekla babi. Vážně jsem měla chuť ji proplesknout ať se vzpamatuje. Ale zase jsem ráda, že nenaletěla jednomu nejmenovanému blbci. Aspoň nějaký rozum v hlavně má, hurá. :-D

12.03.2019 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

I když byla kniha pěkná, nemůžu dát plný počet hvězd. Byly tam věci, které mi vadily.
A souhlasím, že ten konec byl až moc přeslazený a bonusová novela by ani být nemusela.

10.03.2019 4 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Knihu bych rozdělila na 2 části. Začátek mě hodně bavil, byl to zajímavý nápad a postavy jsem si oblíbila. Od jiste části mě ale kniha přestala bavit. Navíc mi vadila Vivienina naivita a nerozhodnost a taky, že nedala Ryanovi aspoň trochuu sežrat za to co ji udělal..jako zachoval se jako blb a aspoň nějak ho vytrestat mohla! A navíc mi konec přišel uspěchaný.

09.03.2019 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Nevím, proč jsem ji tak dlouho odkládala. Vážně úžasná knížka. Zajímavě napsaná. Všechny postavy jsou skvělé a nejde si je nezamilovat musíte jim fandit. Líbí se mi, že se celou dobu něco děje, není tam žádná nudná pasáž. Jsem zvědavá na další díl.

28.02.2019 5 z 5