klarkys klarkys komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

MOŽNÝ SPOILER !!!
Až na to, že Theo mi silně připomínal MacGyvera, to ušlo. Napětí se knize nedá upřít, ale jak už tady bylo zmíněno, na konci mi chyběl motiv a nějaký alespoň krátký vhled do pachatelova života.

01.05.2020 2 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Jsem hodně zklamaná....:-( Dvě předchozí jsem přečetla jedním dechem, tímhle se prokousávám už skoro týden a fakt se těším, až to budu mít za sebou.
———————————————————-
Tak konečně dočteno. Trvalo mi to neobvykle dlouho :-D Myslím, že pana Delaneyho mám zatím dost :-) Navíc v knize nebyla ani jedna sympatická osoba....

13.03.2020 2 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Pozor, SPOILERY!!!
Jako první ze série jsem četla Osmnáct pod nulou, to se mi hodně líbilo, přestože jsem byla znechucená z Theodora.... a vlastně i z Fabiana a Sonji. V Devátém hrobě mé znechucení ještě vzrostlo, nejvíc sympatická je mi Dunja a její peripetie se Sleiznerem. Matoucí je i to, že události v DH předcházejí ději Oběti bez tváře. Ale když to už víte, je to celkem jedno. Jenže než mi to došlo, musela jsem se několikrát ujistit, že jsem neprohodila díly v sérii, a možná kvůli tomu jsem se ztrácela v postavách potencionálních vrahů. Za překombinovaný děj strhávám jednu hvězdu. Jinak dobrý a jdu na Motiv X :-)

05.01.2020 4 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Mulderka to napsala za mě. Absolutně souhlasím a nemám co dodat. Asi jen to, že jsem naivní blbec, protože po Outsiderovi jsem se rozhodla,že už za Kinga neutratím ani korunu. No dobrá, tak tedy po Povznesení.....

07.12.2019 2 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Nemohla jsem se odtrhnout! Po Žízni, která mě malinko,ale opravdu jen malinko zklamala, zase jízda na úrovni Sněhuláka a Policie.

MOŽNÝ SPOILER!!!
I přes velké ztráty by mohl Harry pokračovat v sérii třeba šťastnou třináctkou ,ne?

16.10.2019 5 z 5

Neříkej sbohem Neříkej sbohem Milena Brůhová

Divím se, že kniha nemá žádný komentář...nebylo to špatný...Jako první jsem četla od paní Brůhové Mlhu, na tuhle knížku jsem narazila když jsem z nostalgie kupovala v bazaru knihy Lenky Lanczové. Myslím, že tato kniha je hlavně špatně zařazena jako " čtení pro dívky ". Tohle je pro ženy a nutno říci, že spíš pro starší ročníky :-) Když vezmu tohle v úvahu, dala bych 3 a půl *

06.10.2019 3 z 5

Outsider Outsider Stephen King

SPOILER!!
Ach jo...než to sklouzlo do nadpřirozena, tak to byl skvělý příběh...chybí mi do konce asi 30 stran a už se do toho vyloženě nutím. Přechytralá Holly měla zůstat v poslední knize o Hodgesovi,sem mi vůbec nesedla. Pro mě je druhá půlka knihy zklamáním, stejně jako Colorado Kid a zápletka Konce hlídky. Vážně přemýšlím o tom, že Outsider je poslední kniha od Kinga, do které jsem investovala.

09.07.2019 2 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Začátek se strašně táhnul, překonávala jsem nutkání knihu odložit a vrátit se k ní až nebudu mít co číst....Ale pak se to rozjelo tak, že jsem zbytek přečetla skoro jedním dechem:-) Nezklamal mě ani film, tak nejdřív čtěte, pak mrkněte:-)

16.11.2012 5 z 5

Temná odhalení Temná odhalení Duane Swierczynski

Pro mě obrovské zklamání. Jednička byla perfektní, dvojka průměr a tenhle díl je už naprosto o ničem...:-( Přišlo mi to takový moc uhlazený, žádný napětí, popis vražd, zápletka obyčejná a nezajímavá...:-(...SLABOTA

10.09.2012 3 z 5

Proroctví temnoty Proroctví temnoty Duane Swierczynski

Souhlas s Nanien...jinak co mě trochu vytočilo-proč Riggins neřekl Darkovi o té shodě DNA? A v jakém vztahu teda byl se Skřípalem? Něco jsem přehlídla?

16.04.2012 3 z 5

Přežít Přežít Dean Koontz

Začátek vypadá celkem slibně, jenže tím pro mě zajímavost knihy končí. Je to táhlý příběh s divným koncem, a ve finále vlastně i divnou zápletkou:-( Jedna z nejnudnějších Koontzových knih.

04.03.2012 2 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Recenze perfektní, ale kniha samotná byla slabší. Asi se k ní ještě někdy vrátím.

18.02.2012 3 z 5

Utrpení neviňátek Utrpení neviňátek John Saul

Mě to teda trochu zklamalo...upoutávka na knihu byla neodolatelná, proto jsem pro knížku skoro běžela, ale čekala jsem víc.

08.02.2012 3 z 5

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Bohužel jsem nejdřív viděla film-ten byl skvělý, až na ten konec, ten se teda opravdu nepovedl:-( Nedávno jsem četla i knížku, je taky výborná, nicméně jsem doufala, že si filmaři konec upravili podle sebe, a v knize to bude lepší-ale ne:-( Za ten konec dávám 4hvězdy.

07.02.2012 4 z 5

Přehlídka kostí Přehlídka kostí Mark Nykanen

(SPOILER) Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem, je hodně čtivá (autor asi trochu úchyl:-D), ale co mě hrozně zklamalo, byl konec. Čekala jsem, že "Diamantová dívka" bude v pokračováni Ashleyho "práce" originálnějsí:-)

12.01.2012 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Bezesporu jedna z nejlepších Kingových knih! Jen ten konec....:-/

14.12.2011 5 z 5