Neříkej sbohem

Neříkej sbohem https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63092/nerikej-sbohem-7Ip-63092.jpg 3 16 2

Autorka ve svém ženském románu Neříkej sbohem vypráví o krizové situaci manželství, jež je zatíženo složitou minulostí vztahu obou hlavních postav. Zemědělský inženýr Václav Pokorný a jeho manželka Olga, učitelka, marně hledají východisko z problémů, jimiž trpí nejeden partnerský vztah. Vůle pro zachování rodiny, tolik důležité pro jejich dcerku Karolinku, však nakonec překoná oboustranné selhání ...... celý text

JancaMia
27.10.2019 4 z 5

Po knize "Muškáty potřebují slunce" (objevené v knihobudce, vzápětí takové začtení se že jsem přejela svojí autobusovou zastávku a čekalo mě 6 km domů).
Krásný román pro ženy, kde v manželském svazku oba partneři zažijí nevěru . Nutno dodat že vše je psáno jazykem 80. let .
Kniha je zasažena do blíže neurčitých 90. let , podle reálií odhaduji 94" - 96".

klarkys
06.10.2019 3 z 5

Divím se, že kniha nemá žádný komentář...nebylo to špatný...Jako první jsem četla od paní Brůhové Mlhu, na tuhle knížku jsem narazila když jsem z nostalgie kupovala v bazaru knihy Lenky Lanczové. Myslím, že tato kniha je hlavně špatně zařazena jako " čtení pro dívky ". Tohle je pro ženy a nutno říci, že spíš pro starší ročníky :-) Když vezmu tohle v úvahu, dala bych 3 a půl *