klaritkaa klaritkaa komentáře u knih

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Klobouk dolů před autorkou. Myslím si, že touto knihou ukázala, jaké svinstvo ,,muslimové'' dělají. Jak žijí. Nedokážou se a hlavně nechcou se začlenit do komunity, kde se stěhují. Hnus všem imámům, kteří si hrají na ''bohy'' !!!!!!

02.09.2014 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Jak první díl, tak druhý díl byl opravdu akční. Přečetla jsem obojí jedním nádechem. Už se těším na další díl :)

02.09.2014 5 z 5

Je to už delší doba, co jsem ji přečetla, ale stále na ni vzopomínám a snažím se podle ní řídit.

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Dovolenkové počtení. S touto knihou se dostanete do světa smetánky. Bohatí muži, spousta peněz, luxusní značky. Velice příjemné počtení.

05.08.2014 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Zčásti romantický, z části dramatický příběh, který vypovídá o tom, jak jsou lidé zmanipulovatelní. Jen blázen a dítě dokáže odolat všem věcem okolo, které ostatní lidi řeší. A vlastně jen blázni a děti dokáží prožívat tu nezkrývanou radost a štěstí :)

28.07.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Opravdu úžasná kniha. Jen nedoporučuji ihned po přečtení chodit na film. Nevyrovná se knize ani v nejmenším! Kniha je plná akce a emocí. Doporučuji přečíst.

28.07.2014 5 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Krásné cteni pro deti. Syn ji miluje.

14.02.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ve čtvrtině knihy jsem se rozhodla, že nebudu číst dále. Po jednom dni a neustálém přemýšlení, zda to tak dopadne, či ne, jsem vzala knihu opět do ruky a dočetla. Krásná, romantická a emotivní kniha.

14.02.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Přečteno jedním nádechem. Opravdu chytlavé čtení.

19.01.2016 5 z 5

Kluci milují princezny Kluci milují princezny Helena Longinová

Tuto knihu jsem četla jako svůj první dívčí román a strašně se mi líbil.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Jako první jsem viděla film, ale kniha je kniha :) doporučuji.

Prvotní hřích Prvotní hřích Tasmina Perry

Velmi čtivá kniha ze světa smetánky. Peníze hýbou světem, ale jsou opravdu všechno? :)

05.08.2014 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Nezapomenutelné čtení ze školních let. Romantický příběh dvou lidí z dob války. Jakmile vzpomínám na povinnou četbu, je právě tato kniha mou knihou číslo jedna !!

28.07.2014 5 z 5

Zahrádka pod hvězdami Zahrádka pod hvězdami Petra Braunová

Hezká a poucna kniha pro deti.

14.02.2021 5 z 5

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Příjemné a oddechové čtení

03.10.2020 3 z 5

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

Zajímavé čtení o nadpřirozených schopnostech některých lidi žijících okolo nás.

10.08.2019 4 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Chytlavá, dobrodružná kniha.

05.07.2018 5 z 5

Cantervillské strašidlo (dvojjazyčná kniha, 4 poviedky) Cantervillské strašidlo (dvojjazyčná kniha, 4 poviedky) Oscar Wilde

Krátké, byť zábavné čtení.

17.12.2017 5 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Odreagovačka nejen na Vánoce

24.06.2017 4 z 5

Kalypso Kalypso Ed McBain

Do poslednich stran jsem nevedela, jak to vlastne dopadne. Chytlava kniha, dalsi skvela MCbainovka, nyni s vetsi dramaticnosti.

22.11.2016 5 z 5