klarence klarence komentáře u knih

Hotel Magnifique Hotel Magnifique Emily J. Taylor

Krapet jsem si odskočila do fantasy a docela mne to mile překvapilo.
Trošku mi to v polovině přišlo zdlouhavější , ale dobře se to četlo.
Konec mi přišel trochu zbrklý. Ale celkově príma odpočinek a kdyby mi bylo
tak 17 a méně asi bych tomu propadlo. Líbil se mi příběh a určitě si zase odskočím.

25.10.2023 3 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

za mne krapet slabší , vraha jsem si ulovila docela rychle. ale musím říct, že se kniha četla sama a na dovolenou, příjemná oddechovka

03.10.2023 3 z 5

Zatímco spím Zatímco spím Reneé Shafransky

Za mne se to docela dobře četlo. Hlavní hrdinka mi byla docela sympatická.
nic náročného, ale na dovolenou , super.

03.10.2023 3 z 5

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Opět velmi čtivé, jen jsem se na chvíli ztratila v osobách. ale jinak skvělá oddechovka

04.09.2023 3 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Docela příjemná romantická oddechovka. na dovolenou super.

25.08.2023 3 z 5

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Kniha se docela dobře četla , ale během samotného příběhu jsem se krapet ztratila a místy to nedávalo to smysl, konec teda absolutně na prd.. useknutý a nevysvětlený.. a na konci si položíte otázku , kde mám pointu ?

06.08.2023 2 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

opět mne kniha bavila, pobavila mě paštika a celkově mi kniha zpestřila dovolenou

06.08.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

za mne asi nejslabší, neoblíbila jsem si snad nikoho,Měla jsem občas zmatek o kom se píše.. Nepřišlo mi to dotažené a konec tak nějak ustřelený. Ale mám ráda tuto autorku a určitě mne to neodradí k dalším příběhům.

08.07.2023 3 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

příjemná milá oddechovka na dovolenou

03.07.2023 4 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Klidná kniha, četla se dobře, žádné velké drama, ale na dovču ,jak dělaná

13.06.2023 3 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Opět jsem se bavila, přiznám, že první díl byl ale nejlepší. mrzí mne, že je konec

12.04.2023 4 z 5

Celá v bílém Celá v bílém Mary Higgins Clark

Výborná oddechovka, oblíbila jsem si hlavní hrdinku. Dobře se čte , není to moc náročné.
Ráda si odpočinu, za mne ano.

20.02.2023 3 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tak tentokrát mírné zklamání, cosi mi tam chybělo. Sice zasazené do aktuální doby , ale tak nějak mi to tam trochu vadil covid i extrémní politika.. ale jinak celkově se to četlo dobře.

16.02.2023 3 z 5

Nepatřím ti Nepatřím ti Mary Higgins Clark

Trošku jsem zapomněla, že jde o sérii, ale vůbec to nevadilo.
autorky mám ráda a bylo to příjemné oddychové čtení a určitě jdu do další..

26.01.2023 4 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Po dlouhé době jsem si odskočila k této autorce a trochu mi to přišlo moc rozvláčné.
ale jako oddechovka , super, nic moc náročného.

31.12.2022 3 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Docela dobře se to četlo, ale asi jsem se pak chvilku zacela ztrácet v postavách. Ale Josii mám moc ráda a určitě půjdu do dalšího dílu.

31.12.2022 3 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Za mne mírné zklamání.. trochu jsem měla zmatek v lidech a část mi přešla trochu neuvěřitelná nebo spíš nedotažená. Luciu jsem si docela oblíbila. Vraha jsem od určité doby tušila. Celkově to ale stálo za přečtení.

06.12.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Příjemné čtení po náročnějších detektivkách. Dobře se to četlo , konec nabral docela slušný spád. Konec mi překvapil.. díky těm teoriím :-)

30.11.2022 3 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Za mne pomalý rozjezd, čekáte, že se něco stane..ale ono se vlastně nic neděje a táhne se to. Zarazila mi strana policie. Na chvilku ji tam máte a pak hlavní osoba začne víc vědět ... nedořešeno pár věcí.. přišlo mi u některých částí , že nejsou úplně dotažené do konce. Celkově na dovču jako oddechovku bych si jí vzala, bavila mne Jemma a kvůli ní jsem to neodložila.

25.11.2022 2 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Četlo se to docela dobře. Hlavní postyvy mi sedly, tak za mne ok.

30.10.2022 3 z 5