Kimeček Kimeček komentáře u knih

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Velice povedená kniha. Nemohla jsem se od děje odtrhnout a přečetla jedním dechem.

15.01.2022 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Název je dlouhý
a člověk neví co se pod ním bude odehrávat. Vyprávění je formou dopisů ve kterých se mluví
o mnoha lidech, ale po prvotním zmatku jsem se začetla a asi bych ráda byla i přímo na samém místě .

31.10.2018 5 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Tato kniha mě zklamala. Příliš rozvláčné, děj nezáživný a nudný. Sice jsem dočetla, ale už se k této knize vracet rozhodně nebudu.

19.08.2021 1 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Moc hezká kniha. V krátkých větách mnoho moudra a poučení. Určitě si jí nechám blízko sebe a budu se k ní vracet.

19.05.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Velice zajímavá kniha. Místy jsem se sice ztrácela, ale to bylo z důvodu neznalosti tématu knihy. Kniha ve mně vyvolala mnoho dalších otázek na které neznám odpovědi.

14.06.2020 4 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

James Bond v sukni, ale jinak čtivé, napínavé a vlastně dvě knihy v jednom.

10.03.2020 4 z 5

Okamžiky Okamžiky Veronika Jonešová

Všechny tři knihy z této série jsou skvělé . Dokonce jsem je všechny tři zařadila do ČV 2023.
Jaké by bylo asi pokračování?

10.01.2023 5 z 5

Neviditelní Neviditelní Vlastimil Vondruška

Kniha velice čtivá, zajímavá, napínavá a hodící se do dnešní doby. Přesto si myslím, že pan Vondruška by měl dále psát knihy historické, které má tak skvělé.

02.04.2022 4 z 5

Bukůvky Bukůvky Táňa Kubátová

Mám smíšené pocity z této knihy. První část (ve formě dopisů) se mi zdála zbytečně zdlouhavá a až v druhé části (ve formě deníku ) jsem se začetla.

01.06.2020 3 z 5

Špína za nehty Špína za nehty Miloš Čermák

Čtivé a napínavé. Já jsem byla spokojená.

03.06.2019 4 z 5

Osud tančil charleston Osud tančil charleston Táňa Kubátová

Také se mi kniha líbila, ale špatně se mi četla. Taková "červená knihovna". Pokud vyjde pokračování, jak je slibováno, hned si jí koupím. Zajímá mě, jak to bude dál.

07.03.2019 3 z 5

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Skvělá kniha. Neuvěřitelný příběh člověka, který dokáže absolvovat tak dalekou cestu a hlavně přežít.

31.01.2022 5 z 5

Delegátka cestovní kanceláře Delegátka cestovní kanceláře Ema Paulů

Moc zajímavé čtení a musím přiznat, že jsem se v mnoha kapitolách jako klient CK poznávala. Kniha se čte jedním dechem a dost zajímavých informaci o práci delegátky jsem se dozvěděla.

21.06.2021 5 z 5

Vysoká hra Vysoká hra Patrik Rozkovec

Kniha je od začátku až dokonce plná napětí. Hlavní hrdina je takový "James Bond".

14.08.2019 2 z 5

Všechno je jinak Všechno je jinak Irena Jirků

Velmi zajímavá kniha. Dočetla jsem až dokonce, ale někdy jsem tápala v odborných výrazech. Rozhodně to není kniha na pláž.

27.07.2019 4 z 5

Za to mi zaplatíš! Za to mi zaplatíš! Petra Nagyová Džerengová

Čtivé, smutné a ze života . Jak jsem k této knížce sedla nemohla jsem se odtrhnout.

23.03.2019 4 z 5

Žďár nad Sázavou včera a dnes Žďár nad Sázavou včera a dnes Miloslav Lopaur

Kniha se mi moc líbila. Pomocí fotografií jsem se vracela do míst svého dětství a dozvěděla jsem se mnoho věcí, které jsem ani netušila.

26.02.2019 4 z 5

Rok bez února Rok bez února Jan Sojka

Musím přiznat, že tato útlá knížka mě velice zaujala. Muž píše o osamělých mužích. Zimní pochmurné počasí a samota podtrhává celý děj. Člověk se poté rád zamyslí nad vlastním životem.

02.02.2019 4 z 5

Sraz v kavárně Vídeň Sraz v kavárně Vídeň Zuzana Zimmermannová

Zajímavá kniha, čtivá a má myšlenku. Člověk začne přemýšlet nad stářím. S napětím jsem čekala až do úplného konce na to setkání v kavárně, ale jak to dopadlo neprozradím. Klidně by mohlo být pokračování.

23.01.2019 3 z 5

Tři ženy a němý pes Tři ženy a němý pes Monika Bolehovská

Vtipné, ale krátké. Při čtení 107. strany jsem zjistila, že bych chtěla pokračování. Všem ženám doporučuji.

03.01.2019 4 z 5