Kimeček Kimeček komentáře u knih

Okamžiky Okamžiky Veronika Jonešová

Všechny tři knihy z této série jsou skvělé . Dokonce jsem je všechny tři zařadila do ČV 2023.
Jaké by bylo asi pokračování?

10.01.2023 5 z 5

Studna pro Mandon Studna pro Mandon Jaromír Štětina

Očekávala jsem asi něco úplně jiného. Příliš podrobné, pro mě nezáživné a místy nesrozumitelné čtení. Tím nechci nikoho odrazovat od této knížky a věřím, že své čtenáře tato kniha určitě má.

16.10.2022 1 z 5

O kocourovi a bručounovi O kocourovi a bručounovi Cleveland Amory

Musím přiznat, že kniha mě vůbec nezaujala. Dočetla jsem, ale s velkým přemáháním.

04.05.2022 2 z 5

Neviditelní Neviditelní Vlastimil Vondruška

Kniha velice čtivá, zajímavá, napínavá a hodící se do dnešní doby. Přesto si myslím, že pan Vondruška by měl dále psát knihy historické, které má tak skvělé.

02.04.2022 4 z 5

Kulisáci Kulisáci Jaroslav Čejka

Moc příjemné čtení. Nechybí humor, zápletka, chvíle napětí a hlavně jsem se vrátila do svých mladých let.

04.02.2022 4 z 5

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Skvělá kniha. Neuvěřitelný příběh člověka, který dokáže absolvovat tak dalekou cestu a hlavně přežít.

31.01.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Velice povedená kniha. Nemohla jsem se od děje odtrhnout a přečetla jedním dechem.

15.01.2022 5 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Tato kniha mě zklamala. Příliš rozvláčné, děj nezáživný a nudný. Sice jsem dočetla, ale už se k této knize vracet rozhodně nebudu.

19.08.2021 1 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Super kniha na prázdniny. Četla jsem jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Trochu mi připomínala knihu Prvok, Šampón, Tečka a Karel od Patrika Hartla. Tam byli muži tady jsou ženy.

08.08.2021 5 z 5

Sen letící želvy Sen letící želvy Nora Eckhardtová

Řadím se k názoru - je to zvláštní kniha - a to doplňuji citací z knihy str.224 "Celé je to špatně. Celé od začátku se to musí předělat."
Zhruba posledních 60 stránek velice čtivých, napínavých a konec neuvěřitelný. Chvílemi jsem se ztrácela a netušila zda je to skutečnost nebo jen představy. Přesto doporučuji k přečtení.

15.07.2021 3 z 5

Delegátka cestovní kanceláře Delegátka cestovní kanceláře Ema Paulů

Moc zajímavé čtení a musím přiznat, že jsem se v mnoha kapitolách jako klient CK poznávala. Kniha se čte jedním dechem a dost zajímavých informaci o práci delegátky jsem se dozvěděla.

21.06.2021 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Moc hezká kniha. V krátkých větách mnoho moudra a poučení. Určitě si jí nechám blízko sebe a budu se k ní vracet.

19.05.2021 5 z 5

Dvířka do neznáma Dvířka do neznáma Jan Cimický

Krásná pohádka pro dospělé.

28.07.2020 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Velice zajímavá kniha. Místy jsem se sice ztrácela, ale to bylo z důvodu neznalosti tématu knihy. Kniha ve mně vyvolala mnoho dalších otázek na které neznám odpovědi.

14.06.2020 4 z 5

Bukůvky Bukůvky Táňa Kubátová

Mám smíšené pocity z této knihy. První část (ve formě dopisů) se mi zdála zbytečně zdlouhavá a až v druhé části (ve formě deníku ) jsem se začetla.

01.06.2020 3 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

James Bond v sukni, ale jinak čtivé, napínavé a vlastně dvě knihy v jednom.

10.03.2020 4 z 5

Noční pacient Noční pacient Jan Cimický

Krátké, čtivé, pěkné. Já jsem spokojená a určitě se ještě k tomuto spisovateli vrátím.

14.01.2020 5 z 5

Pod Zelenou bránou Pod Zelenou bránou Jana Klimečková

Podle chování hlavní postavy bych děj knihy zařadila do 70. až 80. let minulého století. Byly chvíle kdy jsem si připadala, že stojím v místech o kterých jsem právě četla. Příjemné čtení před spaním.

20.09.2019 3 z 5

Vysoká hra Vysoká hra Patrik Rozkovec

Kniha je od začátku až dokonce plná napětí. Hlavní hrdina je takový "James Bond".

14.08.2019 2 z 5

Všechno je jinak Všechno je jinak Irena Jirků

Velmi zajímavá kniha. Dočetla jsem až dokonce, ale někdy jsem tápala v odborných výrazech. Rozhodně to není kniha na pláž.

27.07.2019 4 z 5