Za to mi zaplatíš!

Za to mi zaplatíš! https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17544/za-to-mi-zaplatis-17544.jpg 4 53 16

Petra Džerengová-Nagyová vo svojej próze analyzuje vzťahy dvoch manželských párov. Obidva štartovali do spoločného života ako dvojice, ktoré zohrieva vzájomná láska, túžby a nádeje. Všednosť a tajomstvá ukryté na dne duše však skôr či neskôr poznamenajú ich vzťahy. Ako sa vyrovná s manželovým „desatorom“ sestrička Tereza? Pokorí sa, alebo vykročí vlastnou cestou? Podarí sa Mirovi odčiniť svoju neveru, alebo mu ju Irma nikdy neodpustí? A čo deti? Je pre ne miesto v spletitých vzťahoch dospelých? Príbeh Petry Džerengovej-Nagyovej je plný otázok, ale i odpovedí. Číta sa ľahko, jedným dychom. Až keď knihu odložíme, uvedomíme si, koľko tajomstiev skrývajú okná našich domovov.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Ikar (SK)

Za to mi zaplatíš , 2006

Majka1979
11.10.2023 5 z 5

Veľmi pekne napísané dva príbehy dvoch žien - Irmy a Terezy. Každá z nich má svoje starosti. Každá si v živote prežila svoje. Obe majú dcérku a obe majú mužov, ktorí ich život skomplikovali.
Avšak až časom prichádzajú na to, kde bola chyba.
A kto je vlastne tým šťastnejším?
Dokážu si vôbec prísť na meno a žiť spolu?
Toto všetko a ešte oveľa viac sa o ich životoch dozviete, keď si prečítate túto knihu.
Mne sa veľmi páčila :)

Klára90
27.06.2021 3 z 5

Chvílemi tedy až děsivý příběh. Co vše si jsou ex partneři schopni udělat i na úkor svých dětí. Bylo to smutné, ale napínavé čtení. Taková oddechová knížka

Jurajovamaka
24.02.2021 5 z 5

Pekný dojímavý príbeh. Taká oddychovka. Stojí za prečítanie ❤✌

Ála1968
18.04.2020 4 z 5

Irma by potřebovala občas pár facek,taková nesnesitelná hysterka,která viděla jen sebe samu a Ivan byl obyčejný psychopat,který patří do Bohnic.Ale kniha jako celek byla super.

Pavouček2
03.10.2019 2 z 5

Nevím, nechápala jsem ani jednu. Ta první, jak vůbec mohla tak dlouho vydržet s takovým despoťákem?? A ta druhá, Irma, tu bych fackovala při každý stránce, ani jedna mi nesedla.

adelinka
10.09.2019 5 z 5

Knihu som si vybrala do čitateľskej výzvy, a aj keď nemám nejako rada knihy o psychicky týraných ženách, táto sa čítala veľmi rýchlo. Asi preto, že Tereza mala rozum..... Pri Irme som čakala trochu iný záver, ale aj tak dobré....

eva9748
10.08.2019 5 z 5

Pěkné čtení

Kimeček
23.03.2019 4 z 5

Čtivé, smutné a ze života . Jak jsem k této knížce sedla nemohla jsem se odtrhnout.

polly43
10.02.2019 4 z 5

Ráda si přečtu knihy od této autorky,líbí se mi styl jejho psaní.

allyce
14.05.2018 4 z 5

Žili spolu až............ jedné došla trpělivost a druhá přišla na manželovu nevěru. Výborně, čtivě napsaný příběh, při kterém vaše emoce nezůstanou stranou. Zejména smutek a lítost nad dětmi, které jsou vtaženy do boje mezi rodiči. Není nic horšího, než když si dospělí vyřizují své účty přes malé děti a autorka popsala takový stav opravdu dokonale.

Ms.Iris
24.03.2018 5 z 5

Tak ma to draplo za srdce, aj z osobných dôvodov... polku knihy som preplakala.

maličkán
08.03.2016 5 z 5

Více se zajímám o krimi a thrillery ale tato kniha mě dostala. Nemohla jsem se od ní odpoutat dokud jsem nedočetla. Velmi pěkně napsáno. Musím dát 5 hvězd.

minimonisek
18.02.2016 4 z 5

Skvělá knížka, velmi dobře se četla a bavil mě zajímavý příběh obou hlavních hrdinek.

Aneleh
28.04.2015 5 z 5

S chutí jsem si přečetla knihu od této spisovatelky, která píše velmi podobným stylem jako Táňa Keleová-Vasilková. Velmi čtivé, napínavé a zajímavé - přečetla jsem doslova jedním dechem. Škoda, že v knihovně nejsou k zapůjčení další její knihy.

kika 13
06.11.2012 3 z 5

Dva příběhy jedno mají společné byli spolu šťastni než se něco pokazilo.

bookcase
26.08.2011 4 z 5

Čtení ze života, který není vždycky růžový.