Za to mi zaplatíš!

Petra Džerengová-Nagyová vo svojej próze analyzuje vzťahy dvoch manželských párov. Obidva štartovali do spoločného života ako dvojice, ktoré zohrieva vzájomná láska, túžby a nádeje. Všednosť a tajomstvá ukryté na dne duše však skôr či neskôr poznamenajú ich vzťahy. Ako sa vyrovná s manželovým „desatorom“ sestrička Tereza? Pokorí sa, alebo vykročí vlastnou cestou? Podarí sa Mirovi odčiniť svoju neveru, alebo mu ju Irma nikdy neodpustí? A čo deti? Je pre ne miesto v spletitých vzťahoch dospelých? Príbeh Petry Džerengovej-Nagyovej je plný otázok, ale i odpovedí. Číta sa ľahko, jedným dychom. Až keď knihu odložíme, uvedomíme si, koľko tajomstiev skrývajú okná našich domovov....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17544/za-to-mi-zaplatis-17544.jpg 4.245
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Ikar (SK)

Za to mi zaplatíš, 2006

Kniha Za to mi zaplatíš!

Jurajovamaka

Pekný dojímavý príbeh. Taká oddychovka. Stojí za prečítanie ❤✌

Ála1968
18.04.2020

Irma by potřebovala občas pár facek,taková nesnesitelná hysterka,která viděla jen sebe samu a Ivan byl obyčejný psychopat,který patří do Bohnic.Ale kniha jako celek byla super.

Pavouček2
03.10.2019

Nevím, nechápala jsem ani jednu. Ta první, jak vůbec mohla tak dlouho vydržet s takovým despoťákem?? A ta druhá, Irma, tu bych fackovala při každý stránce, ani jedna mi nesedla.

adelinka
10.09.2019

Knihu som si vybrala do čitateľskej výzvy, a aj keď nemám nejako rada knihy o psychicky týraných ženách, táto sa čítala veľmi rýchlo. Asi preto, že Tereza mala rozum..... Pri Irme som čakala trochu iný záver, ale aj tak dobré....

eva9748
10.08.2019

Pěkné čtení

Kimeček
23.03.2019

Čtivé, smutné a ze života . Jak jsem k této knížce sedla nemohla jsem se odtrhnout.

polly43
10.02.2019

Ráda si přečtu knihy od této autorky,líbí se mi styl jejho psaní.

allyce
14.05.2018

Žili spolu až............ jedné došla trpělivost a druhá přišla na manželovu nevěru. Výborně, čtivě napsaný příběh, při kterém vaše emoce nezůstanou stranou. Zejména smutek a lítost nad dětmi, které jsou vtaženy do boje mezi rodiči. Není nic horšího, než když si dospělí vyřizují své účty přes malé děti a autorka popsala takový stav opravdu dokonale.