Tři ženy a němý pes

Humoristická novela líčící průběh deseti neobyčejných dní v životě obyčejné ženy a jejích dvou svérázných kolegyň. Hlavní hrdinka Magda, průměrná žena ve středních letech, žije nezajímavým životem řadové personalistky. Aby unikla ze zajetých kolejí, vyráží jednoho dne s mladou kolegyní Klárou za zábavou. Shodou náhod se dostává do situace, která odstartuje kolotoč nečekaných událostí, jež její dosavadní stereotyp obrátí vzhůru nohama....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387654/tri-zeny-a-nemy-pes-tRb-387654.jpg 4.813
Humor, Novely, Pro ženy
Vydáno:, Monument

Kniha Tři ženy a němý pes

knihovniceVS

Jedna kalamita stíhá druhou. Sice je ten kalamitní stav zhuštěn do pár dní i do pár stránek, ale smála jsem se nahlas. Ideální čtení na letní volno nebo když vás někdo naštve. Stoprocentní zlepšovač nálady, hned víte, že jsou na tom druzí podstatně hůř :-D

katerina5544

Vyborna vtipna knizecka. Vrele doporucuji :-)

stavinohova

Pohodovy pribeh, utla knizka akorat na cestovani ;)

Kimeček

Vtipné, ale krátké. Při čtení 107. strany jsem zjistila, že bych chtěla pokračování. Všem ženám doporučuji.

My2fiserovi
28.12.2018

Velmi vtipná knížka co dýchne svěží letní humornou atmosférou i teď o vánocích. Strhující příběh brilantně popsaný tak, že naprosto převezme kontrolu nad časem :) ..ale nejde ji přečíst jedním dechem - výbuchy smíchu to nedovolí.

alena3946
27.10.2018

Vtipně, krátce a přitom dostatečně dokonale ze života popsaný přiběh, jedné paní personalistky. Budu ráda když bude pokračování.:)

alnahu
12.10.2018

Výborná vtipná krátká knížečka u které jsem se ze srdce zasmála. Odpočinkové čteníčko-doporučuji.

AlexanderVex
25.09.2018

S rukou na srdci a druhou na Bibli můžu říct, že jsem se u téhle knížky nesčetněkrát od srdce zasmál. :D Je to bezvadně napsané a vtipné. Člověk si u toho skvěle odpočine. :)