Khagrael Khagrael komentáře u knih

Poslední z nevinných Poslední z nevinných Ed Brubaker

prislo mi to jeste lepsi nez jednicka

18.06.2018 5 z 5

Kartosský gambit Kartosský gambit V. Mahaněnko (p)

opět na jeden zátah, ani jsem nešel spát, abych to dočetl ... :D

14.06.2018 5 z 5

Revoluce hrůzy Revoluce hrůzy Nick Abadzis

ja mam proste Doktora rad v jakekoliv podobe ;)

12.06.2018 5 z 5

Klan Klan Dmitrij Rus

... no už aby byl další díl ...

14.04.2018 5 z 5

Potopa Potopa Brian Azzarello

neonacistický výklad Bible jsem teda viděl prvně O_0 ale za mě zatím nejlepší díl série

24.02.2018 5 z 5

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Úžasná knížka přesně podle očekávání. Moje první beletrie od Gaimana a rozhodně ne poslední.

25.01.2018 5 z 5

Syn člověka Syn člověka Garth Ennis

Nechápu, že jsem se k tomuhle donutil až teď. Je to prostě úžasný Ennis, hovado a prase jak by řekl klasik :D

29.11.2017 5 z 5

Spirála #1 Spirála #1 Džundži Itó

No paráda, četl jsem jako prvni Ryby, což mě připravilo na to, co mám čekat. Autor je určitě věčně zhulenej nebo nevím kde tohle bere ;)

11.11.2017 5 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Luxusní čtení, vůbec jsem se nedokázal odtrhnout a přečetl jsem to na jeden zátah. Chytilo mě to jako skutečné MMORPG. Můžu jen doporučit a těším se na další díly.

28.10.2017 5 z 5

Koralína (komiks) Koralína (komiks) P. Craig Russell (p)

Můžu jen doporučit, trochu mi to připomínalo Zámek a klíč, rozhodně stejně dobré ;)

20.10.2017 5 z 5

Naposled Naposled Charles Burns

Naposled od Burnse mě zaujalo jak graficky tak příběhově, ale cítím se jak když jsem poprvé četl od Hzy Bažanta Pána času, takže až to přečtu někdy v budoucnu podruhé pod vlivem nějakých rozumných narkotik, tak to snad bude fajn ...

26.09.2017 5 z 5

Zakuti v oceli Zakuti v oceli Miroslav Žamboch

Příjemné čtení, ale prostě zbytečně moc rozvláčné, takže jsem části někdy i přeskakovat aniž bych o něco přišel.

13.09.2017 4 z 5

Světlo pulsaru Světlo pulsaru Aleš Pitzmos

stylově hodně podobné Martinu Moudrému, takové čtivé, ale neohrabané, hádám že časem se zlepší u dalších knížek

09.09.2017 4 z 5

Krize na nekonečnu Zemí Krize na nekonečnu Zemí Marv Wolfman

Úžasný event. Sice je tam nepřeberné množství postav, že se člověk ztrácí, ale potřeba znát úplně každého hrdinu je zbytečná... stejně všichni umřou :D

07.07.2017 5 z 5

Hellboy: Pekelná knižnice - Kniha třetí Hellboy: Pekelná knižnice - Kniha třetí Mike Mignola

No prostě luxus. Závěrečná epická bitva ve velkém formátu je úžasná.

23.06.2017 5 z 5

Počátek Počátek Geoff Johns

Muj prvni komiks o Lize spravedlnosti, ktery jsem kdy cetl a jsem velmi mile prekvapen. Hlavne naprosto uzasna kresba.

01.09.2016 5 z 5

V posledním tažení V posledním tažení Jim Butcher

jako zombie dinosaur to je vazne mor :D

26.05.2016 5 z 5

Drsná magie Drsná magie Larry Correia

Jestli jsem daval Lovcum monster 10 z 10, tak Drsna magie ma jednoznacne 11 ;)

21.07.2015 5 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem John Ringo

Knizka je velmi ctiva, uz se tesim na dalsi dil ;)

16.11.2014 5 z 5

Holomráz Holomráz Štěpán Kopřiva

Na knizce je videt, ze clovek muze mit rad i nestandartniho hrdinu ;)

07.08.2014 5 z 5