Revoluce hrůzy

Po Donnině tragickém odchodu se desátý Doctor vykašlal na všechny společníky... aspoň dokud během útoku psychických parazitů nepotkal Gabriellu Gonzalesovou. Čeká je posedlá veřejná prádelna, souboj s neviditelnými monstry na Den mrtvých, galaktické spiknutí v nejslavnější vesmírné umělecké galerii.. a především stálá nebezpečí a zdrhání!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381504/revoluce-hruzy-0Nt-381504.jpg 441

Desátý Dr. Who 1.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Doctor Who: The Tenth Doctor, Vol. 1: Revolutions of Terror, 2014

Kniha Revoluce hrůzy

ViDRa
19.08.2020

Jsem cílovka. Mám rád Doctora Who (seriál mám nasledovaný) i komiksy. Zde mě ale příběh příliš nechytil. Bylo to takové zmatené, bez pro mě uspokojivého závěru a atmosféry, četba malinko nudila. Za mě slabší průměr.

Claudius
28.07.2020

Jako obvykle bych měl zmínit, že nejsem čtenář komiksů a čtu jen ty, které dostanu společně s Pevností. Nicméně tady jsem se bavil a opravdu jsem si tento komiks užil.
Určitě byl lepší druhý příběh - mimozemšťané, úvahy nad mimozemským uměním a vnímáním umění jako velmi subjektivní věci, mezi různými vesmírnými kulturami? Lahůdka. Taky mám rád Davida Tennanta, což je spíše na škodu - Doktor přímo v komiksu se mu opravdu moc nepodobá. Lidé navnadění krásnou obálkou mohou být zklamaní.

Disease
10.02.2020

Cílovka jsou fanoušci seriálu, což já nejsem. Za první příběh bych dal 3*, ale druhý mě vůbec nebavil.

Tomas@S
15.11.2019

Moje první seznámení s doktorem Who jako takovým. Vím především, že existuje televizní seriál BBC Doctor Who, který jsem narozdíl od našich děti neviděl (líbil se jim), je říznutý sci-fi, nějak mne ale nezajímal. Tento komiks jsem našel v knihovně a řekl si dobře, podívám se o čem to celé vlastně je. Je to sice až nějaká desátá série, ale to by mělo být jedno. Začátek byl docela slibný, kresba teda nic extra, ale šlo to. Když se tam začaly objevovat nějaké technické a metafyzické nesmysly, tak jsem to se znechucením odstavil a chtěl tomu v hodnocení dát 0. Přesto jsem to ještě zkusil dočíst a ono to docela šlo a nakonec to nebylo tak špatne. Sice žádná velká kvalita, ale nějakou myšlenku to má. Určitě nepohrdnu případnými dalšími díly. Takže dávám takový hezký průměr.

jarynek
13.07.2019

Špatné to nebylo, především první příběh měl spád, napětí i vtip, ale po dočtení to ve mne nezanechalo žádnou velkou emoční stopu:). Je to bez větší zápletky, rychle vyřešené jsou i ty největší překážky.

Yoh
10.07.2019

Moje první setkání s doktorem (seriál jsem ještě neviděl) a musím říct, že komiks byl super. Určitě si koupím pokračování.

josef4551
03.02.2019

Můj první precteny komiks k seriálu Doctor Who a byl jsem nadšený. Příběhem, kresbou i novou spolecnici...

Veronicess
20.09.2018

Čokoľvek s desiatym doktorom musí byť super. A bolo :) Pekne graficky spracované, zaujímavý príbeh a hlavne sa celý komiks niesol presne v tom duchu aký David Tennant vytvoril na obrazovke. Celkovo to bolo veľmi fajn čítanie.

Doctor Who

Nick Abadzis