Syn člověka

Smrt neoblafneš... ale když ti někdo přiloží bouchačku k hlavě, budeš se o to fakt hodně snažit. Což zjistil John Constantine ve chvíli, kdy potkal Harryho Coopera. Král londýnského podsvětí chtěl oživit mrtvého syna a teď - o šestnáct let a jeden antiexorcismus později - ovoce tehdejšího Constatinova zoufalého činu konečně dozrálo, puklo a zalilo Londýn shnilou šťávou. A Constantine, o něco starší a o nic moudřejší, se konečně musí postavit tváří v tvář noční můře, kterou vyvolal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/6919/john-constantine-hellblazer-syn-clo-5rB-6919.jpg 4.374

John Constantine, Hellblazer 4.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Son of Man, 2004

Kniha Syn člověka

hroubek
09.12.2018

Nejlepší příběh s Constantinem, který u nás vyšel. Garth Ennis má hodně ujeté nápady, a jeho nekompromisnost nezná meze. A tohle se mě na komiksu hodně moc líbilo. Constantine je zde sarkastický, cynický, a s ničím se nemazlí. Před pár lety něco dost pokálel, a teď ten svinčík musí uklidit, bohužel mu přerostl pěkně přes hlavu, a bude se muset pořádně zašpinit, aby se z toho vůbec dostal. A Ennis v tom Johna pěkně vymáchá. Je to hodně zábavné, ujeté a plné černého humoru, a do toho to má skvělé dialogy, kde je jedna perla vedle druhé. Jediné co mě trochu nesedlo byl poslední sešit, který byl i na mě trochu moc ujetý. Nicméně, i tak jsem hodně spokojený.

FrankCastle
02.03.2018

Když John na začátku vypálí svojí teorii na téma rodičovství, měl jsem jasno, tohle je za plnej počet!

dexterman
24.02.2018

No čekal jsem že mé první setkání s Constantinem dopadne lépe.Kresba je fajn ale příběh mne popravdě moc neoslovil . Docela mne šokovalo jak vůlgárně je tohle dílo napsaný . Asi na to nejsem zvyklí . No hodnotím to celkově dobře ale má očekávání byla o dost větší . Doufám že další příběhy budou lepší

Atak
14.01.2018

Super příběh nádherně nakresleno, pořídil jsem si celou řadu, těším se jak si budu žívat další příběhy.

Khagrael
29.11.2017

Nechápu, že jsem se k tomuhle donutil až teď. Je to prostě úžasný Ennis, hovado a prase jak by řekl klasik :D

Lenka.Vílka
17.02.2017

V tomhle mistrovském dílku jsem dostala všechno, co jsem očekávala. Bylo to brutální, sprostý, nekorektní, ale na druhou stranu nádherný. V podstatě všechno co očekávám od Ennise. Navíc jsem se v jednom kuse smála (i v situacích, kdy bych neměla) a celý příběh byl jednoduše eňoňuňo.

memphisz
14.07.2015

Zábavná braková literatura plná akce, syrovosti a špíny, co víc si od Ennise přát?

dobroslav9182
30.12.2014

První Hellblazer, který vyšel v Česku knižně a hned od jednoho z největších komiksových masomlejnkařů Gartha Ennise. Už to jméno značí, že příběh bude narvaný nejen úchylnostmi ("Rozříznul jsem mu břicho a omrdal ho do něj." - aneb jak se plodí antikrist), brutalitou ("Říká se mu Gestapo." "P- proč, protože je němec?" "Ne, Kenny. Protože je to totální sadistickej psychopat."), ale hlavně humorem ("Jak můžeme očekávat, že náš milovaný Pán přivine padlého anděla Lucifera zpátky na hruď a bude znovu milovat nemilované, když naše satanistické bratry odeženeme od svých dveří? Prosím, paní Potterová. Ve jménu všeobjímajícího míru. Odložte svůj zpěvník a uchopte šulína pana Gorgamotha." "Ježiši kriste, proč to dělá?" "Vsadil se s papežem."). Příjemně namíchaný mix, který vás ve správném poměru pobaví i znechutí :-) "Vypadá to, že jsme si podmanili - a stali se hrdými vlastníky - Pekelnýho Supermrdáka."

Preludia & nokturna
Preludia & nokturna