Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Příběh Mac a Cartera...ona fotografka co se boji závazků, on nesmělý profesor angličtiny na střední....už jejich první setkání bylo vážně povedené, stejně jako zbytek příběhu :o)

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Tak Kylandův příběh mě dostal...vážně jsem musela jít i pro kapesník! :o)

05.02.2017

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Šmarjá, to nemělo chybu! Mia píše nádherné příběhy :o)

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Ten příběh mě vtáhnul a nepustil až do poslední stránky! Archera jsem si zamilovala :o)

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Proč mě pokaždé překvapí, jak skvěle to ta Garwoodka zas napsala? :o)

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Čekání se vyplatilo...Aiden, tak umanutej, tvrdohlavej a panovačnej...rozhodně si příběh přečtu znovu :o)

Borec Borec Julie Garwood

Kdo by se nezamiloval do Finna? Agent FBI a borec v bazénu...mňam :o)

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Garwoodka opět nezklamala...tuhle sérii dokážu přečíst znovu a vždy opět pobaví :o)

Sykot Sykot Julie Garwood

Příběh Sama a Lyry s vložkou "profesionálního" vraha Mila...fakt jsem se nasmála. Příště to nebudu číst v metru :o)

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Běžíte závod v Chicagu a bum...sežere vás medvěd na Aljašce? Příběh Sofie a Jacka je prostě vtipnej, napínavej a zase originální :o)

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

A je to tu...Noah a Jordan...bála jsem se kvůli svým očekáváním, ale fakt zbytečně. Zase to Garwoodce vyšlo skvěle, je prostě dobrá! :o)

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Garwoodka je prostě skvělá...příběh Kate a Dylana se četl jedním dechem a přitom to byl zas úplně jiný příběh než ty předchozí :o)

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Alec a Regan...krásný příběh. Bavilo mě sledovat, jak se oba snaží nezamilovat a pak zjistit, upsik už se stalo :o)

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

John Paul Renard...truhlář, drsňák...každý díl série je jiný, přitom úžasný :o)

Slitování Slitování Julie Garwood

Příběh Thea Buchanana je navíc okořeněn humorem, který mě baví pokaždé :o)

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Napětí a romantika...série Buchanan je skvělá oddechovka a ráda se k ní vracím.

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Pozpátku a detektivka k tomu? Klobouk dolů, ono to vyšlo! Deaver je prostě mistr.

04.02.2017 5 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Série Smrtící je skvělá, jen to kazí špatný překlad! Po 28dílech mi dost vadí, že postavy, které si už tykají, protože je příběh posunul dál, zde si zase vykají?! Jako cžže? Myslím, že změna nakladatele a překladatele nebyla nejšťastnější! Jen to celý příběh kazí :o(

04.02.2017 5 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Série Smrtící je moje nejoblíbenější...příběhy Evy a Roarka mě pokaždé strhnou a natěšeně čekám na další díl :o)

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Nádherný příběh o lásce, který se čte jedním dechem.