Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Fantasy příběh Kate a Currana mě vážně baví :o)

Ale abych byla upřímná, tak ještě lepší jsou série: Bratrstvo černé dýky, Temní lovci, Nový druh, Smečka a nebo Anita Blake :o)))

16.02.2017 5 z 5

Magie střelného prachu Magie střelného prachu Ilona Andrews

Příběh Andy a Rafaela...o něco více násilí s linkou romantiky....pecka :o)

16.02.2017 3 z 5

Okovy minulosti Okovy minulosti Nalini Singh

Další díl série a zase je lepší než ty předchozí?...příběh Claye a Talin byl zas o něco drsnější, poutavější...jako joo...jen piš Nalini, piš :o)

Ledové pohlazení Ledové pohlazení Nalini Singh

Tak příběh Judda a Brenny mě vážně dostal...mňam...Judda jsem si vážně zamilovala :o)

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Příběh Vaughna a Faith mě ani trochu nezklamal, naopak...Nalini píše tak lehce...a šup šup na další díl :o)

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Miluju fantasy a autory, kteří Vám dokáží "svůj" svět popsat lehce a poutavě...a to Nalini opravdu umí!...příběh Lucase a Saschy mě vtáhnul a navnadil na další díly této série :o)

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Rosie je těhotná a tak Don plánuje "projekt potomek"...opět jsem se skvěle pobavila! :o)

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Příběh Dona, muže s Aspergerovým syndromem o hledání "té pravé", což ve finále je právě Rosie...romantika a humorně podané nahlédnutí do života lidí s AS...autor mě svým příběhem uchvátil :o)

08.02.2017

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

V době knih plných erotiky je tento příběh krásným zážitkem, přitom dílem 200let starým! Tomu říkám umění :o)

Živly noci Živly noci Sherrilyn Kenyon

Wren, kříženec bílého tygra a sněžného leoparda zahlédne v baru Meggie, studentku a dceru prominentního senátora USA...jejich chemie je vážně neskutečná...nešlo příběh odložit!....Sherrilyn a její svět Temných lovců a zvěrolovců je prostě neuvěřitelný a naprosto úžasný :o)

Nočný bozk Nočný bozk Sherrilyn Kenyon

Příběh Wulfa, temného lovce s darem "amnézie", takže si ho nikdo nepamatuje se zamiluje do Cassandy...příběh trochu slabší, ale Sherrilyn obdivuji za její fantazii :o)

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Zarek, dříve otrok, nyní nesmrtelný temný lovec skončí spolu s Astrid, bohyní spravedlnosti v chatě zapadlé sněhem na Aljašce...to se pak i ze zdivočelého a drsného lovce stane muž snů všech žen :o)

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Takže v tomhle dílu se objevil poprvé i Vane a Bride...a od té doby jsem čekala na jejich příběh...radši nekomentuji překladatelský um, to bych totiž musela být zlá :o)

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Kyrian - nesmrtelný lovec se jednou v noci probudí připoutaný k chytré, sexy a vtipné účetní Amandě....to se pak ten nesmrtelný zamiluje, ani neví jak :o)

07.02.2017

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Být prokletý do knihy jako sexuální otrok je vážně naprd....a co když tu knihu získá sexuální terapeutka Grace?...může pak jeden věřit v možnost osvobození? Mno jéje, vážně joo :o)

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Další příběh plný napětí, humoru a vášně ze života metamorfů...Bobby Ray a Jessie Ann jsou vážně povedená dvojka :o)

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Celou sérii prostě miluju...napětí, humor a vášeň v balíčku fantasy...moje srdcovka :o) v knížce jsou hned 2 příběhy...a oba vážně povedené!

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Workoholička Parker a automechanik Malcolm...i protiklady se přitahují a může to fungovat :o)

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Cukrářka Laurel a právník Del...skvělá dynamika, jiskření a vzrůšo :o)

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

Příběh Emmy a Jacka byl romantický, vzrušující a občas i humorný, prostě se poved :o)