Okovy minulosti

Okovy minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265194/bmid_psyove-menavci-okovy-minulosti-lib-265194.jpg 4 194 16

Psyové / měňavci série

Clay Bennett je odvážným strážcem klanu DarkRiver, ale dětství prožil ve slumu jen s lidskou matkou, jelikož otce-měňavce nikdy nepoznal. Jako chlapec bez vazeb na smečku se v sobě pokusil zvířecí pudy potlačit. Neuspěl… a spáchal ohavný čin, když zabil člověka a během následného krveprolití přišel o svou nejlepší přítelkyni Talin. Toho dne, kdy mu řekli, že je mrtvá i ona, v něm zemřela veškerá dobrota. Talin McKadeová přežila dětství plné hrůzy a zabíjení. Nyní se jí v životě objevuje nová noční můra, když děti, s nimiž pracuje, postupně mizí a jsou nalézány mrtvé. S úmyslem udržet je v bezpečí, odemkne Talin nejtemnější tajemství ve svém srdci, vrátí se do dětství a požádá o pomoc nejsilnějšího muže, kterého zná… Clay už Talin jednou ztratil. Nechce ji nechat znovu odejít. Ovládá ho zběsilá touha ji vlastnit, lačná jako levhart skrytý v jeho nitru. Při snaze zachránit nevinné, musejí Clay i Talin čelit ošklivým vzpomínkám ze svých násilných minulostí… nebo přijít o všechno, na čem jim kdy záleželo.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Mine to Possess , 2008

anna7852
24.02.2022 5 z 5

Miluju hlavni hrdiny od zacatku,nechci aby ta serie skoncila

johana3160
20.10.2020 4 z 5

Mily pribeh bez vetsiho vzruseni, ale cte se dobre.

Turante
13.12.2019 5 z 5

Opět super, prostě je miluju!

havrmoni
01.12.2019 4 z 5

Talin mi byla z těch 4 dílů nejméně sympatická i když si chudák zažila dost. Jinak celkem opět pěkné čtení.

jitka7
14.01.2019 5 z 5

No překvapení, hlavním hrdinou není Psy. Skvělý příběh, docela temný a tajemný, drsný, pro malou holčičku. Moc se mi to líbilo a tato série je pro mě naprosto top. Zase nové zápletky a rozuzlení a naopak i jiné menší skupiny se zapojují do intrik. Nestačím se divit, co zase přijde. Čtenář se pořád dozvídá nové a nové věci vlastně o všem, nejen o Psynetu. Těším se na další díly.

Evule114
06.03.2018 5 z 5

Díl od dílu se dostáváme k politickým machinacím rady, což jsem ráda a dozvídáme se více. Konečně jsou zde i lidé :-) takže se máme na co těšit.

cukrovka
28.10.2017 4 z 5

Tak jako předešlé i tento díl byl čtivý a zajímavý. Dobře namíchané napětí a romantika.

Lenny33
04.04.2017 4 z 5

Série si pořád udržuje skvělé tempo a Clay byl prostě úžasná postava. Ovšem ve všech knihách autorka opakuje stejné "chyby". Třeba z některých rozhovorů není jasné co jaká postava říká a čtenář v tom má zmatek. Dále třeba naprosto nechápu členění kapitol - uprostřed rozhovoru autorka najednou kapitolu ukončí a dá novou. To mi nějak nedává smysl.
Ale po dějové stránce skvělé knihy. Opět 4*.

Lenka.Vílka
04.03.2017 5 z 5

Proč jsem se pustila do čtvrtého dílu, přestože třetí u mě propadl? Protože jsem si je z knihovny přinesla najednou. Kdyby tomu tak nebylo, tuhle knihu nečtu a to by byla chyba. Kniha mě dostala, protože mi hlavní hrdinové nelezli na nervy a celkově byl příběh zajímavý. První kniha ze série, kde mi vlastně nic nevadilo, děj tak nějak příjemně odsýpal, přestože to bylo silně předvídatelné, ale bavila jsem. Konečně. U čtvrtého dílu...ale co, ještě je jich před náma hodně ;)

Kešu1981
08.02.2017 5 z 5

Další díl série a zase je lepší než ty předchozí?...příběh Claye a Talin byl zas o něco drsnější, poutavější...jako joo...jen piš Nalini, piš :o)

Fizulka71
27.08.2016 4 z 5

Za mě nejlepší díl série, napínavější, akčnější, temnější. Až jde někdy člověku mráz po zádech, když vychází najevo, čím musely projít unesené děti, než zemřely. Brrr. Těším se na další díl, aspoň doufám, že u nás vyjde.

Dragita
18.07.2016 5 z 5

Skvělé oddechové čtení! Napínavé a ke konci trochu víc romantické, než předchozí díly. Vzhledem k charakterům se to asi dalo čekat ;) Přesto jsem si čtení užila a moc doufám, že vyjde pokračování. PsyNet se začíná hroutit a na hrdiny čeká ještě spousta nebezpečí.

Laf
14.06.2016 4 z 5

Další skvělé pokračování, ve kterém nechybí romantika ani akce. Na knize se mi líbilo to, že je zase trochu jiná než předešlé díly, takže nezačne nikdy nudit.

alzbeta4340
26.02.2016 5 z 5

Výborné, ideální vyvážení romantiky a akce. Doufám, že budou v sérii další díly.

Janičta
09.02.2016 3 z 5

Celá tahle série se mi líbí, doufám že budou další díly.
Lehké, čtivé a zábavné.
Jak už je tu zmíněno, kostra příběhu je pořád vlastně stejná, ale děj už tolik předvídatelný není.
Svět tří ras je docela dobře promyšlený ( i když ve mě pořád přetrvává pocit, že Psyové by měli se svými možnostmi tomuhle světu jednoznačně vládnout s docela jasnou převahou) a autorka má pořád dost možností čtenáře překvapit.

katka3214
01.12.2015 4 z 5

Kniha byla čtivá stejně jako její předchozí díly a doufám, že se najde ještě nějaké pokračování. Sice se dá vývoj vztahů předpovídat, ale příběh jako takový ne. Stojí za přečtení celá série.

Nalini Singh
novozélandská, 1977